Straffe uitspraken De Ketelaere en coach na knalprestatie

door
Straffe uitspraken De Ketelaere en coach na knalprestatie

Woensdag kende hij in de finale van de Coppa Italia tegen Juventus nog een off-day, maar zaterdag liet Charles De Ketelaere zien dat hij wel degelijk nog altijd in bloedvorm zien. Hij trapte zijn Atalanta naar de Champions League, want tegen Lecce opende hij de score amper twee minuten na zijn invalbeurt.

De Ketelaere moest nog op de bank beginnen, maar werd bij de rust toch in de strijd gegooid. Hij liet zich meteen zien door na een lange ren vanaf de middellijn de bal knap over de doelman te lepelen. Hij zette Atalanta zo op weg naar een 0-2-zege, waardoor ze zeker zijn van de vijfde plaats en bijhorend Champions League-ticket.

De Ketelaere gelooft in Europa League-winst

LEES OOK Seys denkt groots bij Club Brugge: "Misschien met een bonus..."

Daarmee onderstreepte de 23-jarige Rode Duivel nog maar eens hoeveel progressie hij het voorbije jaar gemaakt heeft. "Ik vind het jammer dat ik bij Milan nooit heb kunnen tonen wat ik bij Atalanta laten zien heb. Het was altijd mijn droom om bij Milan te spelen", blikt hij terug bij Sky Sport Italia. "Maar ik kijk altijd vooruit. Ik ben veel gegroeid, een extra jaar in Italië heeft me deugd gedaan."

Woensdag kan De Ketelaere nog de kers op de taart zetten door de Europa League te winnen. Daarvoor zal in de finale wel het dit seizoen ongeslagen Leverkusen geklopt moeten worden. "Als we in onszelf geloven, maken we zeker grote kans", oordeelt onze landgenoot echter.

Gasperini ziet enorme progressiemarge

Ook zijn trainer werd gevraagd naar de enorme evolutie van De Ketelaere. En Gian Piero Gasperini gaf daarbij meteen aan dat we in de toekomst nog véél meer mogen verwachten van het jeugdproduct van Club Brugge.

LEES OOK Club Brugge roept straffe taal na Aston Villa-loting

"De Ketelaere heeft de kwaliteiten om in de toekomst nog meer doelpunten te maken", gaf hij immers aan. "Net als Scamacca kwam hij uit een moeilijk seizoen, maar hij heeft hij een grote stap voorwaarts gezet. Daar heeft de hele ploeg mee van kunnen profiteren. Allebei hebben ze nog een enorme progressiemarge."

POLL: Zal De Ketelaere nog enorme progressie maken?

Meest recent

Opvallende wending: Anderlecht trekt strafmaatregel in extremis in

RSC Anderlecht werkt zondagavond de Brusselse derby tegen Union SG. Aanvankelijk zou tijdens die ...

53
53
Zware opdoffer Lukaku en co, Newcastle wint doelpuntenkermis

In de Italiaanse titelstrijd heeft SSC Napoli zondagmiddag een erg slechte zaak gedaan. Romelu ...

3
3
Verhaeghe wacht Visser persoonlijk op: "Niet onnozel doen"

Club Brugge vertoefde de voorbije dagen op roze wolk na de historische kwalificatie voor de 1/8ste ...

673
673
Uitsluiting Tzolis terecht? Analisten vellen verdict

Slechts enkele dagen na de Europese triomf op het veld van Atalanta, heeft Club Brugge een flinke ...

603
603
Brugse woede: Tzolis kookt over, Jan Breydel viseert Visser

Club Brugge heeft zondagmiddag een dure slipper gemaakt in de eigen Jupiler Pro League. De regerende ...

612
612
Standard haalt gedecimeerd Club genadeloos van roze wolk

Gaat Standard het 'mirakel' toch nog realiseren? De Rouches pakten deze namiddag uit met een ...

266
266
Fink kiest vervanger Penders, vier wissels bij AA Gent

KRC Genk is uitstekend bezig in de Jupiler Pro League en won sinds de jaarwissel al zijn ...

67
67
Tweedracht bij Anderlecht: club haalt keihard uit na kritiek fans

RSC Anderlecht speelde afgelopen donderdag 2-2-gelijk in het Europa League-duel tegen ...

144
144
'Chelsea en City sturen scout voor Belgisch goudklompje'

Terwijl de zogenaamde 'Gouden Generatie' op zijn laatste benen loopt, werken momenteel verschillende ...

158
158
Club Brugge-aanhang pakt Visser aan: "Fluit de match kapot!"

De 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League werd zondagmiddag op gang getrapt met de klassieker ...

636
636
Chery duidelijk over snel vertrek bij Antwerp

Royal Antwerp FC heeft ondertussen de nodige dertigers in de spelerskern. Tjaronn Chery kent een ...

167
167
'De Bruyne naar Club Brugge? Overbodige vraag'

Het was een vraag in een interview met Franky Van der Elst: of Club Brugge niet voor Kevin De Bruyne ...

225
225
Marc Coucke zet Bart De Pauw op scherp: "Eén ding..."

Je kan er niet omheen: de comeback van Bart De Pauw slaagt nu al aan, nog voor hij goed begonnen is. ...

126
126
Feyenoord haalt Robin van Persie terug naar Rotterdam

Feyenoord heeft een nieuwe trainer gevonden. Robin van Persie keert terug naar zijn grote liefde en ...

27
27
Club Brugge - Standard: dit zijn de basisploegen

Het is Super Sunday in de Jupiler Pro League met drie topaffiches. Om 13u30 ontvangt Club Brugge ...

74
74
Anderlecht krijgt ferme tegenslagen voor treffen met Union

RSC Anderlecht speelt om 18u30 de Brusselse derby in eigen huis tegen Union SG. Een belangrijk duel, ...

390
390
Ruben Van Gucht zorgt voor absolute shock in zaak Eddy Snelders

De zaak rond Eddy Snelders komt binnenkort in een stroomversnelling met een spraakmakend proces. In ...

190
190
TRANSFERUURTJE: Mokio grof wild, Jutgla kan Club verlaten

De wintermercato is achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

203
203
Deman zucht na Antwerp-deceptie: “Da’s het verschil…”

Royal Antwerp FC is nog niet 100% zeker van de Champions Play-Offs. The Great Old gaf een zege in de ...

134
134
‘Verrassende knaltransfer De Bruyne in stroomversnelling’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne. Zijn verhaal bij Manchester City lijkt geschreven. Het ...

254
254

Meer sportnieuws