'PSG dropt derde transferbom: deal van 60 miljoen'

door
'PSG dropt derde transferbom: deal van 60 miljoen'

Paris Saint-Germain moest enkele weken geleden machteloos toekijken hoe Kylian Mbappé transfervrij richting Real Madrid trok. Maar de Franse kampioen blijft niet bij de pakken zitten. Zo wordt gewerkt aan de komst een nieuwe topaanvaller om het vertrek van Mbappé op te vangen.

PSG mikt nu al jaren op de eindzege in de Champions League, maar verder dan een verloren finale raakte het nog niet. Afgelopen seizoen leken er evenwel kansen te liggen. Zo belandden de Parijzenaars in de op papier minst sterke tabelhelft, waardoor het kleppers als Real Madrid, Manchester City en Bayern München kon ontlopen.

LEES OOK Weergaloze Mbappé begraaft Man City, PSG boekt monsterzege

In de halve finale beet de club echter haar tanden stuk op Borussia Dortmund. Een gemiste kans dus en dat terwijl het laatste mogelijkheid was om de Champions League te winnen mét Kylian Mbappé. De Franse superster werd begin deze zomer namelijk aangekondigd bij Real Madrid, dat hem transfervrij kon strikken.

Eerste aanwinsten binnen

Een flinke tegenvaller voor de Parijzenaars, al heeft het vertrek van Mbappé ook een voordeel. Met het salarisbudget dat hierdoor vrijkomt kan de Franse kampioen immers zelf weer versterking aantrekken. En daar werd al gretig gebruik van gemaakt.

Zo werd een pak miljoenen overgemaakt aan SL Benfica voor de komst van middenvelder Joao Neves. Vervolgens werd verdediger Willian Pacho weggeplukt bij Eintracht Frankfurt. En ook de derde grote zomeraanwinst is inmiddels onderweg.

Frans supertalent

Verschillende bronnen melden namelijk dat PSG het dossier van Désiré Doué naar zich heeft toegetrokken. Deze 19-jarige Fransman speelt momenteel nog bij Stade Rennais en geldt als één van de meest veelbelovende talenten op de Europese velden. Ook Bayern München drukte door voor de spelmaker/flankaanvaller, toch is het PSG dat aan het langste einde trekt. De Parijzenaars zouden zo'n 60 miljoen euro neertellen. Vrijdag zou Doué zijn medische en fysieke proeven afleggen, vervolgens kan hij een meerjarig contract tekenen.

POLL: PSG wordt opnieuw kampioen komend seizoen ...

Meest recent

Chery scherprechter in titelduel: "Hij is de beste bij Club"

Behoudens een onwaarschijnlijke ommekeer, zal Antwerp FC ook dit seizoen weer deelnemen aan Play-Off ...

14
14
Ongezien! Stoppen slaan door bij Hasi, spelers moeten ingrijpen

Nog geen week na de cruciale overwinning op het veld van Union SG, heeft KV Mechelen opnieuw steken ...

177
177
'Club-fiasco niet zonder gevolgen: sterspeler weg bij Atalanta'

Atalanta BC incasseerde afgelopen dinsdag een mokerslag door uit de Champions League gewipt te ...

68
68
'Knaltransfer Club in stroomversnelling: Juve opent gesprekken'

Club Brugge is bezig aan een uitstekende campagne in de Champions League. Logischerwijs hebben ...

289
289
'Harde keuzes Hubert: revelatie in problemen bij Anderlecht'

RSC Anderlecht sneuvelde donderdagavond tegen Fenerbahçe in de Europa League. Een ...

229
229
Storck verrast bij KV Kortrijk: "Beter dan toen"

KV Kortrijk stelde Bernd Storck voor als de nieuwe trainer. De coach moet de Kerels in de Jupiler ...

71
71
Ophef na KV Mechelen - STVV: Hasi woedend op supporter

Een bijzonder pover KV Mechelen speelde 1-1 tegen STVV. De Maneblussers speelden amper iets klaar en ...

367
367
Anderlecht baalt: twee Genk-parels glipten door de handen

KRC Genk is al vele jaren een van de voorbeeldclubs in België inzake jeugdopleiding. De ...

332
332
STVV zadelt KV Mechelen alsnog met kater op

Om 20u45 stond er onderaan het klassement een bijzonder belangrijk duel op het programma: KV ...

124
124
Fink waarschuwt: "Moeilijk om hen te verslaan"

KRC Genk is aan een zeer goed seizoen bezig in de Jupiler Pro League. Ze staan acht punten voor op ...

146
146
RSCA-revelatie: "Voel me meer op mijn gemak op die positie"

Bij RSC Anderlecht heeft Thomas Foket een probleem. Hij is de nummer drie op de rechtsachterpositie. ...

203
203
Zulte Waregem deelt Jong Genk ferme tik uit

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee matchen op het programma. RWDM ontving Francs ...

113
113
Einde verhaal na straf avontuur voor Mertens en Vertonghen?

Jan Vertonghen en Dries Mertens liggen met RSC Anderlecht en Galatasaray uit de Europa League. ...

317
317
Anderlecht is het beu en straft 'fans' tegen Union SG

RSC Anderlecht kende een degelijke Europese campagne, maar een deel van de fans hebben zich dit ...

874
874
Red Flames van hemel naar de hel in extra tijd

De Red Flames begonnen vanavond aan hun nieuw tijdperk. Elisabet Gunnarsdottir werkte haar eerste ...

101
101
Hasi looft pion: "Zo iemand hadden we vorig jaar niet"

Het is duidelijk: Besnik Hasi heeft van hogerhand toch wel een veeg uit de pan gekregen omwille van ...

50
50
Roofe (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Kennen jullie Kemar Roofe nog? De Britse aanvaller speelde jaren geleden voor RSC Anderlecht. Hij ...

41
41
KV Mechelen - STVV: Hasi en Mazzu wisselen één keer

KV Mechelen en STVV openen vanavond de 27ste speeldag in de Jupiler Pro League. Dat is voor de twee ...

35
35
Nieuwe eigenaar bij STVV? DMM reageert

STVV staat voor een zeer belangrijk duel tegen KV Mechelen. Ze moeten er vanavond punten rapen en ...

113
113
'Anderlecht wil 'kind van het huis' tot 2030 vastleggen'

RSC Anderlecht is bezig met een aantal contracten. Olivier Renard merkt wel dat het niet van een ...

430
430

Meer sportnieuws