'Leko slikt dubbele domper voor trip naar leider'

door
'Leko slikt dubbele domper voor trip naar leider'

Vorig weekend was er geen competitievoetbal door de interlandbreak, maar vrijdag wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Standard moet als eerste naar de bak en de Rouches krijgen een lastige opdracht voorgeschoteld. Ze maken immers de trip naar de huidige leider Dender.

De Rouches kunnen er wel een uitstekende zaak doen in het klassement. Momenteel staan ze pas op een tiende plaats, maar bij winst zouden ze meteen naast Dender komen en dus mee aan de leiding komen samen met ook nog Anderlecht. Dat zou toch een straffe stoot zijn van Ivan Leko.

Standard kan nog niet rekenen op Ayensa

LEES OOK Referee Department geeft toe: VAR-fiasco op speeldag 1 PO's

Die krijgt wel slecht nieuws met het oog op vrijdagavond. Sudpresse weet dat hij wellicht twee namen uit zijn selectie zal mogen schrappen. Leko zal immers nog geen beroep kunnen doen op Dennis Eckert Ayensa.

De Duitse spits werd op Deadline Day nog gehuurd van Union, maar raakt niet speelklaar voor vrijdag. Hij is nog op de sukkel met de adductoren. Standard hoopt Ayensa wel te kunnen recupereren volgende week, wanneer ze het thuis opnemen tegen uitgerekend Union.

Nipt voor Fossey

Daarnaast zal Leko het mogelijk ook moeten zien te stellen zonder Marlon Fossey. De rechtsachter vierde nog zijn debuut in de Amerikaanse nationale ploeg in de oefeninterland tegen Nieuw-Zeeland in de nacht van dinsdag op woensdag.

LEES OOK Ezekiel (ex-RSCA en Standard) met héél verrassende transfer

De vlucht waarmee hij terugkeert uit de Verenigde Staten liep echter vertraging op en daardoor zal Fossey pas donderdagavond in België aankomen. De kans lijkt dus klein dat hij vrijdagavond al meteen klaar zal zijn om aan de aftrap te verschijnen.

POLL: Zal Standard winnen op Dender?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Dubbele jackpot Club Brugge, KRC Genk pakt uit’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

40
40
Filip Joos snapt niets van PO-fase: “Bezopen beslissing”

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop. De titelstrijd is volledig losgebarsten en ook in de ...

31
31
‘Lamkel Zé out: pijnlijke details STVV-clash onthuld’

Didier Lamkel Zé zal nooit veranderen. STVV hoopte dat de Kameroener zijn streken doorheen de ...

87
87
Opvallende move: 'Anderlecht zet vol in op Kindermans'

RSC Anderlecht is achter de schermen weer bezig met een paleisrevolutie. Verschillende pionnen ...

154
154
Antwerp-supporters viseren bestuur: “Géén pretpark”

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Naast de pandoering tegen Union SG in de Champions Play-Offs werd ...

111
111
Januzaj in shock na horrorblessure: ‘Geperforeerde darm’

Maandag stonden Las Palmas en Celta de Vigo tegenover elkaar in de Spaanse Primera Division. ...

38
38
Ulderink kop van jut bij Antwerp: “Twee héél rare keuzes”

Royal Antwerp FC ging op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs met de billen bloot tegen ...

81
81
Union slikt enorme tegenvaller in volle titelstrijd

In tegenstelling tot vorig seizoen heeft Union SG zijn start van de Champions' Play-Offs allerminst ...

79
79
Real krijgt lik op stuk: "Hij gaat helemaal nergens heen"

Real Madrid wil zich dinsdagavond tegen Real Sociedad verzekeren van een plek in de finale van de ...

53
53
Zomers vertrek Jutgla? 'Club Brugge verlangt miljoenensom'

Club Brugge telde afgelopen weekend weer verschillende uitblinkers in de gewonnen clash met RSC ...

471
471
Anderlecht komt met groot nieuws voor kraker tegen Genk

RSC Anderlecht kreeg tijdens de openingsspeeldag van de Play-Offs meteen een pak voor de broek van ...

486
486
'Theate imponeert in Duitsland: toptransfer in de maak'

Kersvers bondscoach Rudi Garcia moest tijdens zijn eerste interland-periode aan het roer van de Rode ...

101
101
Antwerp legt sterkhouder vast voor volgend seizoen

Antwerp FC is met een zware nederlaag op Union SG aan de Champions' Play-Offs begonnen en wil zich ...

319
319
'Eerste zomeraanwinst op komst: Genk heeft Karestas-plan'

KRC Genk is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won met overtuigende 4-0-cijfers van AA ...

254
254
Transferbom De Cuyper doet Club Brugge daveren

Maxim De Cuyper is een bepalende speler bij Club Brugge, met sterke prestaties in zowel de ...

1336
1336
'Totale metamorfose City: toekomstbeslissing De Bruyne'

Manchester City plaatste zich afgelopen weekend voor de halve finales van de FA Cup ten koste van ...

153
153
'Lamkel Zé maakt zich onmogelijk: STVV grijpt stevig in'

STVV zette afgelopen weekend een belangrijke stap richting het behoud. Met een zege op het veld van ...

403
403
'United en co in de rij: Club wil reuzentransfer van 35 miljoen'

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en kende zondagmiddag geen enkel probleem ...

590
590
'Stoelendans blijft duren: opvallende vertrekker op Anderlecht'

RSC Anderlecht toont zich ook dit seizoen allerminst een baken van stabiliteit. In aanloop naar de ...

821
821
Vandenbempt schoffeert ‘bang’ Anderlecht: “Hij zorgde voor paniek”

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Club Brugge op de eerste speeldag van de Champions ...

351
351

Meer sportnieuws