'Club Brugge bibbert en beeft: recordbod op Skov Olsen'

door
'Club Brugge bibbert en beeft: recordbod op Skov Olsen'

Club Brugge is al een tijdje grotendeels klaar met zijn transferwerk, desondanks zou het in de slotdagen van de mercato toch spannend kunnen worden. Dat heeft vooral met Andreas Skov Olsen te maken. De Deense smaakmaker zou immers naar Feyenoord kunnen trekken.

Zondagmiddag stond de international gewoon aan de aftrap tijdens de derby tegen Cercle Brugge en toonde hij zich opnieuw van goudwaarde. Met een doelpunt en assist had Skov Olsen een groot aandeel in de blauw-zwart zege. Bovendien leek het erop dat hij uiteindelijk toch nog een jaartje in Brugge zou blijven.

LEES OOK De Cuyper tijdbom doet Club Brugge daveren

Maar na de match dook de twijfel over zijn toekomst toch weer op. "Ik kan als trainer alleen maar hopen dat hij blijft. Maar daar heb ik natuurlijk geen vat op en daar mag je ook niet te veel energie in steken", zette coach Nicky Hayen de deur voor een last-minute vertrek weer op een kier.

Feyenoord drukt door

De mercato in de Europese topcompetities zit er nochtans al op. In bepaalde landen mogen echter nog steeds transfers worden afgerond. In Nederland bijvoorbeeld, sluit de transferperiode pas maandag om middernacht. En laat het nu uitgerekend Feyenoord zijn dat doordrukt voor Skov Olsen.

De Nederlandse vicekampioen toont al eventjes interesse. Mede door het wegvallen van enkele andere transfertargets, zijn de Rotterdammers nu zeer concreet geworden. Zo maakte Voetbal International al bekend dat Feyenoord voor het verstrijken van de deadline nog eens alles uit de kast zal proberen halen.

Recordbod uit Rotterdam

LEES OOK Vandenbempt schoffeert ‘bang’ Anderlecht: “Hij zorgde voor paniek”

Bij 1908.nl, een supportersmedium dat doorgaans goed op de hoogte is van het reilen en zeilen bij de Nederlandse topclub, beweert men zelfs dat inmiddels een nieuw bod werd uitgebracht. Het zou gaan om een aanbieding die het Rotterdamse clubrecord zou verpulveren.

Exacte bedragen worden niet genoemd, het zou echter aanzienlijk meer zijn dan het oorspronkelijke bod van 11 miljoen euro, plus 3 miljoen euro aan bonussen. Of het ook voldoende is om Club te overtuigen valt af te wachten. Als Skov Olsen vertrekt, lijkt de kans reëel dat Club zelf nog een last-minute vervanger haalt.

POLL: Skov Olsen blijft gewoon bij Club ...

Meest recent

Vandenbempt schoffeert ‘bang’ Anderlecht: “Hij zorgde voor paniek”

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Club Brugge op de eerste speeldag van de Champions ...

12
12
'KRC Genk zwaar de mist in met ruwe diamant': "Geblokkeerd"

KRC Genk is dit seizoen de competitieleider. De jeugdopleiding van de Limburgers maakte de afgelopen ...

38
38
‘Union hakt knoop door: toekomst cultheld Burgess bekend’

Christian Burgess is bij Union SG uitgegroeid tot een cultheld op de Belgische velden. De Engelsman ...

17
17
Rudi Garcia doet opmerkelijke uitspraken: "Dit scenario beter"

Rudi Garcia is goed begonnen bij de Rode Duivels. Even leek het volledig mis te gaan na de zeperd in ...

22
22
Van kwaad naar erger: Beerschot ontvangt monsterschorsing

Het gaat van kwaad naar erger met Beerschot. De promovendus is alweer veroordeeld tot degradatie ...

89
89
Mark van Bommel verrast enorm met toekomstwending

Mark van Bommel kende successen bij Royal Antwerp FC en in het verleden werd de Nederlandse ...

63
63
Pijnlijke reality check Anderlecht: "Bijna in sprookjes geloven"

RSC Anderlecht is bijzonder tegenvallend aan de Champions' Play-Offs begonnen en verloor ...

101
101
Spectaculaire nieuwe coach Antwerp? "Doet al jaren de ronde"

Antwerp FC besloot begin maart om afscheid te nemen van Jonas De Roeck als hoofdcoach. Om hem te ...

275
275
Beerschot tegen de touwen: "Compleet wanbeleid!"

Beerschot VA zal volgend seizoen opnieuw in de Challenger Pro League aantreden. Vijf speeldagen voor ...

96
96
'Real Madrid pakt fors uit: sensationele opvolger Modric'

Real Madrid is bezig aan een sterk seizoen tot dusver en blijft in de running om met de treble aan ...

111
111
'Anderlecht neemt drastische beslissing met falende Dendoncker'

RSC Anderlecht verloor zondagmiddag met 2-0 op het veld van Club Brugge en werd op zowat alle ...

555
555
'Seizoen met 42 goals verzilverd: supertransfer Gyökeres'

Arsenal FC kondigde afgelopen weekend een grote verandering binnen de sportieve structuur aan. Zo ...

138
138
‘Club Brugge-vijfklapper: powerhouse en dribbelkoning’

Club Brugge speurt de markt af naar versterkingen en heeft meerdere talenten op het oog. Spits ...

306
306
'Coucke hakt knoop door: Vandenhaute out bij Anderlecht?'

Met een kansloze 2-0 nederlaag op het veld van aarstrivaal Club Brugge heeft Anderlecht haar start ...

756
756
Einde tijdperk: AA Gent neemt afscheid van meubelstuk

Hoewel het in Genk meteen met 4-0 onderuit ging mag AA Gent zich voor het eerst sinds 2019 nog eens ...

617
617
'De Condé heeft beet: KRC Genk overtuigt toptarget'

Hoewel de titelrace momenteel alle aandacht opeist werkt KRC Genk achter de schermen ook al aan de ...

463
463
'Gheysens houdt uitverkoop: Antwerp in de etalage?'

Antwerp begon aan de play-offs met een kansloze 5-1 nederlaag tegen Union. Ook buiten de lijnen viel ...

643
643
Referee Department geeft toe: VAR-fiasco op speeldag 1 PO's

De kop is eraf. Afgelopen weekend betekende het startschot van de Play-Offs in onze competitie. Ook ...

226
226
Vermant lukt hattrick: Club Brugge klopt Essevee in oefenpot

Met een vlotte 2-0 zege tegen aartsrivaal Anderlecht schoot Club Brugge zondag uitstekend uit de ...

566
566
Coucke bijt van zich af: "Mag ik dat in extreme mate ontkennen?"

RSC Anderlecht likt nog maar eens zijn wonden. In Brugge incasseerde het zijn 10de nederlaag van het ...

472
472

Meer sportnieuws