Geen KDB? ‘Al-Ittihad strikt topper voor 60 miljoen euro’

door
Geen KDB? ‘Al-Ittihad strikt topper voor 60 miljoen euro’

Kevin De Bruyne wordt nadrukkelijk met een transfer naar Saudi-Arabië in verband gebracht. Er werd over een akkoord gesproken met Al-Ittihad, maar dat werd vervolgens ontkend door transferexpert Fabrizio Romano.

De Italiaanse journalist stuurde nu een befaamde ‘here we go’ de wereld in. Al-Ittihad heeft een mondeling akkoord bereikt over de transfer van Moussa Diaby. De aanvaller zal het Aston Villa van Youri Tielemans en binnenkort ook Amadou Onana verlaten.

Stevig bedrag

Al-Ittihad heeft een lucratief contract voor vijf jaar klaarliggen en enkel de handtekeningen moeten nog worden gezet. Aston Villa ontvangt naar verluidt zo’n zestig miljoen euro. Diaby wordt ploegmakker van onder meer Karim Benzema en Ngolo Kanté.

Daar kan binnenkort mogelijk ook nog Ederson bijkomen want de Saudi-Arabische topclub wil de doelman van Manchester City graag binnenhalen. The Citizens vragen zo’n vijftig á zestig miljoen voor de Braziliaan. Een deal van De Bruyne lijkt voorlopig nog veraf.

Géén akkoord

Romano onthulde en benadrukte dat er absoluut géén sprake was van een akkoord tussen Al-Ittihad en De Bruyne. De club zou haar pijlen op andere prioriteiten hebben gericht waaronder aldus de komst van Diaby. Het is echter niet uitgesloten dat De Bruyne alsnog de overstap zal maken naar het Midden-Oosten.

POLL: Snap jij dat topspelers naar Saudi-Arabië trekken?

Meest recent

Vandenhaute buiten? "Kans bestaat dat het deze keer lukt"

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs. Bij een groot deel van ...

8
8
'Man United dropt PL-bom: transfer van 70 miljoen'

Manchester United plaatste zich in extremis voor de halve finales van de Europa League, maar blijft ...

49
49
Titelstrijd déze week beslist? "Dan is de kampioen bekend"

Sinds afgelopen weekend heeft de Jupiler Pro League een nieuwe leider, zo nam Club Brugge de macht ...

137
137
'Anderlecht zet de transfersoap van de zomer op z’n kop'

RSC Anderlecht toont opnieuw interesse in Ahmed Touba, de 27-jarige centrale verdediger van KV ...

160
160
Pijnlijke wake up-call Gent: "Sommige spelers beseften het niet"

AA Gent heeft zondag een flinke optater geïncasseerd in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

56
56
'Nieuwe trainer voor Real: Ancelotti op weg naar topjob'

Real Madrid sneuvelde vorige week op pijnlijke wijze uit de Champions League. Sindsdien wordt druk ...

258
258
Incident Genk-Union krijgt stevig staartje: Club grote winnaar?

Union SG deed zondagavond een gouden zaak door met 1-2 te winnen op het veld van KRC Genk, maar de ...

636
636
'Anderlecht pakt uit op transfermarkt: contract tot 2029'

RSC Anderlecht blijft maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs en zal zijn niveau in aanloop naar ...

132
132
Vandenbempt snoeihard: “Koers van kreupele paarden”

Speeldag 4 van de Play-Offs zit erop en naar goede gewoonte analyseerde Peter Vandenbempt de ...

167
167
Mpoku trekt stekker uit overname Standard en haalt uit

Standard Luik is achter de schermen bezig met een paleisrevolutie. Na het fiasco met eigenaars 777 ...

143
143
Zware straf Union na Genk? “Ze bedriegen de boel twee keer”

Naar goede gewoonte was het maandagavond tijd voor Extra Time. Filip Joos en de analisten spraken ...

687
687
‘Ajax heeft masterplan met Mokio: jackpot én knaltransfer’

Jorthy Mokio werd de jongste debutant ooit voor KAA Gent, maar de Buffalo’s zagen hun ...

90
90
Ulderink onthult groot probleem Antwerp: “Geen discussie!”

Royal Antwerp FC lijkt maar niet op stoom te geraken onder Andries Ulderink in de Champions ...

88
88
Glipt titel pijnlijk uit handen KRC Genk? “Een enorme klap”

KRC Genk verloor in eigen huis van Union SG. De Limburgers stonden al zeven maanden aan de leiding, ...

213
213
'Club op miljoenenkoers: Engelse driestrijd voor sterkhouder'

Club Brugge zal komende zomer naar alle waarschijnlijkheid enkele sterkhouders te gelde maken. ...

544
544
Belgische held beslist historische bekerfinale in Nederland

In Nederland stond op paasmaandag de finale van de KNVB Beker op het programma. En het is zowaar Go ...

274
274
KRC Genk komt erg goed weg: "Levensgevaarlijke actie"

KRC Genk verloor zondag ook zijn tweede rechtstreekse duel tegen een titelconcurrent en ging met 1-2 ...

301
301
Zorgwekkende reeks Anderlecht: Hasi nog tijdens seizoen weg?

RSC Anderlecht pakte zondag tegen Antwerp FC zijn eerste puntje van de Champions' Play-Offs en ...

472
472
'Nieuwe transfer Saelemaekers: Milan legt minimumprijs vast'

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang. Na zijn goede ...

110
110
'Arsenal krijgt vrij spel: zomerse supertransfer nabij'

De zomerse mercato komt met de dag dichter en een pak ploegen zijn nu al druk in de weer met het ...

289
289

Meer sportnieuws