Vandenbempt hard voor Duivel: "Die blijft toch een probleem"

door
Vandenbempt hard voor Duivel:

Het 2-2-gelijkspel van de Rode Duivels in Italië zorgt voor heel wat gemengde gevoelens. Enerzijds mag de ploeg zich op de borst kloppen omdat ze teruggeknokt hebben na een vroege achterstand, maar anderzijds zijn er toch heel wat zorgen over het dramatische wedstrijdbegin.

Pas na de rode kaart voor Pellegrini na 40 minuten kantelde de match immers in het voordeel van de Belgen. Daarvoor was Italië heer en meester met als gevolg dat de Duivels al vrij snel twee doelpunten moesten slikken. En het is toch vooral dat dat Peter Vandenbempt zal onthouden.

Angstaanjagend slecht eerste halfuur

LEES OOK Vader Talbi doet boekje open over KBVB: "Vraiment triste"

"De échte waardemeter was voor mij de periode dat beide ploegen met 11 op het veld stonden", oppert de commentator immers bij Sporza. "En dan was het eerste halfuur toch ronduit angstaanjagend van de Duivels. Het leek echt op een dramatische avond uit te draaien."

Er kwam heel wat kritiek op de keuzes van Domenico Tedesco, vooral omdat hij Doku als wingback liet opdraven. De pressing van de Belgen kwam er helemaal niet uit en ook op offensief vlak was het zeker voor de rode kaart een mager beestje. Ook omdat enkele spelers individueel teleurstelden.

Vandenbempt ziet De Ketelaere kans niet grijpen

Vandenbempt zag bijvoorbeeld Loïs Openda opnieuw een bleke wedstrijd spelen. "Die blijft toch een probleem in het shirt van de nationale ploeg. Openda verloor quasi elk duel, pas na rust beterde het een beetje", opperde hij. Maar hij was nog veel harder voor een andere Duivel.

LEES OOK 'Mannaert vangt bot: Rode Duivels mislopen toptalent'

"Ook een afwezige Charles De Ketelaere heeft zijn kans niet gegrepen - ik had veel meer van hem verwacht", oordeelde hij immers. "En Doku kon pas in de tweede helft dreigen. Zet hem dus maar gewoon op links of in zijn normale positie, want dit werkte niet."

POLL: Had je meer verwacht van De Ketelaere?

Meest recent

Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

5
5
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

22
22
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

22
22
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

119
119
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

52
52
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

17
17
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

40
40
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

125
125
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

237
237
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

37
37
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

33
33
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

50
50
'PSV haalt uit en strikt plots ex-spits van Arsenal'

PSV probeerde op het einde van de transfermarkt nog een spits op te kop te tikken. Noah Ohio ...

44
44
"Ik wil Genk helpen in de titelstrijd met Club Brugge"

De titelstrijd lijkt voorlopig tussen KRC Genk en Club Brugge te gaan. Union SG en RSC Anderlecht ...

321
321
Mika Godts geniet bij Ajax: "Zoals bij Anderlecht"

Mika Godts is uitegroeid tot een van de smaakmakers van Ajax. De Belgische flankaanvaller kende zijn ...

184
184
Boskamp looft Union-pion: "Zich getoond in Europa"

Union SG heeft een gouden kans laten liggen tegen Ajax. Alles leek erop te wijzen dat ze de ...

62
62
Manchester United realiseert comeback in spektakelstuk

Manchester United verkeert in zijn grootste crisis ooit. De ooit zo fiere Engelse topclub ging ...

48
48
KV Kortrijk verklaart vroege ontslag van Vanderhaeghe

KV Kortrijk ontsloeg Yves Vanderhaeghe na amper twee maanden. Bernd Storck keerde terug naar het ...

236
236
'Juventus gaat voor deal van 45 miljoen euro'

Juventus kent een zeer pover seizoen. De Oude Dame is al jaren een subtopper in de Serie A, dat ...

102
102
"Club Brugge is zeker niet kansloos tegen Aston Villa"

Club Brugge lootte Aston Villa voor de achtste finales van de Champions League. De Engelse subtopper ...

205
205

Meer sportnieuws