'Liverpool klopt aan, Club Brugge eist 30 miljoen euro'

door
'Liverpool klopt aan, Club Brugge eist 30 miljoen euro'

Club Brugge zal ook in 2025 spelers verkopen. De Bruggelingen zien dat er voor bepaalde spelers de nodige interesse begint te komen. Volgens The Athletic heeft de Engelse topclub Liverpool interesse in een van de de basispionnen van Blauw-Zwart. Volgt er een bod?

Liverpool scoutte de afgelopen maanden Joel Ordonez. De Britten hebben hem onder meer aan het werk gezien in de Champions League en de centrale verdediger deed het daar niet onaardig. Club Brugge zou wel een som van maar liefst 30 miljoen euro eisen voor de speler.

Liverpool volgt Ordonez

LEES OOK Hayen schept duidelijkheid: Ordonez klaar voor Anderlecht?

Dat lijkt een pittige som te zijn voor Ordonez, maar Club Brugge verkocht met Charles De Ketelaere en Igor Thiago al twee spelers rondom die prijs. Al waren dat wel aanvallende spelers, die altijd een hogere marktwaarde hebben. Kan Ordonez die prijzen gaan evenaren?

De 20-jarige international uit Ecuador ligt nog tot medio 2028 onder contract, waardoor Club Brugge dus in een zeer goede onderhandelingspositie zit. Volgens Transfermarkt bedraagt zijn marktwaarde 9 miljoen euro. Club ruikt dus opnieuw de jackpot.

Jackpot van 30 miljoen euro?

Het is het eerste seizoen dat Ordonez een titularis is bij Club Brugge. Blauw-Zwart hoopt wellicht dat ze hem nog één jaar kunnen houden, maar als Premier League-clubs zich in de strijd beginnen te gooien, dan wordt het een zeer moeilijk verhaal voor de Belgische landskampioen.

LEES OOK TRANSFERUURTJE: 'Wending rond Courtois, Club kan cashen'

Bij Club Brugge zullen er in 2025 wellicht heel wat spelers gaan vertreken. Het is de verwachting dat spelers als Raphael Onyedika, Andreas Skov Olsen en Ferran Jutgla andere oorden gaan opzoeken. Zal ook Ordonez in dat lijstje terechtkomen?

POLL: Zal Ordonez 30 miljoen euro opleveren?

Meest recent

Vandenbempt schoffeert ‘bang’ Anderlecht: “Hij zorgde voor paniek”

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Club Brugge op de eerste speeldag van de Champions ...

90
90
'KRC Genk zwaar de mist in met ruwe diamant': "Geblokkeerd"

KRC Genk is dit seizoen de competitieleider. De jeugdopleiding van de Limburgers maakte de afgelopen ...

96
96
‘Union hakt knoop door: toekomst cultheld Burgess bekend’

Christian Burgess is bij Union SG uitgegroeid tot een cultheld op de Belgische velden. De Engelsman ...

41
41
Rudi Garcia doet opmerkelijke uitspraken: "Dit scenario beter"

Rudi Garcia is goed begonnen bij de Rode Duivels. Even leek het volledig mis te gaan na de zeperd in ...

46
46
Van kwaad naar erger: Beerschot ontvangt monsterschorsing

Het gaat van kwaad naar erger met Beerschot. De promovendus is alweer veroordeeld tot degradatie ...

138
138
Mark van Bommel verrast enorm met toekomstwending

Mark van Bommel kende successen bij Royal Antwerp FC en in het verleden werd de Nederlandse ...

89
89
Pijnlijke reality check Anderlecht: "Bijna in sprookjes geloven"

RSC Anderlecht is bijzonder tegenvallend aan de Champions' Play-Offs begonnen en verloor ...

122
122
Spectaculaire nieuwe coach Antwerp? "Doet al jaren de ronde"

Antwerp FC besloot begin maart om afscheid te nemen van Jonas De Roeck als hoofdcoach. Om hem te ...

335
335
Beerschot tegen de touwen: "Compleet wanbeleid!"

Beerschot VA zal volgend seizoen opnieuw in de Challenger Pro League aantreden. Vijf speeldagen voor ...

107
107
'Real Madrid pakt fors uit: sensationele opvolger Modric'

Real Madrid is bezig aan een sterk seizoen tot dusver en blijft in de running om met de treble aan ...

135
135
'Anderlecht neemt drastische beslissing met falende Dendoncker'

RSC Anderlecht verloor zondagmiddag met 2-0 op het veld van Club Brugge en werd op zowat alle ...

592
592
'Seizoen met 42 goals verzilverd: supertransfer Gyökeres'

Arsenal FC kondigde afgelopen weekend een grote verandering binnen de sportieve structuur aan. Zo ...

148
148
‘Club Brugge-vijfklapper: powerhouse en dribbelkoning’

Club Brugge speurt de markt af naar versterkingen en heeft meerdere talenten op het oog. Spits ...

346
346
'Coucke hakt knoop door: Vandenhaute out bij Anderlecht?'

Met een kansloze 2-0 nederlaag op het veld van aarstrivaal Club Brugge heeft Anderlecht haar start ...

891
891
Einde tijdperk: AA Gent neemt afscheid van meubelstuk

Hoewel het in Genk meteen met 4-0 onderuit ging mag AA Gent zich voor het eerst sinds 2019 nog eens ...

705
705
'De Condé heeft beet: KRC Genk overtuigt toptarget'

Hoewel de titelrace momenteel alle aandacht opeist werkt KRC Genk achter de schermen ook al aan de ...

517
517
'Gheysens houdt uitverkoop: Antwerp in de etalage?'

Antwerp begon aan de play-offs met een kansloze 5-1 nederlaag tegen Union. Ook buiten de lijnen viel ...

713
713
Referee Department geeft toe: VAR-fiasco op speeldag 1 PO's

De kop is eraf. Afgelopen weekend betekende het startschot van de Play-Offs in onze competitie. Ook ...

233
233
Vermant lukt hattrick: Club Brugge klopt Essevee in oefenpot

Met een vlotte 2-0 zege tegen aartsrivaal Anderlecht schoot Club Brugge zondag uitstekend uit de ...

594
594
Coucke bijt van zich af: "Mag ik dat in extreme mate ontkennen?"

RSC Anderlecht likt nog maar eens zijn wonden. In Brugge incasseerde het zijn 10de nederlaag van het ...

486
486

Meer sportnieuws