'Smaakmaker STVV stuurt Man Utd wandelen'

door
'Smaakmaker STVV stuurt Man Utd wandelen'

STVV dreigt na een sterk seizoen helemaal leeggeplukt te worden. Trainer Thorsten Fink en Jarne Steuckers zijn al naar KRC Genk vertrokken en worden wellicht snel gevolgd door Matte Smets, terwijl ook Rein Van Helden en Mathias Delorge zeer gegeerd zijn door grotere clubs. Dat geldt ook voor Zion Suzuki.

De 21-jarige doelman streek pas vorige zomer neer op Stayen. Hij werd meteen de nummer één onder de lat en ontwikkelde zich goed. Hij kon zich bovendien ook op het internationale toneel in de kijker spelen, want hij was vorige winter op de Asia Cup de nummer één bij Japan.

Man Utd aast op Suzuki

Het maakt dat een aantal buitenlandse clubs zijn ontwikkeling van zeer nabij volgen. Daarbij zou volgens de laatste berichten zelfs Manchester United zitten. De Engelse grootmacht was ook vorige zomer al geïnteresseerd in Suzuki en is hem duidelijk nog niet uit het oog verloren.

Alleen zou United niet al te veel hoop moeten koesteren op de komst van Suzuki. En dat om een opvallende reden: de doelman zou zelf niet geïnteresseerd zijn in een transfer naar Old Trafford.

Suzuki wil niet op de bank zitten bij Man Utd

"Het probleem is dat hij geen zin heeft om op de bank te zitten en het ziet er niet naar uit dat Onana zal vertrekken", legt journalist Dean Jones uit bij GiveMeSport. "Als hij een jaar geleden neen gezegd heeft tegen Man Utd, dan zie ik niet in waarom dat nu anders zou zijn. Hij wil nog altijd de nummer één zijn."

Naar Man Utd zal Suzuki dus wellicht niet trekken, maar dat betekent niet noodzakelijk dat hij op Stayen zal blijven. Er zijn immers nog meer geïnteresseerden voor de jonge keeper. Ook Genoa zou bijvoorbeeld al aan zijn mouw trekken.

POLL: Goede beslissing van Suzuki?

Meest recent

'Done deal: KRC Genk heeft eerste zomeraanwinst te pakken'

Na maanden onafgebroken aan de leiding te hebben gestaan is KRC Genk koploper af, al hopen de ...

4
4
Opvallend: 'Club Brugge wil toptransfer Anderlecht kapen'

In de Champions' Play-Offs is RSC Anderlecht veroordeeld tot een bijrol, en dus hebben de ...

116
116
Duivelse monstertransfer naar Real Madrid? “De beste keuze”

Verschillende Rode Duivels zitten in bloedvorm bij hun club, maar Youri Tielemans spant mogelijk de ...

72
72
Belgische sensatie heerst en laat Yamal en co achter zich

Lucas Stassin werd doorgestuurd bij RSC Anderlecht, maar bij Westerlo floreerde de aanvaller. ...

32
32
Ulderink al op de schopstoel bij Antwerp? T1 reageert

Andries Ulderink was in het verleden de assistent van Mark van Bommel bij Antwerp en nam vlak voor ...

100
100
Union én Chambaere horen straf na KRC Genk-commotie

Union SG won op het veld van KRC Genk en de titelstrijd in de Jupiler Pro League is volledig ...

603
603
‘Club Brugge staat wéér voor ferm transferdilemma’

Club Brugge heeft een erg competitieve kern en Romeo Vermant is daar het grote bewijs van. De ...

273
273
Ancelotti baart opzien met straffe taal over toekomst

Carlo Ancelotti kent dit seizoen teleurstellende resultaten bij Real Madrid. De supporters roepen ...

28
28
Miljoenenwinst: Anderlecht troeft Club Brugge verrassend af

Club Brugge heeft de afgelopen jaren een sportieve voorsprong op RSC Anderlecht gepakt, maar qua ...

526
526
Nieuwe patron bij Rode Duivels? “In de vorm van zijn leven”

Onder Rudi Garcia zijn de Rode Duivels aan een nieuw hoofdstuk begonnen. De Franse keuzeheer is van ...

164
164
Renard zit niet stil: ‘Anderlecht contacteert JPL-smaakmaker’

RSC Anderlecht zit niet stil en is al bezig met volgend seizoen. Olivier Renard zal komende zomer ...

268
268
Courtois deelt gigantische klap uit bij Real Madrid

Thibaut Courtois is al jaren de nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. In de beker kreeg concurrent ...

247
247
Union grijpt zwaar in: statement en duidelijkheid Genk-incident

Union SG won met 1-2 op het veld van KRC Genk, maar na afloop werd er vooral gediscussieerd over ...

509
509
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Club Brugge wint én verliest'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

455
455
Simons verrast: Anderlecht-verstoteling maakt indruk

Westerlo speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk op het veld van Standard Luik. De Kemphanen staan ...

246
246
Bizar sprookje: Belgische held zag niets: “Maakte geen reet uit”

In Nederland pakte Go Ahead Eagles voor het eerst in de clubgeschiedenis de beker. In de finale ...

34
34
Ulderink zorgt voor enorme wending Praet bij Antwerp

Dennis Praet (30) werd met toeters en bellen binnengehaald bij Royal Antwerp FC. De middenvelder won ...

189
189
Pijnlijke City-details: “De Bruyne zou in de weg lopen…”

Kevin De Bruyne neemt aan het einde van het seizoen afscheid van Manchester City. De afgelopen tien ...

285
285
‘Anderlecht baalt, verrassende Belg is beste van 2025’

RSC Anderlecht liet Lucas Stassin in 2023 voor een appel en ei naar Westerlo vertrekken. De ...

160
160
Vrouw Josip Weber brengt pakkend eerbetoon: "De droom was..."

Josip Weber is ongetwijfeld één van de meest aimabele aanvallers die er ooit in ons ...

296
296

Meer sportnieuws