Monstertransfer Rode Duivel in gang gezet: ’70 miljoen euro’

door
Monstertransfer Rode Duivel in gang gezet: ’70 miljoen euro’

Verschillende Rode Duivels worden met een transfer in verband gebracht. Ook middenvelder Amadou Onana staat weer hoog op het lijstje van de Europese topclubs.

Onana staat momenteel onder contract bij Everton, maar lijkt klaar voor een nieuwe uitdaging. De Rode Duivel werd eerder al genoemd bij onder meer FC Barcelona, maar het is het Arsenal van Leandro Trossard dat de eerste stappen heeft gezet.

Transfer op komst?

LEES OOK Recordtransfer voor Antwerp-goalie Senne Lammens?

Arsenal heeft alvast geïnformeerd bij Everton, dat laat de Britse media weten. Everton legde in de zomer van 2022 nog 35 miljoen euro op tafel en vraagt een flink transferbedrag. Bij The Toffees heeft Onana nog een contract tot 2027 met een marktwaarde van vijftig miljoen euro.

Everton zit aldus in een sterke onderhandelingspositie en eist naar verluidt 70 miljoen euro voor Onana. Het is nog maar de vraag of geïnteresseerde clubs zo’n gigantische som op tafel willen leggen. Onana zit momenteel met de Rode Duivels in Duitsland dus een transfer is mogelijk pas voor na het EK.

Snelle opkomst

Onana was een paar jaar geleden nog een nobele onbekende. Via de jeugd van Zulte Waregem werd hij weggestuurd en ging hij aan de slag bij Hoffenheim. Vervolgens ging Onana transfervrij naar Hamburg en daar brak hij door.

LEES OOK Transferbom Liverpool: 'Duurste aankoop uit de geschiedenis'

Na een sterke periode in Duitsland pikte Lille de 1m95 grote middenvelder op voor een kleine dertien miljoen euro. In Frankrijk ontdekte de rest van de wereld Onana en werd hij Rode Duivel. Ook bij de nationale ploeg is hij nu één van de steunpilaren.

POLL: Is Arsenal een goede club voor Onana?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Dubbele jackpot Club Brugge, KRC Genk pakt uit’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

53
53
Filip Joos snapt niets van PO-fase: “Bezopen beslissing”

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop. De titelstrijd is volledig losgebarsten en ook in de ...

31
31
‘Lamkel Zé out: pijnlijke details STVV-clash onthuld’

Didier Lamkel Zé zal nooit veranderen. STVV hoopte dat de Kameroener zijn streken doorheen de ...

91
91
Opvallende move: 'Anderlecht zet vol in op Kindermans'

RSC Anderlecht is achter de schermen weer bezig met een paleisrevolutie. Verschillende pionnen ...

166
166
Antwerp-supporters viseren bestuur: “Géén pretpark”

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Naast de pandoering tegen Union SG in de Champions Play-Offs werd ...

112
112
Januzaj in shock na horrorblessure: ‘Geperforeerde darm’

Maandag stonden Las Palmas en Celta de Vigo tegenover elkaar in de Spaanse Primera Division. ...

40
40
Ulderink kop van jut bij Antwerp: “Twee héél rare keuzes”

Royal Antwerp FC ging op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs met de billen bloot tegen ...

82
82
Union slikt enorme tegenvaller in volle titelstrijd

In tegenstelling tot vorig seizoen heeft Union SG zijn start van de Champions' Play-Offs allerminst ...

80
80
Real krijgt lik op stuk: "Hij gaat helemaal nergens heen"

Real Madrid wil zich dinsdagavond tegen Real Sociedad verzekeren van een plek in de finale van de ...

53
53
Zomers vertrek Jutgla? 'Club Brugge verlangt miljoenensom'

Club Brugge telde afgelopen weekend weer verschillende uitblinkers in de gewonnen clash met RSC ...

476
476
Anderlecht komt met groot nieuws voor kraker tegen Genk

RSC Anderlecht kreeg tijdens de openingsspeeldag van de Play-Offs meteen een pak voor de broek van ...

488
488
'Theate imponeert in Duitsland: toptransfer in de maak'

Kersvers bondscoach Rudi Garcia moest tijdens zijn eerste interland-periode aan het roer van de Rode ...

101
101
Antwerp legt sterkhouder vast voor volgend seizoen

Antwerp FC is met een zware nederlaag op Union SG aan de Champions' Play-Offs begonnen en wil zich ...

319
319
'Eerste zomeraanwinst op komst: Genk heeft Karestas-plan'

KRC Genk is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won met overtuigende 4-0-cijfers van AA ...

258
258
Transferbom De Cuyper doet Club Brugge daveren

Maxim De Cuyper is een bepalende speler bij Club Brugge, met sterke prestaties in zowel de ...

1348
1348
'Totale metamorfose City: toekomstbeslissing De Bruyne'

Manchester City plaatste zich afgelopen weekend voor de halve finales van de FA Cup ten koste van ...

153
153
'Lamkel Zé maakt zich onmogelijk: STVV grijpt stevig in'

STVV zette afgelopen weekend een belangrijke stap richting het behoud. Met een zege op het veld van ...

406
406
'United en co in de rij: Club wil reuzentransfer van 35 miljoen'

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en kende zondagmiddag geen enkel probleem ...

594
594
'Stoelendans blijft duren: opvallende vertrekker op Anderlecht'

RSC Anderlecht toont zich ook dit seizoen allerminst een baken van stabiliteit. In aanloop naar de ...

824
824
Vandenbempt schoffeert ‘bang’ Anderlecht: “Hij zorgde voor paniek”

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Club Brugge op de eerste speeldag van de Champions ...

352
352

Meer sportnieuws