AA Gent pakt het anders aan: Baro kondigt grote wijziging aan

door
AA Gent pakt het anders aan: Baro kondigt grote wijziging aan

AA Gent stelde vandaag Wouter Vrancken voor als de nieuwe hoofdtrainer en Arnar Vidarsson als Sports Manager. Via de clubkanalen reageerden beiden op hun nieuwe job. AA Gent wil terug richting de Belgische top gaan.

Verraste Vidarsson

Vidarsson was verrast met de jobaanbieding. "Toen ik dit voorstel kreeg, was mijn eerste reactie "wauw". Ik werkte al voor deze topclub en dat ik dat vanaf nu in deze functie kan doen, maakt me heel blij en trots. Er ligt een grote uitdaging voor me klaar, maar ik ben super gemotiveerd. Ik kijk er ook erg naar uit om samen te werken binnen deze nieuwe structuur. Want dat is waar we de nadruk op willen leggen: sámen iets moois neerzetten bij deze prachtige club", vertelde hij.

Bij AA Gent is er geen 'alleenheerschappij' meer. De club gaat voor een moderner beleid en wil minder afhangen van makelaars. Sam Baro gaf meer uitleg over de werking.

Andere manier van werken bij AA Gent

"Met het volste vertrouwen kunnen we met onze nieuwe structuur beginnen aan het nieuwe seizoen 2024-2025. We geloven heel sterk in de cohesie van dit team en in de verdere uitbouw van het sportieve project voor KAA Gent. Beslissingen zullen genomen worden op basis van consensus en dus gebaseerd op een samenwerkings- en overlegmodel tussen de verschillende sleutelfiguren. Ik geloof in de winnaarsmentaliteit en het positieve DNA van deze nieuwe equipe en onze volledige staf. We zullen vol overgave verder werken op de sterke fundamenten die al gelegd werden in het verleden en gaan voor mooi, attractief, dominant en aanvallend voetbal", zei hij.

Het slotwoord was voor Vrancken. "In mijn carrière van 14 jaar als profvoetballer waren mijn twee seizoenen bij KAA Gent de mooiste, zowel op als naast het veld. Ik heb een schitterende tijd beleefd met jongens als Herpoel, Laybutt, Foley en Boussoufa. In die tijd ben ik ook verliefd geworden op de stad. Mijn vrouw en ik hebben lang getwijfeld om na mijn carrière hier te komen wonen. Ik ben dus heel blij om terug te zijn. Met heel veel goesting en enthousiasme ga ik er vol tegenaan."

POLL: Een betere manier van werken?

Meest recent

Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

1
1
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

9
9
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

39
39
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

33
33
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

26
26
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

122
122
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

56
56
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

21
21
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

45
45
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

133
133
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

254
254
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

38
38
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

36
36
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

54
54
'PSV haalt uit en strikt plots ex-spits van Arsenal'

PSV probeerde op het einde van de transfermarkt nog een spits op te kop te tikken. Noah Ohio ...

46
46
"Ik wil Genk helpen in de titelstrijd met Club Brugge"

De titelstrijd lijkt voorlopig tussen KRC Genk en Club Brugge te gaan. Union SG en RSC Anderlecht ...

344
344
Mika Godts geniet bij Ajax: "Zoals bij Anderlecht"

Mika Godts is uitegroeid tot een van de smaakmakers van Ajax. De Belgische flankaanvaller kende zijn ...

187
187
Boskamp looft Union-pion: "Zich getoond in Europa"

Union SG heeft een gouden kans laten liggen tegen Ajax. Alles leek erop te wijzen dat ze de ...

63
63
Manchester United realiseert comeback in spektakelstuk

Manchester United verkeert in zijn grootste crisis ooit. De ooit zo fiere Engelse topclub ging ...

48
48
KV Kortrijk verklaart vroege ontslag van Vanderhaeghe

KV Kortrijk ontsloeg Yves Vanderhaeghe na amper twee maanden. Bernd Storck keerde terug naar het ...

244
244

Meer sportnieuws