'Club Brugge tot het uiterste gepusht met 8 miljoen-deal'

door
'Club Brugge tot het uiterste gepusht met 8 miljoen-deal'

Club Brugge heeft een bod van zes miljoen euro uitgebracht op Viktor Djukanovic, maar Hammarby speelt hard to get en wil minstens acht miljoen. Ondanks concurrentie van Lazio en eerdere afwijzingen door Hammarby, houdt Club Brugge vol.

Djukanovic geldt als een veelbelovend talent in Montenegro en Scandinavië. Hammarby wil hem behouden, maar kan bij hoge biedingen een ander standpunt innemen. Djukanovic wordt gezien als een potentiële vervanger voor Antonio Nusa of Andreas Skov Olsen, mocht een van hen vertrekken.

Club Brugge mikt op transfers tussen 5 en 10 miljoen

Nu de euforie van de titel is gaan liggen, richt Club Brugge zich intensief op de voorbereiding van het nieuwe voetbalseizoen. Met de inkomsten uit de Champions League op zak, betreedt Blauw-Zwart de zomermercato met grote financiële middelen en een weldoordacht aankoopbeleid.

Dévy Rigaux kiest daarbij bewust niet voor 'grote' transfers van 12 tot 15 miljoen euro, maar richt zich op 'slimme', toekomstgerichte investeringen van 5 tot 8 miljoen euro, met een groot doorverkoop potentieel.

“Dat is het plan, in theorie. De geschiedenis leert dat we in de range van 5 tot 10 miljoen succesvolle transfers gedaan hebben”, stelde CEO Bob Madou in de podcast MidMid. “Een speler van 13 of 14 of 16 miljoen is niet per definitie succesvoller.”

Club biedt 6 miljoen voor Djukanovic, Hammarby wil 8 miljoen

Club Brugge heeft al een slim en toekomstgericht doelwit op het oog met Viktor Djukanovic (20) van Hammarby. Volgens Expressen heeft Club een bod van zes miljoen euro uitgebracht op de Montenegrijnse flankaanvaller, maar kreeg een negatief antwoord vanuit Stockholm.

Ondanks de afwijzing heeft Club Brugge het dossier van Djukanovic nog niet opgegeven. De Belgische landskampioen staat echter voor een stevige uitdaging door de concurrentie van Lazio, dat Djukanovic al sinds januari volgt.

Eerder weigerde Hammarby aanbiedingen van Sassuolo en Hellas Verona omdat deze niet in de buurt kwamen van de initiële vraagprijs van acht miljoen euro.

Hammarby speelt hard to get

Viktor Djukanovic wordt beschouwd als een veelbelovend talent in zijn thuisland en Scandinavië. In 2022 won hij de trofee voor Belofte van het Jaar in Montenegro en eindigde hij als derde in de verkiezing voor Speler van het Jaar.

Bij Hammarby ontwikkelde hij zich ook tot een sleutelspeler en was hij de eerste tiener sinds Alexander Isak die in één seizoen tien doelpunten scoorde in de Allsvenskan.

Hammarby wil Djukanovic dan ook zo lang mogelijk bij de club houden. “Er zullen zeker aanbiedingen komen. Maar we hebben Viktor duidelijk gemaakt dat we niet de ambitie hebben om hem te verkopen”, zei sportdirecteur Mikael Hjelmberg eerder.

“Mochten de biedingen dan onrealistisch hoog worden, dan zullen wij daar een standpunt over moeten innemen.”

Vervanger Nusa of Skov Olsen?

Viktor Djukanovic is een linker aanvaller die bekend staat om zijn dribbelvaardigheden en doelgerichtheid. Hij wordt gezien als een potentiële vervanger voor Antonio Nusa of Andreas Skov Olsen, mocht een van beide flankaanvallers Club Brugge verlaten.

Nusa heeft de interesse gewekt van clubs als Bayer Leverkusen, Crystal Palace en Fenerbahçe, terwijl Skov Olsen heeft aangegeven volgend seizoen bij Club Brugge te blijven, maar telkens tijdens de transferperiodes wordt gelinkt aan een mogelijke overstap naar het buitenland.

De mogelijke komst van Djukanovic hoeft echter niet te betekenen dat Nusa of Skov Olsen zullen vertrekken. Club Brugge houdt namelijk voortdurend interessante opportuniteiten in het oog om de aanvallende flankposities te versterken.

POLL: Club Brugge moet Djukanovic halen

Meest recent

Club Brugge krijgt goed & slecht nieuws uit ziekenboeg

Dankzij een vlotte 0-5 zege tegen AA Gent nam Club Brugge zondag de koppositie over van KRC Genk. De ...

71
71
Nieuwe beelden Genk-Union: echte ballengooier bekend?

Union wist zondag als eerste ploeg dit seizoen te winnen op het veld van KRC Genk, waar de potjes in ...

567
567
'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

Na het gelijkspel tegen Antwerp is de nul van het bord, maar RSC Anderlecht wacht wel nog steeds op ...

146
146
Kompany zet op speelse wijze journalist op zijn plaats

Bayern München pakt weldra weer de titel in de Bundesliga. Een straffe prestatie en Vincent ...

83
83
Van der Vaart voorspelt wel héél opvallend Eredivisie-einde

PSV kwam afgelopen weekend niet in actie, maar de Nederlandse topclub zag dat Ajax met 4-0 verloor ...

51
51
Standard Femina wint beker en deelt Anderlecht ferme tik uit

Bij de dames stond er vandaag de bekerfinale tussen Standard en RSC Anderlecht op het programma. De ...

119
119
Blunder van AA Gent? "Rode Duivels is een optie"

Belgische ploegen kijken al wat vaker in de eigen groententuin en dat is positief. Maar het kan ...

152
152
Na de spreekkoren: hoe denken fans écht over Vandenhaute?

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Als er één team verdiende te ...

313
313
Vandenbempt verklaart waarom Genk verloor van Union

Union SG won met 1-2 van KRC Genk. De Brusselaars doen zo volop mee voor de titel en Racing Genk zag ...

312
312
Kompany glundert: droomaanwinst is plots gratis op te pikken

Vincent Kompany is dit seizoen met Bayern München op weg naar de landstitel. Dichtste ...

100
100
Na Anderlecht-kritiek komt Dendoncker met heuglijk nieuws

Leander Dendoncker speelt dit seizoen op huurbasis bij RSC Anderlecht. De verdediger kreeg echter al ...

146
146
Sadiki over incident KRC Genk-Union: “Ik moet er om lachen…”

Union SG won op het veld van KRC Genk en zo gaat de titelstrijd tussen drie clubs: Club Brugge, KRC ...

348
348
‘Renard doet superkoopje: Anderlecht akkoord met toptalent’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Olivier Renard zal op de zomermercato weer ...

491
491
Guardiola verrast: "Ik ben niet fair geweest met Doku"

Manchester City kan deze week een gouden zaak doen met het oog op kwalificatie voor de Champions ...

134
134
Gent likt wonden: "Moeilijkste moment uit carrière"

Dat het verschil tussen de eerste drie en laatste drie in de Champions' Play-Off dit seizoen enorm ...

128
128
Vanderbiest bevestigt tegenvaller voor KV Mechelen

KV Mechelen heeft afgelopen weekend een slechte zaak gedaan in de strijd om eindwinst in de Europe ...

93
93
'Leicester degradeert: gevolgen voor Faes en El Khannouss'

Zondag viel voor Leicester City definitief het doek in de Premier League. De Foxes gingen met 0-1 ...

196
196
'Renard draait overuren: volgende target Anderlecht bekend'

Anderlecht kreeg afgelopen weekend nog maar eens de bevestiging dat het nog veel stappen zal moeten ...

150
150
Bondsparket grijpt in: incident Genk-Union krijgt staartje

KRC Genk kreeg zondag een mokerslag in de titelstrijd. Het leed tegen Union zijn tweede nederlaag op ...

838
838
Borkelmans ziet nog één groot manco bij KRC Genk

Sinds september stond KRC Genk onafgebroken aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar die ...

173
173

Meer sportnieuws