De Bilde voorspelt wijziging bij Duivels: "Hij komt in de ploeg"

door
De Bilde voorspelt wijziging bij Duivels:

Om 20u45 krijgen de Rode Duivels in het Koning Boudewijnstadion het bezoek van Frankrijk voor hun vierde wedstrijd in de Nations League. Dat wordt een zeer belangrijke wedstrijd met het oog op eventuele kwalificatie, want op dat vlak staat ons land er niet al te best voor.

De opzet van de Nations League werd voor deze editie immers wat bijgeschaafd, waardoor er meer op het spel staat. Voorheen ging enkel de groepswinnaar naar de Final Four en degradeerde de rode lantaarn in de poule naar de B-liga. Nu zijn het echter de eerste twee die naar de kwartfinales gaan, terwijl de nummer drie nog een play-down speelt tegen een nummer twee uit de B-liga.

Tedesco zal niet opnieuw experimenteren

LEES OOK Vader Talbi doet boekje open over KBVB: "Vraiment triste"

Na een vier op negen tegen Israël, Frankrijk en Italië staan de Duivels pas derde in hun groep. Ze hebben drie punten minder dan de Italianen en twee punten minder dan Frankrijk. Een nieuwe nederlaag zou kwalificatie dus schier onmogelijk maken. 

Het zal er dus boenk op moeten zijn voor Domenico Tedesco en zijn troepen. De bondscoach gaf dan ook aan dat hij niet opnieuw zal experimenteren, nadat hij enkele dagen geleden in Rome zonder succes Jérémy Doku als wingback uitprobeerde. Maar het zal wellicht niet de enige wijziging zijn.

Experiment met Debast niet voor herhaling vatbaar

Gilles De Bilde verwacht dat ook een andere pion plaats zal moeten maken. "Ik ga ervan uit dat Zeno Debast op de rechtsachter ook maar een experiment was, dat niet voor herhaling vatbaar is tegen een sterk Frankrijk", vertelt hij in VTM Nieuws. "Voor de rest moet je ervan uitgaan dat Tedesco niet zoveel wil aanpassen aan zijn selectie."

LEES OOK 'Mannaert vangt bot: Rode Duivels mislopen toptalent'

Mocht Debast inderdaad niet terugkeren op de rechtsachter, komt Timothy Castagne opnieuw in de ploeg. Die speelt dit seizoen amper bij Fulham, maar hij is momenteel de enige andere speler in de kern die op die positie uit de voeten kan. Thomas Meunier werd voor deze interlands immers gepasseerd.

POLL: Ben je het eens met hem?

Meest recent

Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

43
43
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

42
42
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

12
12
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

88
88
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

207
207
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

127
127
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

39
39
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

18
18
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

97
97
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

65
65
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

33
33
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

139
139
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

87
87
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

26
26
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

80
80
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

165
165
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

320
320
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

38
38
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

41
41
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

68
68

Meer sportnieuws