'Transfer Dwomoh rond: zoveel vangt Antwerp'

door
'Transfer Dwomoh rond: zoveel vangt Antwerp'

Antwerp maakte deze zomer al George Ilenikhena, Jurgen Ekkelenkamp en Alhassan Yusuf te gelde en wil nog enkele spelers verkopen om meer zelfbedruipend te worden. Verschillende spelers staan nog in de etalage en één van hen lijkt nu een transfer beet te hebben.

Pierre Dwomoh keerde deze zomer terug na een goed seizoen op uitleenbasis bij RWDM. Hij werd opnieuw opgenomen in de A-kern, maar miste door een blessure de start van het seizoen en eigenlijk was het ook snel duidelijk dat de Great Old hem liefst wou verkopen.

LEES OOK: ‘Overmars geschokt: Gheyens beslissing slaat in als bom’

Antwerp vangt nog 1 miljoen voor Dwomoh

De 20-jarige werd de voorbije maanden gelinkt aan verschillende clubs. Leicester City en Luton Town werden een tijdje genoemd en op een gegeven moment leek Dwomoh op weg naar Toronto FC, maar die transfer sprong nog af. Nu zou de jeugdinternational alsnog naar Engeland verkassen.

Het doorgaans betrouwbare The Athletic weet dat Dwomoh donderdag immers medische testen aflegt bij Watford. Daarna zou hij een langdurig contract tekenen bij de Hornets. Antwerp zou ongeveer 1 miljoen euro incasseren voor Dwomoh.

Watford geeft 20-jarige een kans

Watford eindigde vorig seizoen op een magere vijftiende plaats in de Championship, maar is nu wel goed aan zijn seizoen begonnen met een zes op zes. Hij is de zoveelste speler die er vanuit België aan de slag gaat. De voorbije jaren loodste Mogi Bayat heel wat spelers naar Watford, al is het niet duidelijk of de controversiële makelaar ook bij deze deal betrokken is.

Dwomoh zal in Watford in ieder geval hopen zijn carrière eindelijk helemaal te kunnen lanceren. Hij debuteerde al op 16-jarige leeftijd bij Genk, maar werd er om disciplinaire redenen snel opzijgeschoven. Bij Antwerp begon hij vervolgens sterk, maar zag Mark van Bommel het niet in hem zitten. De voorbije twee seizoenen werd hij met wisselend succes verhuurd aan Braga, KV Oostende en RWDM.

Zal Dwomoh bij Watford eindelijk doorbreken?

Meest recent

Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

16
16
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

36
36
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

32
32
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

14
14
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

197
197
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

119
119
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

304
304
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

34
34
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

300
300
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

209
209
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

311
311
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

125
125
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

199
199
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

125
125
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

159
159
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

174
174
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

648
648
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

666
666
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

50
50
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

311
311
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

109
109
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

195
195
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

165
165
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

53
53
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

287
287

Meer sportnieuws