‘Transferzorgen KAA Gent, duo weigert bij te tekenen’

door
‘Transferzorgen KAA Gent, duo weigert bij te tekenen’

KAA Gent wil de transfermarkt nog opgaan, maar eerst zal het nog moeten afhandelen met enkele vertrekkers. Het Nieuwsblad meldt dat de Buffalo’s met zorgen zitten omtrent Jordan Torunarigha en Hyun-seok Hong.

Beide spelers hebben namelijk nog maar een jaar op hun contract staan en willen deze zomer vertrekken. Dat brengt KAA Gent in een lastig parket want de onderhandelingspositie spreekt niet in het voordeel van de Buffalo’s.

Zomermercato

LEES OOK KAA Gent-publiekslieveling onthult toekomstplannen

Torunarigha wordt zelfs niet meer geselecteerd omdat de Duitse Nigeriaan zijn zinnen op een vertrek heeft gezet. De verdediger kende ook geen goed seizoen en mag weg van KAA Gent. Er zijn echter geen concrete aanbiedingen voor de eenvoudige Nigeriaanse international.

Ook voor Hong blijven de aanbiedingen uit. De Zuid-Koreaan speelt nog wel onder Wouter Vrancken, maar wil ook een transfer forceren. De middenvelder heeft een marktwaarde van negen miljoen euro en weigert bij te tekenen. Ook voor Hong is er aldus nog geen bod binnengekomen.

Complex

Dat maakt het voor KAA Gent ook moeilijker om spelers te halen. De club moet eerst geld zien binnenkomen vooraleer het kan uitgeven. Al-Rayyan legde 6,5 miljoen euro op tafel voor Julien De Sart, maar met Ito werd daar al een vervanger voor binnengehaald.

LEES OOK AA Gent-fans in rep en roer: "Supporters in de kou"

De Buffalo’s zullen dus eerst moeten verkopen om nieuwe spelers in te lijven. Voor Arnar Vidarsson wordt het aldus moeilijk om de transfermarkt af te speuren en ook Wouter Vrancken kan zo niet over een complete selectie beschikken.

POLL: Zie jij KAA Gent dit seizoen PO1 halen?

Meest recent

'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

1
1
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

61
61
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

16
16
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

12
12
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

58
58
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

43
43
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

28
28
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

131
131
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

65
65
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

21
21
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

55
55
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

136
136
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

274
274
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

38
38
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

37
37
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

57
57
'PSV haalt uit en strikt plots ex-spits van Arsenal'

PSV probeerde op het einde van de transfermarkt nog een spits op te kop te tikken. Noah Ohio ...

48
48
"Ik wil Genk helpen in de titelstrijd met Club Brugge"

De titelstrijd lijkt voorlopig tussen KRC Genk en Club Brugge te gaan. Union SG en RSC Anderlecht ...

366
366
Mika Godts geniet bij Ajax: "Zoals bij Anderlecht"

Mika Godts is uitegroeid tot een van de smaakmakers van Ajax. De Belgische flankaanvaller kende zijn ...

191
191
Boskamp looft Union-pion: "Zich getoond in Europa"

Union SG heeft een gouden kans laten liggen tegen Ajax. Alles leek erop te wijzen dat ze de ...

64
64

Meer sportnieuws