Opmerkelijke uitdaging: D’Haese verlaat zinkend KVO-schip

door
Opmerkelijke uitdaging: D’Haese verlaat zinkend KVO-schip

KV Oostende is failliet verklaard, maar de club is bezig om een doorstart te maken met Diksmuide. Clubicoon Robbie D’Haese zal de club echter verlaten. De 25-jarige vleugelspeler kiest voor een opmerkelijk avontuur.

Het Duitse Rot-Weiss Essen heeft de komst van D’Haese op de officiële kanalen bevestigd. Het jeugdproduct van KV Oostende doorliep de jeugdreeksen van de kustclub en brak vervolgens door in de A-kern.

Opmerkelijke keuze

LEES OOK KV Diksmuide Oostende pakt uit met stunttransfer

Nu verlaat D'Haese  het zinkend schip en gaat hij aan de slag in de Duitse derde klasse bij Rot-Weiss Essen. "Naast de Duitse competities houden we ook de markt in de Benelux in de gaten. Tijdens live scouting in België maakte Robbie D'Haese een zeer goede indruk met zijn speelsterkte en heeft hij zijn kwaliteit al bewezen in meer dan 80 JPL-wedstrijden in België. We zijn blij dat we hem hebben kunnen overtuigen om naar Duitsland te verhuizen”, zegt sportief directeur Marcus Steegmann.

Ook Hoofdtrainer Christoph Dabrowski is in de wolken. "Robbie D'Haese is een technisch zeer bedreven en snelle buitenspeler die ons enorm zal helpen met zijn flexibiliteit. Hij heeft veel diepgang in zijn spel, een sterke tegenstander met veel snelheid. We hopen dat zijn speelkracht en intelligentie ons veel impulsen zullen geven voor onze aanval.” D’Haese is een clubicoon dat via de jeugd kon doorbreken in het A-elftal. Hij speelde tussendoor wel drie jaar in de jeugd van Club Brugge.

Nieuw avontuur

D’Haese is zelf ook in de wolken met zijn transfer. "Ik ben erg blij dat mijn prestaties ook in Duitsland zijn opgemerkt en kan niet wachten om mijn vaardigheden in een ander land te laten zien.”

LEES OOK Landry Dimata binnenkort Rode Duivel? "Waarom niet..."

De buitenspeler kent de ambities van de club en was meteen verkocht. “Ik heb ook veel video's van vorig seizoen bekeken en ik kijk ernaar uit om binnenkort thuiswedstrijden in de Hafenstraße live te kunnen meemaken”, klinkt het.

POLL: Een goede club voor D'Haese?

Meest recent

'Anderlecht wil 'kind van het huis' tot 2030 vastleggen'

RSC Anderlecht is bezig met een aantal contracten. Olivier Renard merkt wel dat het niet van een ...

12
12
'Mannaert vangt bot: Rode Duivels mislopen toptalent'

Vincent Mannaert is op een missie. De technisch directeur van de voetbalbond hoopt een aantal ...

14
14
'Grootmacht loopt blauwtje: prijskaartje Jashari bekend'

Wie dacht dat Vincent Mannaert zijn vertrek een groot gat zou achterlaten bij Club Brugge komt ...

197
197
AA Gent-fans in rep en roer: "Supporters in de kou"

Binnen de Pro League wordt momenteel volop onderhandeld over een nieuw competitieformat, met als ...

69
69
'Volgende gegadigde meldt zich voor goudhaantje Club Brugge'

De voornaamste bron van inkomsten blijft het uitgekiend transferbeleid, maar ook de eigen jeugd doet ...

209
209
Fink vreest opdoffer: steunpilaar KRC Genk buiten strijd?

Zondag staan er met Club Brugge-Standard en de Brusselse derby tussen Anderlecht en Union opnieuw ...

209
209
Cercle of AA Gent: dupe CL-loting Club Brugge bekend

De kogel is door de kerk: Club Brugge neemt het in de achtste finales van de Champions League op ...

186
186
'Transfervuurwerk bij Club Brugge: voorwaarden op tafel'

In de volgende ronde van de Champions League hoopt Club Brugge opnieuw te stunten tegen Aston Villa. ...

495
495
'Blessuregolf bij Anderlecht: meer details bekend'

Na de uitschakeling in de Europa League kan Anderlecht zich voortaan volledig toeleggen op de ...

323
323
Goudhaantje Talbi doodeerlijk: “Een beetje teleurgesteld”

Club Brugge heeft met Chemsdine Talbi weer een nieuw goudhaantje in de rangen. De buitenspeler deed ...

356
356
Leko met de handen in het haar vlak voor Club Brugge

Standard Luik moet op speeldag 27 van de Jupiler Pro League op bezoek bij Club Brugge. De Rouches ...

382
382
Bernd Storck grijpt meteen zwaar in bij KV Kortrijk

Bernd Storck moet KV Kortrijk weer van de degradatie zien te redden. Dat flikte de Duitser twee jaar ...

334
334
Club Brugge roept straffe taal na Aston Villa-loting

Club Brugge schakelde Atalanta verrassend uit in de Champions League en in de volgende ronde wacht ...

556
556
Pasveer komt met érg bizarre reactie na neusbreuk Rodriguez

Union SG verloor in het Koning Boudewijnstadion met 0-2 van Ajax, maar ook in de Johan Cruijf Arena ...

209
209
Cercle Brugge kent tegenstander in Conference League

Er zijn nog twee Belgische clubs actief in Europa. Club Brugge in de Champions League en Cercle ...

133
133
Guardiola legt uit: "Of De Bruyne nog topmatchen aankan?"

De uitschakeling in de Champions League blijft nazinderen bij Manchester City. De Engelse kampioen ...

146
146
Vanzeir heeft bij AA Gent nog rekening te vereffenen

De wintermercato bracht enkele opmerkelijke deals. Zo koos AA Gent ervoor om na de blessure van Max ...

226
226
EL: Topaffiche voor Martens, Ajax treft Rode Duivels

Na de Champions League werd er vrijdag om 13u in het hoofdkwartier van de UEFA ook geloot voor de ...

59
59
Schoofs geeft zijn mening over harde uitspraken Hasi

Na het Europese geweld gaat de focus vrijdag weer op de Jupiler Pro League. Daar wordt de 27ste ...

185
185
Club gewaarschuwd: "Onderschatting zal er nu niet zijn"

Club Brugge krijgt in de achtste finales van de Champions League opnieuw Aston Villa voorgeschoteld ...

278
278

Meer sportnieuws