Celtic-legende Sutton velt oordeel over Engels

door
Celtic-legende Sutton velt oordeel over Engels

Club Brugge maakte toch wel een fout door Arne Engels niet eerder zijn kans te geven in de A-kern. Hij vertrok naar de Bundesliga na sterke prestaties bij Club NXT en op zo’n niveau presteerde hij meteen. Dit seizoen trok hij naar Celtic Glasgow, vanavond de tegenstander van Club Brugge.

Engels kent moeizame weken

Celtic betaalde 11 miljoen euro en daarmee werd hij de duurste zomeraanwinst. Engels begon goed, maar de laatste weken heeft hij het moeilijker. Sommige fans opperen dat het misschien wel tijd is om de Rode Duivel eens op de bank te zetten. 

Chris Sutton, ex-spits van Celtic Glasgow, is van mening dat de voormalige speler van Club Brugge nog wat krediet verdient. Hij zou hem daarom voorlopig laten staan. Wie weet kan hij tegen zijn ex-club wel scoren…?

Wél sterk in de Champions League

"Ik denk dat er Celtic-fans zijn, omdat Engels hun recordaankoop was, die waarschijnlijk meer van hem verwacht hadden dit seizoen. En er zijn Celtic-fans die zeggen dat Bernardo op het middenveld moet spelen met Hatate en McGregor. Maar ik denk dat Engels, net als elke nieuwe speler, tijd nodig heeft”, zei de analist.

Engels maakt vooral furore in de Champions League. Daar was hij in vier wedstrijden goed voor een goal en drie assists. Club Brugge is dus gewaarschuwd. De Belgische middenvelder kon dus al bekoren op het kampioenenbal. Club Brugge zal hopen dat Engels niet zijn beste niveau haalt tegen hen. Hij verliet de club voor 100.000 euro en anderhalf jaar later werd hij voor 11 miljoen euro al doorverkocht. Dat deed dus pijn in het Jan Breydelstadion.

POLL: Gaat Engels op termijn naar een nog grotere club?

Meest recent

Club Brugge krijgt goed & slecht nieuws uit ziekenboeg

Dankzij een vlotte 0-5 zege tegen AA Gent nam Club Brugge zondag de koppositie over van KRC Genk. De ...

59
59
Nieuwe beelden Genk-Union: echte ballengooier bekend?

Union wist zondag als eerste ploeg dit seizoen te winnen op het veld van KRC Genk, waar de potjes in ...

541
541
'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

Na het gelijkspel tegen Antwerp is de nul van het bord, maar RSC Anderlecht wacht wel nog steeds op ...

142
142
Kompany zet op speelse wijze journalist op zijn plaats

Bayern München pakt weldra weer de titel in de Bundesliga. Een straffe prestatie en Vincent ...

83
83
Van der Vaart voorspelt wel héél opvallend Eredivisie-einde

PSV kwam afgelopen weekend niet in actie, maar de Nederlandse topclub zag dat Ajax met 4-0 verloor ...

51
51
Standard Femina wint beker en deelt Anderlecht ferme tik uit

Bij de dames stond er vandaag de bekerfinale tussen Standard en RSC Anderlecht op het programma. De ...

117
117
Blunder van AA Gent? "Rode Duivels is een optie"

Belgische ploegen kijken al wat vaker in de eigen groententuin en dat is positief. Maar het kan ...

150
150
Na de spreekkoren: hoe denken fans écht over Vandenhaute?

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Als er één team verdiende te ...

308
308
Vandenbempt verklaart waarom Genk verloor van Union

Union SG won met 1-2 van KRC Genk. De Brusselaars doen zo volop mee voor de titel en Racing Genk zag ...

308
308
Kompany glundert: droomaanwinst is plots gratis op te pikken

Vincent Kompany is dit seizoen met Bayern München op weg naar de landstitel. Dichtste ...

100
100
Na Anderlecht-kritiek komt Dendoncker met heuglijk nieuws

Leander Dendoncker speelt dit seizoen op huurbasis bij RSC Anderlecht. De verdediger kreeg echter al ...

146
146
Sadiki over incident KRC Genk-Union: “Ik moet er om lachen…”

Union SG won op het veld van KRC Genk en zo gaat de titelstrijd tussen drie clubs: Club Brugge, KRC ...

347
347
‘Renard doet superkoopje: Anderlecht akkoord met toptalent’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Olivier Renard zal op de zomermercato weer ...

490
490
Guardiola verrast: "Ik ben niet fair geweest met Doku"

Manchester City kan deze week een gouden zaak doen met het oog op kwalificatie voor de Champions ...

133
133
Gent likt wonden: "Moeilijkste moment uit carrière"

Dat het verschil tussen de eerste drie en laatste drie in de Champions' Play-Off dit seizoen enorm ...

128
128
Vanderbiest bevestigt tegenvaller voor KV Mechelen

KV Mechelen heeft afgelopen weekend een slechte zaak gedaan in de strijd om eindwinst in de Europe ...

92
92
'Leicester degradeert: gevolgen voor Faes en El Khannouss'

Zondag viel voor Leicester City definitief het doek in de Premier League. De Foxes gingen met 0-1 ...

194
194
'Renard draait overuren: volgende target Anderlecht bekend'

Anderlecht kreeg afgelopen weekend nog maar eens de bevestiging dat het nog veel stappen zal moeten ...

150
150
Bondsparket grijpt in: incident Genk-Union krijgt staartje

KRC Genk kreeg zondag een mokerslag in de titelstrijd. Het leed tegen Union zijn tweede nederlaag op ...

836
836
Borkelmans ziet nog één groot manco bij KRC Genk

Sinds september stond KRC Genk onafgebroken aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar die ...

173
173

Meer sportnieuws