Leoni dropt grote hint over toekomst bij Anderlecht

door
Leoni dropt grote hint over toekomst bij Anderlecht

Anderlecht stoomt zich op dit moment in Portugal klaar voor het nieuwe seizoen, maar de kans lijkt klein dat het bij de start van de competitie binnen twee weken al echt klaar zal zijn. Het is immers nog altijd wachten op de eerste zomeraanwinst en bovendien zijn er nog altijd vraagtekens rond heel wat spelers.

Dat is uiteraard vooral het geval rond Kasper Schmeichel, Jan Vertonghen, Ludwig Augustinsson en Thomas Delaney, die op dit moment officieel geen speler van Anderlecht meer zijn. Daarnaast wil Paars-Wit ook nog af van enkele spelers en moeten de knopen nog doorgehakt worden over spelers als Flips en Kana.

Anderlecht wil contract Leoni verlengen

Daarnaast zijn een aantal jongens ook nog gegeerd, zoals Sardella en Stroeykens. Die laatste twee bloeiden afgelopen seizoen helemaal open en gezien hun status als product van Neerpede wil Anderlecht hen graag aan boord houden. Dat geldt uiteraard ook voor Théo Leoni.

De 24-jarige middenvelder brak vorig seizoen eindelijk helemaal door en Anderlecht zou zijn tot 2026 lopende contract willen openbreken. De onderhandelingen daarover zouden volop aan de gang zijn. Mocht het niet tot een deal komen, dan zal het echter niet aan Leoni liggen.

Leoni wil gerust voor het leven tekenen

Het jeugdproduct liet in het verleden al eens optekenen dat hij gerust een contract voor het leven zou tekenen bij Anderlecht en die stelling herhaalt hij nu nogmaals. "Ik voel me 'chez moi' bij Anderlecht. Als het een deal is waar ik mij in kan vinden, dan onderteken ik een contract voor het leven. Dat zou vooral willen zeggen dat ze nog heel lang op mij rekenen", klinkt het in Het Laatste Nieuws.

Komend seizoen wil Leoni definitief een basisplaats afdwingen. "Als het van mij afhangt uiteraard wel. Maar nergens in de ploeg is de concurrentie zo groot als op het middenveld", beseft hij wel. "Er zijn zes of zeven spelers die de kwaliteiten hebben om in de basis te staan. Aan mij om te tonen dat ik het verdien om eerste keuze te zijn."

POLL: Zal Leoni komend seizoen een onbetwiste titularis worden?

Meest recent

Union keihard aangepakt: "Op geen manier goed te praten"

Union SG is op indrukwekkende wijze aan de Champions' Play-Offs begonnen. De Brusselaars wisten hun ...

24
24
Alderweireld maakt straffe belofte over Antwerp-comeback

Antwerp FC is bezig aan een belabberde campagne in de Champions' Play-Offs. Daar speelt de ...

47
47
Joos noemt 'nieuwe Duivel' bij naam: "Kan niet anders"

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang met duels tegen ...

67
67
Vandenhaute buiten? "Kans bestaat dat het deze keer lukt"

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs. Bij een groot deel van ...

262
262
'Man United dropt PL-bom: transfer van 70 miljoen'

Manchester United plaatste zich in extremis voor de halve finales van de Europa League, maar blijft ...

74
74
Titelstrijd déze week beslist? "Dan is de kampioen bekend"

Sinds afgelopen weekend heeft de Jupiler Pro League een nieuwe leider, zo nam Club Brugge de macht ...

408
408
'Anderlecht zet de transfersoap van de zomer op z’n kop'

RSC Anderlecht toont opnieuw interesse in Ahmed Touba, de 27-jarige centrale verdediger van KV ...

279
279
Pijnlijke wake up-call Gent: "Sommige spelers beseften het niet"

AA Gent heeft zondag een flinke optater geïncasseerd in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

99
99
'Nieuwe trainer voor Real: Ancelotti op weg naar topjob'

Real Madrid sneuvelde vorige week op pijnlijke wijze uit de Champions League. Sindsdien wordt druk ...

279
279
Incident Genk-Union krijgt stevig staartje: Club grote winnaar?

Union SG deed zondagavond een gouden zaak door met 1-2 te winnen op het veld van KRC Genk, maar de ...

932
932
'Anderlecht pakt uit op transfermarkt: contract tot 2029'

RSC Anderlecht blijft maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs en zal zijn niveau in aanloop naar ...

180
180
Vandenbempt snoeihard: “Koers van kreupele paarden”

Speeldag 4 van de Play-Offs zit erop en naar goede gewoonte analyseerde Peter Vandenbempt de ...

205
205
Mpoku trekt stekker uit overname Standard en haalt uit

Standard Luik is achter de schermen bezig met een paleisrevolutie. Na het fiasco met eigenaars 777 ...

162
162
Zware straf Union na Genk? “Ze bedriegen de boel twee keer”

Naar goede gewoonte was het maandagavond tijd voor Extra Time. Filip Joos en de analisten spraken ...

804
804
‘Ajax heeft masterplan met Mokio: jackpot én knaltransfer’

Jorthy Mokio werd de jongste debutant ooit voor KAA Gent, maar de Buffalo’s zagen hun ...

104
104
Ulderink onthult groot probleem Antwerp: “Geen discussie!”

Royal Antwerp FC lijkt maar niet op stoom te geraken onder Andries Ulderink in de Champions ...

107
107
Glipt titel pijnlijk uit handen KRC Genk? “Een enorme klap”

KRC Genk verloor in eigen huis van Union SG. De Limburgers stonden al zeven maanden aan de leiding, ...

230
230
'Club op miljoenenkoers: Engelse driestrijd voor sterkhouder'

Club Brugge zal komende zomer naar alle waarschijnlijkheid enkele sterkhouders te gelde maken. ...

630
630
Belgische held beslist historische bekerfinale in Nederland

In Nederland stond op paasmaandag de finale van de KNVB Beker op het programma. En het is zowaar Go ...

296
296
KRC Genk komt erg goed weg: "Levensgevaarlijke actie"

KRC Genk verloor zondag ook zijn tweede rechtstreekse duel tegen een titelconcurrent en ging met 1-2 ...

327
327

Meer sportnieuws