'Genk beschikt over extra troef in strijd om spits'

door
'Genk beschikt over extra troef in strijd om spits'

Geen Belgische club lijkt op dit moment zo actief op de transfermarkt als KRC Genk. Sportief directeur Dimitri de Condé lijkt op dit moment met heel wat verschillende dossiers bezig te zijn, want de Cegeka Arena lijkt zowel op inkomend als uitgaand vlak een zeer drukke zomer tegemoet te gaan.

Maarten Vandevoordt trekt sowieso naar RB Leipzig, huurling Eduard Sobol zal niet blijven en er is de nodige interesse voor spelers als McKenzie, Sadick, El Ouahdi en Galarza. Daarnaast mogen mogelijk ook Ait El Hadj, Fadera, Zeqiri en Tolu mogelijk nog vertrekken. Zij zullen allemaal vervangen moeten worden.

Genk bracht al bod uit op Oh

Voor de spitspositie kwam vanuit Schotland dinsdagavond alvast de naam van Hyeon-guy Oh overwaaien. De 23-jarige Zuid-Koreaan moest afgelopen seizoen vrede nemen met een rol als invaller bij Celtic, waar hij uiteindelijk vijf keer scoorde in 26 matchen.

Het Belang van Limburg bevestigt nu ook de interesse en weet dat Genk zelfs al een bod neergelegd heeft bij Celtic. Het is nog niet duidelijk hoe de Schotse kampioen daarop gereageerd heeft. Wel zou Oh al helemaal gewonnen zijn voor een overgang naar de Cegeka Arena.

Aanwezigheid van Fink is troef

Hij wil na een moeilijk seizoen immers weer meer aan spelen toekomen om zijn carrière op de rails te houden. Bovendien blijkt ook de aanwezigheid van Thorsten Fink een troef in het dossier. De coach heeft een uitstekende reputatie in Zuid-Korea omdat hij destijds Heung-min Son lanceerde bij Hamburg. 

Genk lijkt er dus vrij goed voor te staan in dat dossier. Daarnaast wordt er ook nog gewerkt aan de komst van de jonge Zuid-Amerikaanse verdedigers Adrian en Sergio Palacios en natuurlijk ook die van Matte Smets. De Jonge Duivel moet net als Fink en Jarne Steuckers de overstap maken van STVV, maar ook Anderlecht en enkele buitenlandse clubs blijven aan zijn mouw trekken.

POLL: Zal Genk erin slagen om Oh te strikken?

Meest recent

Guardiola gaat compléét door het lint na beslissende actie Doku

Manchester City heeft dinsdagavond een cruciale zege geboekt in de strijd om de Champions League. De ...

18
18
'Gekke miljoenentransfer als Ordonez-opvolger'

Club Brugge betaalde vorige zomer zo’n 6 miljoen euro voor Zaid Romero, maar de Argentijnse ...

89
89
'Genk drukt door: transfer nog voor einde Play-Offs'

KRC Genk wil zich in de Champions' Play-Offs zo snel mogelijk herpakken na de recente 0 op 6. ...

59
59
'Club gooit zich in strijd voor topschutter met 15 goals'

Club Brugge staat voor enkele cruciale wedstrijden in de titelstrijd en bereidt zich ook al voor op ...

235
235
'Anderlecht volledig los: flankaanvaller moet aanwinst drie worden'

Bij RSC Anderlecht draaien de voorbereidingen op het komende seizoen al op volle toeren. Met Mihajlo ...

242
242
Mechelen baalt: "Dingen gezien die alle verbeelding tarten"

KV Mechelen heeft op enkele dagen tijd twee tikken moeten incasseren. Na de nederlaag van vorig ...

122
122
'Anderlecht krijgt nieuws voor derde zomertransfer'

Bij Anderlecht zijn ze al zeer vroeg begonnen aan hun transferhuiswerk voor volgend seizoen. De ...

237
237
Barça zet Real onder druk, PSG breekt record

In La Liga heeft FC Barcelona in de titelstrijd de druk weer bij Real Madrid gelegd. Het boekte een ...

57
57
Supersub Doku slaat weer toe: City doet gouden zaak voor CL

Manchester City heeft dinsdagavond een grote stap gezet richting het verzekeren van Champions ...

89
89
Zeges Westerlo, Dender en OHL zetten PO2 weer op zijn kop

De Europe Play-Off blijft halfweg razend spannend. Het klassement werd op de vijfde speeldag nog ...

105
105
Patro en Stijnen mogen opgelucht ademhalen voor play-offs

Na het zinderende einde van de reguliere competitie vorig weekend gaan donderdag ook in de ...

170
170
'Fink grijpt in na 0 op 6: slachtoffer bekend'

De titelstrijd nam de voorbije week een stevige wending. Na zeven maanden onafgebroken aan de ...

732
732
'Egyptische goalgetter op weg naar Jupiler Pro League'

Er is de laatste jaren alsmaar meer transferverkeer tussen België en de Verenigde Staten. Er ...

165
165
Dreyer spreekt over 'gedwongen' vertrek bij Anderlecht

Anderlecht blijft in de play-offs op de sukkel. Eén van de grootste pijnpunten van Paars-Wit ...

320
320
Promotie zorgt voor enorme stormloop bij La Louvière

La Louvière speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. Afgelopen weekend brak er een ...

163
163
'Opvallend gerucht over nieuwe versterking Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat transfers afronden. De Brusselaars zoeken versterking voor ...

195
195
'KRC Genk verliest toptalent aan Manchester United'

Bij KRC Genk vonden er een aantal wijzigingen plaats in de jeugdafdeling. Er zijn verschuivingen met ...

235
235
'Janssen moet oprotten: droombestemming genoemd'

Ondanks zijn sterke prestaties en belangrijke rol binnen het team, lijkt Vincent Janssen toch ...

612
612
'Megatransfers Mile Svilar én Alexis Saelemakers'

Mile Svilar en Alexis Saelemakers doen het zeer goed bij AS Roma. Het is dan ook de logica zelve dat ...

156
156
Leko over vernederende statistiek: "Spelers verdienen meer"

Standard is al jaren op de dool omwille van het wanbeleid van de mensen die er de afgelopen jaren ...

82
82

Meer sportnieuws