Gent baalt als stekker: "Genekt door bepaalde dingen"

door
Gent baalt als stekker:

Voor AA Gent zit de campagne in de Croky Cup er alweer op. De Buffalo's sneuvelden woensdagavond na een 3-2-nederlaag op het veld van Union SG. Maar op basis van het wedstrijdverloop had er misschien wel meer ingezeten voor de Oost-Vlaamse club.

Gent was erg tegenvallend uit de voorbije interland-break gekomen. Na een zware pandoering op het veld van RSC Anderlecht, werd Europees verloren tegen FC Lugano. Afgelopen weekend werd dan weer een zege uit handen gegeven tegen KVC Westerlo. En dus moest een gepaste reactie volgen in de bekermatch op Union.

LEES OOK Ondanks uitschakelingen recordcoëffficiënt voor België

Maar andermaal liep het fout. De thuisploeg ging voortvarend van start en kwam al snel op voorsprong. Vlak voor rust wist Gent wel langszij te komen. Bij de start van de tweede periode liep Union dan weer uit tot een 3-1-voorsprong. Omri Gandelman tekende uiteindelijk nog voor de aansluitingstreffer, daar bleef het evenwel bij voor de Buffalo's.

Bedenkelijke fases

Een nieuwe nederlaag dus en meteen uitgeschakeld in de Croky Cup. Al had er misschien wel meer ingezeten. Zo werd vermeend handsspel van Christian Burgess bijvoorbeeld niet bestraft. En aan de tweede goal van Union hing dan weer een reukje van buitenspel. Maar bij gebrek aan een VAR in deze fase van de bekercompetitie, werd niet ingegrepen.

Achteraf heerste dan ook een bepaald gevoel van verontwaardiging in het Gentse kamp. "We worden gewoon genekt door bepaalde dingen en dat is zonde", stelt Mathias Delorge bij Het Nieuwsblad. "Als je de uitslag wegdenkt, was dit een goede avond want we speelden ondanks deze mindere periode met vertrouwen. We zijn blijven voetballen en konden tot tweemaal toe reageren."

Veer- en wilskracht

LEES OOK Sadiki geeft dé reden voor vertrek bij Anderlecht

Puur voetballend gezien waren de Buffalo's dan ook tevreden met hun prestatie. En mits wat meer meeval had er wel degelijk meer ingezeten. "Er waren best wel veel kansen aan beide kanten, maar ik vond dat we toch vaak de bovenhand hadden. Zo jammer dat we die kansen niet konden afmaken. Toch vond ik dat we echt wel getoond hebben dat er wilskracht en veerkracht zit in deze groep", aldus Delorge.

POLL: Gent werd tekortgedaan op Union ...

Meest recent

Seys denkt groots bij Club Brugge: "Misschien met een bonus..."

Club Brugge neemt het in de volgende ronde van de Champions League op tegen het Engelse Aston Villa. ...

1
1
Sadiki geeft dé reden voor vertrek bij Anderlecht

Noah Sadiki speelt zondag met Union SG op het veld van RSC Anderlecht. Dat blijft altijd een ...

81
81
Mazzu uit straffe ambitie: "Alles is mogelijk"

STVV pakte in het slot nog een oververdiend punt tegen KV Mechelen. De Kanaries schieten daar echter ...

47
47
Flames-bondscoach Gunnarsdottir: "Ik kan wel huilen"

De Red Flames stonden op het punt om een geweldige stunt te realiseren. Ze gingen minuut 90 in met ...

36
36
Nieuwe mokerslag KVM: "Als ik daar veel over zeg, komt het niet goed"

KV Mechelen heeft vrijdagavond wederom een zware tik gekregen. De Mechelaars gaven op eigen veld ...

93
93
Chery scherprechter in titelduel: "Hij is de beste bij Club"

Behoudens een onwaarschijnlijke ommekeer, zal Antwerp FC ook dit seizoen weer deelnemen aan Play-Off ...

323
323
Ongezien! Stoppen slaan door bij Hasi, spelers moeten ingrijpen

Nog geen week na de cruciale overwinning op het veld van Union SG, heeft KV Mechelen opnieuw steken ...

399
399
'Club-fiasco niet zonder gevolgen: sterspeler weg bij Atalanta'

Atalanta BC incasseerde afgelopen dinsdag een mokerslag door uit de Champions League gewipt te ...

203
203
'Knaltransfer Club in stroomversnelling: Juve opent gesprekken'

Club Brugge is bezig aan een uitstekende campagne in de Champions League. Logischerwijs hebben ...

536
536
'Harde keuzes Hubert: revelatie in problemen bij Anderlecht'

RSC Anderlecht sneuvelde donderdagavond tegen Fenerbahçe in de Europa League. Een ...

395
395
Storck verrast bij KV Kortrijk: "Beter dan toen"

KV Kortrijk stelde Bernd Storck voor als de nieuwe trainer. De coach moet de Kerels in de Jupiler ...

96
96
Ophef na KV Mechelen - STVV: Hasi woedend op supporter

Een bijzonder pover KV Mechelen speelde 1-1 tegen STVV. De Maneblussers speelden amper iets klaar en ...

430
430
Anderlecht baalt: twee Genk-parels glipten door de handen

KRC Genk is al vele jaren een van de voorbeeldclubs in België inzake jeugdopleiding. De ...

446
446
STVV zadelt KV Mechelen alsnog met kater op

Om 20u45 stond er onderaan het klassement een bijzonder belangrijk duel op het programma: KV ...

127
127
Fink waarschuwt: "Moeilijk om hen te verslaan"

KRC Genk is aan een zeer goed seizoen bezig in de Jupiler Pro League. Ze staan acht punten voor op ...

183
183
RSCA-revelatie: "Voel me meer op mijn gemak op die positie"

Bij RSC Anderlecht heeft Thomas Foket een probleem. Hij is de nummer drie op de rechtsachterpositie. ...

242
242
Zulte Waregem deelt Jong Genk ferme tik uit

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee matchen op het programma. RWDM ontving Francs ...

122
122
Einde verhaal na straf avontuur voor Mertens en Vertonghen?

Jan Vertonghen en Dries Mertens liggen met RSC Anderlecht en Galatasaray uit de Europa League. ...

364
364
Anderlecht is het beu en straft 'fans' tegen Union SG

RSC Anderlecht kende een degelijke Europese campagne, maar een deel van de fans hebben zich dit ...

990
990
Red Flames van hemel naar de hel in extra tijd

De Red Flames begonnen vanavond aan hun nieuw tijdperk. Elisabet Gunnarsdottir werkte haar eerste ...

110
110

Meer sportnieuws