Odoi: "We kunnen iets forceren in de terugmatch"

door
Odoi:

De finale van de Conference League blijft een droom voor Club Brugge, maar na de heenwedstrijd tegen Fiorentina is die toch een beetje verder weg. Club keert immers uit Italië terug met een 3-2-nederlaag, na een moeilijke wedstrijd waarin het in blessuretijd nog een fataal tegendoelpunt slikte.

Al kan je ook zeggen dat Club eigenlijk blij mag zijn met dat resultaat. Het kwam immers nooit echt in zijn spel en moest het laatste halfuur ook met tien verder nadat Onyedika een onnodige rode kaart pakte. Een verschil van één goal blijft bovendien speelbaar voor de terugmatch.

Odoi zag dat Club lastige avond kende

Denis Odoi kreeg van Nicky Hayen verrassend een basisplaats op het middenveld. De ervaren Ghanees kreeg de voorkeur op Vetlesen, Balanta en Nielsen en moest voor meer zekerheid zorgen. "Het was een moeilijke eerste helft", stelde hij nadien vast bij RTBF.

"We hadden moeite met hun spel en we speelden zelf in balbezit niet ons beste voetbal. De tweede helft begonnen we beter en maakten we het hen lastiger. Maar dan maakt die rode kaart het weer moeilijk. We komen daarna terug met een knappe goal van Thiago, maar dat laatste doelpunt doet toch weer pijn", besluit hij zijn analyse van de match.

Geloof in finaleplaats blijft

Het is voor Club de eerste nederlaag in acht wedstrijden en de eerste verliespartij onder Nicky Hayen. Die lijkt het vertrouwen voorlopig echter niet aangetast te hebben. Ook Odoi blijft immers in de kwalificatie geloven.

"We keren ontgoocheld terug naar huis, maar wel met vertrouwen dat we in de terugmatch iets zullen kunnen forceren", toonde hij zich immers hoopvol. Club zal in eigen stadion wel moeten winnen om nog de poort naar de finale open te kunnen breken.

POLL: Is de finale nog haalbaar voor Club Brugge?

Meest recent

Nieuwe patron bij Rode Duivels? “In de vorm van zijn leven”

Onder Rudi Garcia zijn de Rode Duivels aan een nieuw hoofdstuk begonnen. De Franse keuzeheer is van ...

3
3
Renard zit niet stil: ‘Anderlecht contacteert JPL-smaakmaker’

RSC Anderlecht zit niet stil en is al bezig met volgend seizoen. Olivier Renard zal komende zomer ...

28
28
Courtois deelt gigantische klap uit bij Real Madrid

Thibaut Courtois is al jaren de nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. In de beker kreeg concurrent ...

67
67
Union grijpt zwaar in: statement en duidelijkheid Genk-incident

Union SG won met 1-2 op het veld van KRC Genk, maar na afloop werd er vooral gediscussieerd over ...

326
326
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Club Brugge wint én verliest'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

309
309
Simons verrast: Anderlecht-verstoteling maakt indruk

Westerlo speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk op het veld van Standard Luik. De Kemphanen staan ...

159
159
Bizar sprookje: Belgische held zag niets: “Maakte geen reet uit”

In Nederland pakte Go Ahead Eagles voor het eerst in de clubgeschiedenis de beker. In de finale ...

22
22
Ulderink zorgt voor enorme wending Praet bij Antwerp

Dennis Praet (30) werd met toeters en bellen binnengehaald bij Royal Antwerp FC. De middenvelder won ...

141
141
Pijnlijke City-details: “De Bruyne zou in de weg lopen…”

Kevin De Bruyne neemt aan het einde van het seizoen afscheid van Manchester City. De afgelopen tien ...

190
190
‘Anderlecht baalt, verrassende Belg is beste van 2025’

RSC Anderlecht liet Lucas Stassin in 2023 voor een appel en ei naar Westerlo vertrekken. De ...

142
142
Vrouw Josip Weber brengt pakkend eerbetoon: "De droom was..."

Josip Weber is ongetwijfeld één van de meest aimabele aanvallers die er ooit in ons ...

176
176
Club Brugge velt blessureverdict Mignolet én Nilsson

Club Brugge staat weer aan de leiding van de Jupiler Pro League. In de Champions Play-Offs zit ...

293
293
'Club zet zich schrap: Ajax en co willen spelmaker wegroven'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen verschillende jeugdspelers met succes te lanceren bij de ...

268
268
Union keihard aangepakt: "Op geen manier goed te praten"

Union SG is op indrukwekkende wijze aan de Champions' Play-Offs begonnen. De Brusselaars wisten hun ...

216
216
Alderweireld maakt straffe belofte over Antwerp-comeback

Antwerp FC is bezig aan een belabberde campagne in de Champions' Play-Offs. Daar speelt de ...

157
157
Joos noemt 'nieuwe Duivel' bij naam: "Kan niet anders"

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang met duels tegen ...

255
255
Vandenhaute buiten? "Kans bestaat dat het deze keer lukt"

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs. Bij een groot deel van ...

451
451
'Man United dropt PL-bom: transfer van 70 miljoen'

Manchester United plaatste zich in extremis voor de halve finales van de Europa League, maar blijft ...

108
108
Titelstrijd déze week beslist? "Dan is de kampioen bekend"

Sinds afgelopen weekend heeft de Jupiler Pro League een nieuwe leider, zo nam Club Brugge de macht ...

660
660
'Anderlecht zet de transfersoap van de zomer op z’n kop'

RSC Anderlecht toont opnieuw interesse in Ahmed Touba, de 27-jarige centrale verdediger van KV ...

421
421

Meer sportnieuws