'Masterplan Manchester City: monsterduo met Haaland'

door
'Masterplan Manchester City: monsterduo met Haaland'

Manchester City kampt momenteel met zijn grootste sportieve crisis in jaren. Aan coach Pep Guardiola om een geschikte oplossing voor de korte termijn te vinden. Ondertussen wordt echter ook al transferplannen gesmeed richting de toekomst toe. 

City was in de voorbije jaren dé toonaangevende ploeg in Engeland, maar zit momenteel in de hoek waar de klappen vallen. Zo blijft het bang afwachten op wat de effecten zullen zijn van het veelbesproken proces tegen de inbreuken op de Financial Fair Play-regels. Daarnaast kampt de Engelse kampioen ook nog eens met een ware sportieve crisis.

LEES OOK 'Arsenal zet Arteta-connectie in voor Europese knaltransfer'

Zo lijkt City het winnen helemaal verleerd. Na vijf opeenvolgende nederlagen leek het team van Guardiola vorige week nog op weg naar een ruime zege tegen Feyenoord. Maar in extremis werd een driedubbele voorsprong uit handen gegeven (3-3), wat uiteraard bijzonder hard aankwam bij de Engelse titelverdediger.

Versterking gezocht

En afgelopen zondag volgde alweer een nieuwe klap. Over het algemeen werd City gewoonweg overklast door een veel gevaarlijker Liverpool, dat het uiteindelijk met 2-0 haalde. In het klassement tellen de Reds nu alweer elf (!) punten meer. De titelverdediger is zelfs teruggezakt naar een pijnlijke vijfde plaats.

Guardiola en co zullen dus alles uit de kast moeten halen om het tij op korte termijn te keren. Daarnaast broedt de clubleiding achter de schermen al op de nodige transferplannen. Zo zou de Engelse kampioen willen uitpakken met een absolute topaanwinst. Volgens Florian Plettenberg, transferwatcher bij Sky Sports, staat Viktor Gyökeres immers op de verlanglijst.

Nieuwe sportief directeur

LEES OOK 'Man City-mascotte mishandeld door eigen sterspeler'

De Zweedse spits is bezig aan een fenomenaal seizoen bij Sporting CP, waar hij al 24 keer scoorde in 21 duels. Dat City aan zijn mouw trekt heeft alles te maken met de rol van Hugo Viana. De Portugees gaat na het seizoen aan de slag als sportief directeur bij City en werkt nu al nauw met Gyökeres samen bij Sporting. Hij zou zijn poulain dus graag meepakken naar het Etihad Stadium, waar de Zweed een monsterduo met Erling Haaland moet gaan vormen. Al heerst er wel enorme concurrentie voor de de spits.

POLL: City wordt alsnog kampioen dit seizoen ...

Meest recent

STVV mept tienkoppig Beerschot tegen het canvas

Om 16u ontving Beerschot STVV en de Antwerpse club wist wat het moest doen: winnen. Maar dat lukte ...

25
25
Kompany schrikt even, Sané brengt redding voor Bayern

Bayer Leverkusen won gisteren en stond daardoor op drie punten van Bayern München. Vincent ...

43
43
Gullit waarschuwt grootmacht: "Dat zou een ramp zijn"

Ruud Gullit is een van de beste Nederlandse voetballers ooit. De voormalige middenvelder is nu nog ...

12
12
Alle ogen op Antwerp: waarom falen geen optie is

Royal Antwerp FC moet aan de bak. De club zit inzake sportieve resultaten al een jaar in een ...

172
172
"Zonder mijn cocaïnegebruik had ik Gouden Bal gewonnen"

De Gouden Bal is de hoogste individuele bekroning die je kan krijgen als voetballer. Velen dromen ...

72
72
Union krijgt probleem niét opgelost: groot hiaat in de PO's

Union SG begint als verre outsider voor de titel aan de Champions’ Play-Offs. De Brusselaars ...

34
34
'Man City-mascotte mishandeld door eigen sterspeler'

Manchester City hoopt dat het seizoen wellicht héél snel voorbij is. Sportief is het ...

236
236
Charleroi ruikt miljoenen: "Veel mensen bellen me"

Bij Sporting Charleroi moeten ze de nodige uitgaande transfers doen tijdens de zomer- en ...

32
32
Coosemans aast op verrassende terugkeer RSCA'er

Bij RSC Anderlecht maken ze zich klaar voor de topper tegen Club Brugge. De vraag is welk middenveld ...

319
319
Beerschot aan zet: "Iedere wedstrijd winnen!"

D-day voor Beerschot. Zij moéten winnen van STVV als ze nog enige kans willen maken op het ...

34
34
Mazzu geeft toe: "Situatie is geëscaleerd met hem"

Didier Lamkel Zé zit in Kameroen en werkte daar in de fitness, althans zo deelde hij mee via ...

131
131
Bormans geeft toe: "Hij zal moeilijk te houden zijn"

Bij Union SG gaan ze in de zomer weer twee à drie sterkhouders de club zien verlaten. De ...

43
43
Mathijssen voorspelt Champions' Play-Offs: 'Zes kampioenenmakers'

Zaterdagavond worden de Champions' Play-Offs op gang getrappen. Dat levert de Belgische voetballer ...

329
329
Nieuwe naam bij Duivels? "Aanpassingen in volgende selectie"

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

196
196
Anderlecht tóch titelkandidaat? Vandenbempt geeft percentage

RSC Anderlecht besloot vlak voor de start van de Play-Offs nog een trainerswissel door te voeren. ...

281
281
'Liverpool ziet Trent vertrekken: spectaculaire opvolger'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

81
81
'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke periode. In de komende weken wil Blauw-Zwart zich ...

247
247
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

577
577
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

50
50
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

325
325

Meer sportnieuws