Zulte Waregem hoopt zo snel mogelijk terug te keren naar het hoogste niveau. Essevee hoopt de teleurstelling van vorig seizoen door te spelen met versterkingen.
Zulte Waregem maakte op de officiële kanalen meteen een dubbelslag bekend. Mo Messoudi en Yohwen Guilard komen de staf van Essevee versterken. Messoudi speelde als speler al bij Zulte Waregem.
Ambitieus Zulte
Zulte Waregem mikt komend seizoen weer op de promotie. Nu is met Messoudi en Guilard de staf ook versterkt. ‘Exact 10 jaar nadat Messoudi Essevee verliet als speler keert Mo terug als assistent coach naar de Gaverbeek’, klinkt het op de webstek van Zulte Waregem.
Guilard maakt de overstap van reeksgenoot Lierse. ‘Guilard maakt net als onze hoofdcoach de overstap van Lierse en wordt de nieuwe physical coach bij onze A-kern.’ De staf zal de komende dagen nog verder worden aangevuld.
Zomermercato
Ook de komende zomermercato staat er heel wat te wachten voor Zulte Waregem. Essevee hoopte snel terug te promoveren naar de Jupiler Pro League, maar afgelopen seizoen liep het in de Play-Offs mis.
Komend seizoen zal de club weer dezelfde ambities hebben. Daarvoor zal het de selectie flink wat kwaliteitsinjecties willen geven.
๐ ๐ผ ๐ ๐ฒ๐๐๐ผ๐๐ฑ๐ถ ๐ฒ๐ป ๐ฌ๐ผ๐ต๐๐ฒ๐ป ๐๐๐ถ๐น๐ฎ๐ฟ๐ฑ ๐๐ฒ๐ฟ๐๐ผ๐ฒ๐ด๐ฒ๐ป ๐๐ฝ๐ผ๐ฟ๐๐ถ๐ฒ๐๐ฒ ๐๐๐ฎ๐ณ ๐-๐ธ๐ฒ๐ฟ๐ป ๐ค#oeserte pic.twitter.com/ojA7PGYh9T
— SV Zulte Waregem (@esseveeofficial) June 21, 2024