Antwerp alweer onderuit: "Het is echt klote"

door
Antwerp alweer onderuit:

Antwerp neemt dit seizoen toch een beetje een nieuwe start, want het tijdperk van grote namen en bijna ongelimiteerde investeringen door Paul Gheysens lijkt voorbij. Het nieuwe Antwerp raakt echter maar moeizaam op de rails, want van zijn eerste vijf wedstrijden heeft het er maar liefst drie verloren.

Eerder ging Antwerp al onderuit in de toppers tegen Anderlecht en Club Brugge - dat kan weleens gebeuren. Dan was de nederlaag van zaterdag een pak pijnlijker, want het ging op de eigen Bosuil onderuit tegen KV Mechelen, dat pas zijn eerste overwinning van het seizoen pakte.

Grote frustatie bij Janssen

De frustraties liepen dan ook hoog op bij de Great Old. "Daar staan we weer. Buiten die kansen moeten we wel nog beter kunnen. Ik had niet het idee dat we veel grip hadden op de wedstrijd", legde Vincent Janssen bij Sporza de vinger op de wonde. "Het was moeilijk om hen onder druk te zetten. Op een gegeven moment moet het een slotoffensief worden, en dat is niet wat we willen." 

Wat het extra pijnlijk maakte, dat de Antwerpse kansen allemaal gekeerd werden door doelman De Wolf. "Hij heeft bij ons gezeten, dus we wisten dat hij een uitstekende keeper is", herinnerde Janssen zich uiteraard. "Blij voor hem, maar voor ons is het echt klote."

Mager rapport voor Antwerp

Antwerp blijft achter met een zes op vijftien en dat is toch een teleurstellende start voor de Great Old. Het rapport zou de komende weken bovendien weleens nog slechter kunnen worden. Er wachten Antwerp in de komende twee wedstrijden immers toppers tegen Union en AA Gent.

POLL: Zal Antwerp zich snel herpakken?

Meest recent

Union SG draait KRC Genk een loer: "Vervanger Vanhoutte"

Union SG sloeg de afgelopen jaren al stevig toe met koopjes. Bij RSC Anderlecht haalden ze Noah ...

10
10
KBVB haalt nogmaals uit: alweer bijltjesdag op de bond

Bij de KBVB is het ook een duiventil. Er viel nog maar eens een ontslagronde te noteren. ...

9
9
Vandenhaute flikt het: nieuwe patron naar Anderlecht

Wouter Vandenhaute heeft met de komst van Cedric Hatenboer een belangrijke slag geslagen voor ...

214
214
De Condé kondigt nu al twee uitgaande toptransfers aan

KRC Genk heeft een uitstekende kern, net als vorig seizoen. Toen haalde Wouter Vrancken er ...

202
202
Verhuurde spelers: spits scoort aan de lopende band

Dit seizoen spelen er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League in het buitenland. Bij ...

66
66
Anderlecht speurt rond: "Of ze interesse hebben?"

RSC Anderlecht gaat in de zomer voor de zoveelste keer de afgelopen jaren een grote schoonmaak ...

80
80
'Stoelendans bij Antwerp: Gheysens kiest nieuwe coach'

Antwerp verbaasde vriend en vijand door Jonas De Roeck vlak voor de play-offs te vervangen door ...

619
619
KRC Genk onthult concrete plannen met Penders & Karetsas

Terwijl coach Thorsten Fink en zijn troepen zich focussen op de titelrace blijven zijn bazen niet ...

152
152
Club Brugge heeft beet: goudhaantje tekent tot medio 2028

Club Brugge hoopt in de play-offs nog maar eens een inhaalrace tot een goed einde te brengen, ...

302
302
'Renovatiewerken Renard: Anderlecht houdt grote kuis'

Ondanks de trainerswissel werd Anderlecht zondag nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt door ...

410
410
'Overmars grandioos de mist in: Antwerp loopt miljoenen mis'

Na de zware 5-1 nederlaag tegen Union dreigt Antwerp slechts een bijrol te vertolken in de ...

372
372
Club Brugge bibbert: dubbele opdoffer uit ziekenboeg?

Club Brugge nam zondag vlot de maat van Anderlecht. Nochtans kon Nicky Hayen nog geen beroep doen op ...

544
544
'Vanhaezebrouck voorspelt straffe recordtransfer KRC Genk'

Met een vlotte 4-0 zege tegen AA Gent zette KRC Genk haar titelambities meteen nog eens kracht bij. ...

461
461
'Anderlecht wil peperduur toptarget Club Brugge kapen'

Club Brugge bleek afgelopen zondag nog maar eens een maatje te sterk voor Anderlecht. Toch hopen de ...

718
718
KRC Genk schrikt: 'Chelsea onthult Penders-verrassing’

Mike Penders maakte voor 20 miljoen euro de transfer van KRC Genk naar Chelsea, maar de 19-jarige ...

280
280
1 april: van STVV-parfum tot Kompany bondscoach en Talbi heeft spijt

Vandaag is het 1 april en dan is het altijd opletten geblazen. Verschillende media sturen foutieve ...

85
85
Rayane Bounida wint eerste prijs en roept straffe ambities

Rayane Bounida maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Ajax en de Belgische Marokkaan heeft die ...

51
51
‘Club Brugge ruikt jackpot: strijd barst volledig los’

Ardon Jashari is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder voor zes ...

295
295
‘Noa Lang boort zélf knaltransfer door de neus’

PSV kreeg afgelopen speeldag in de Eredivisie de genadeslag van Ajax. De Amsterdammers wonnen met ...

171
171
Lamkel Zé-effect? ‘STVV en Mazzu duwen speler(s) naar exit’

Didier Lamkel Zé lijkt aan zijn laatste maanden bij Sint-Truiden VV bezig. De aanvaller werd ...

96
96

Meer sportnieuws