'Onana mag droomtransfer naar Barça om deze reden schrappen'

door
'Onana mag droomtransfer naar Barça om deze reden schrappen'

Everton wist na een woelig seizoen het behoud in de Premier League af te dwingen, maar daarmee is de rust bij de Toffees zeker nog niet teruggekeerd. De club blijft met financiële problemen kampen, ook omdat de geplande overname door 777 Partners maar geen goedkeuring krijgt.

De verwachting is dat Everton daarom in de zomer enkele spelers te gelde zal moeten maken en dé topkandidaat voor een transfer is Amadou Onana. De Rode Duivel ligt goed in de markt gezien zijn uitzonderlijke profiel en jonge leeftijd - hij viert in augustus pas zijn 23ste verjaardag.

Onana was de keuze van Deco

LEES OOK TRANSFERUURTJE: 'Uittocht bij Antwerp, Liverpool schiet in actie'

Heel wat grootmachten azen dan ook op de diensten van Onana. Zelfs FC Barcelona toonde de voorbije maanden interesse. Maar die lijkt intussen van de baan te zijn, want vorige week meldde Mundo Deportivo dat Joshua Kimmich, Martin Zubimendi en Guido Rodriguez de kandidaten zijn om de nieuwe nummer zes te worden.

The Athletic weet ook waarom de interesse van Barça voor onze landgenoot bekoeld is. Allereerst was het vooral technisch directeur Deco die aandrong op de komst van Onana, maar trainer Xavi was minder gewonnen voor dat idee. Hij geeft de voorkeur aan Kimmich en Zubimendi.

Barça wou Onana aan een prijsje

Daarnaast hoopten ze in Barcelona ook dat Everton zou degraderen en dat ze daardoor Onana voor een prijsje zouden kunnen oppikken, liefst onder zijn werkelijke marktwaarde. Die wordt momenteel door Transfermarkt op 50 miljoen euro geschat.

LEES OOK Barça overtuigend leider, Atalanta verbrodt titelkansen

Maar ook dat scenario is van de baan doordat Everton het behoud afdwong. En dus lijken ze in Catalonië hun aandacht te verleggen naar andere pistes. Ongetwijfeld zullen er zich echter nog andere grootmachten melden voor Onana in de komende maanden.

POLL: Jammer voor Onana?

Meest recent

Harde kern Antwerp waarschuwt Club Brugge: “In brand!”

Royal Antwerp FC is desastreus aan Play-Off 1 begonnen, maar de supporters zijn niet van plan om de ...

2
2
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbele jackpot Club Brugge, KRC Genk pakt uit’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

114
114
Filip Joos snapt niets van PO-fase: “Bezopen beslissing”

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop. De titelstrijd is volledig losgebarsten en ook in de ...

50
50
‘Lamkel Zé out: pijnlijke details STVV-clash onthuld’

Didier Lamkel Zé zal nooit veranderen. STVV hoopte dat de Kameroener zijn streken doorheen de ...

116
116
Opvallende move: 'Anderlecht zet vol in op Kindermans'

RSC Anderlecht is achter de schermen weer bezig met een paleisrevolutie. Verschillende pionnen ...

207
207
Antwerp-supporters viseren bestuur: “Géén pretpark”

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Naast de pandoering tegen Union SG in de Champions Play-Offs werd ...

126
126
Januzaj in shock na horrorblessure: ‘Geperforeerde darm’

Maandag stonden Las Palmas en Celta de Vigo tegenover elkaar in de Spaanse Primera Division. ...

48
48
Ulderink kop van jut bij Antwerp: “Twee héél rare keuzes”

Royal Antwerp FC ging op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs met de billen bloot tegen ...

93
93
Union slikt enorme tegenvaller in volle titelstrijd

In tegenstelling tot vorig seizoen heeft Union SG zijn start van de Champions' Play-Offs allerminst ...

87
87
Real krijgt lik op stuk: "Hij gaat helemaal nergens heen"

Real Madrid wil zich dinsdagavond tegen Real Sociedad verzekeren van een plek in de finale van de ...

53
53
Zomers vertrek Jutgla? 'Club Brugge verlangt miljoenensom'

Club Brugge telde afgelopen weekend weer verschillende uitblinkers in de gewonnen clash met RSC ...

504
504
Anderlecht komt met groot nieuws voor kraker tegen Genk

RSC Anderlecht kreeg tijdens de openingsspeeldag van de Play-Offs meteen een pak voor de broek van ...

515
515
'Theate imponeert in Duitsland: toptransfer in de maak'

Kersvers bondscoach Rudi Garcia moest tijdens zijn eerste interland-periode aan het roer van de Rode ...

103
103
Antwerp legt sterkhouder vast voor volgend seizoen

Antwerp FC is met een zware nederlaag op Union SG aan de Champions' Play-Offs begonnen en wil zich ...

338
338
'Eerste zomeraanwinst op komst: Genk heeft Karestas-plan'

KRC Genk is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won met overtuigende 4-0-cijfers van AA ...

266
266
Transferbom De Cuyper doet Club Brugge daveren

Maxim De Cuyper is een bepalende speler bij Club Brugge, met sterke prestaties in zowel de ...

1406
1406
'Totale metamorfose City: toekomstbeslissing De Bruyne'

Manchester City plaatste zich afgelopen weekend voor de halve finales van de FA Cup ten koste van ...

161
161
'Lamkel Zé maakt zich onmogelijk: STVV grijpt stevig in'

STVV zette afgelopen weekend een belangrijke stap richting het behoud. Met een zege op het veld van ...

413
413
'United en co in de rij: Club wil reuzentransfer van 35 miljoen'

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en kende zondagmiddag geen enkel probleem ...

612
612
'Stoelendans blijft duren: opvallende vertrekker op Anderlecht'

RSC Anderlecht toont zich ook dit seizoen allerminst een baken van stabiliteit. In aanloop naar de ...

847
847

Meer sportnieuws