'Genk geeft niet op en brengt verhoogd bod uit'

door
'Genk geeft niet op en brengt verhoogd bod uit'

KRC Genk begint volgende maandag aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen en hoopt dat al met enkele nieuwkomers te kunnen doen. Nieuwe trainer Thorsten Fink loodste al Jarne Steuckers mee vanuit STVV, maar Genk werkt aan nog enkele andere dossiers.

Ook Matte Smets moet op zeer korte termijn overkomen van de buren uit Sint-Truiden, terwijl er ook nadrukkelijk gezocht wordt naar een nieuwe spits. Afgelopen seizoen konden Andi Zeqiri en Tolu Arokodare niet helemaal overtuigen en dus kunnen zij mogelijk vertrekken. En als ze blijven, krijgen ze extra concurrentie.

Genk legt nieuw bod neer voor Oh

LEES OOK Belgische club had Oh bijna beet: “Toen kwam Genk aankloppen”

Daarvoor liet Genk de voorbije weken zijn oog al vallen op twee targets: de jonge Spanjaard Roberto Fernandez, die afgelopen seizoen vlot scoorde in derde klasse bij Malaga, en de Zuid-Korean Oh Hyeon-Gyu. Die is sinds anderhalf jaar aan de slag bij Celtic, maar kon daar geen basisplaats afdwingen.

Desondanks wil de Schotse kampioen Oh niet zomaar laten vertrekken. Een eerste Genkse bod werd vorige week afgewezen, maar dat heeft de Limburgers niet afgeschrokken. Het Laatste Nieuws weet dat ze intussen al een verbeterde aanbieding neergelegd hebben.

Wachten op antwoord van Celtic

Het wordt uitkijken of dat voldoende zal zijn om Celtic deze keer wel te overtuigen. Oh zelf zou een transfer naar Genk alvast zien zitten, zo wisten Schotse media al te melden. Hij wil immers meer spelen en dat zal hij in Genk meer dan waarschijnlijk kunnen doen.

LEES OOK Kompany sust Bayern-fans vlak voor clash: "Niet ernstig"

Dat Genk doorduwt voor Oh hoeft overigens niet te betekenen dat Fernandez niet zal komen. Het lijkt goed mogelijk dat Genk beide spitsen zal aantrekken, al zal dat wellicht gepaard gaan met het vertrek van een andere aanvaller.

POLL: Zal Genk erin slagen om Oh te strikken?

Meest recent

Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

45
45
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

43
43
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

13
13
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

90
90
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

213
213
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

130
130
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

39
39
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

18
18
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

97
97
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

65
65
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

33
33
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

140
140
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

88
88
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

26
26
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

80
80
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

166
166
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

322
322
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

38
38
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

41
41
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

68
68

Meer sportnieuws