'Done deal: Fredberg heeft nieuwe uitdaging beet'

door
'Done deal: Fredberg heeft nieuwe uitdaging beet'

Jesper Fredberg werd door Wouter Vandenhaute naar de uitgang geduwd. De hele Deense connectie aan de top van de piramide verdween op zeer korte tijd. Ondertussen lijkt Fredberg deze week een nieuwe job beet te hebben.

Fredberg tekent bij Brondby

Deense bronnen melden ons immers dat de kogel door de kerk is en dat Fredberg wellicht deze week nog wordt voorgesteld als de nieuwe sportieve baas van Brondby. Die interesse is er al een tijdje. Zo is hij twee maanden na zijn ontslag al terug aan de slag. Fredberg gaat zo aan de slag bij een Deense topclub.

Brondby staat momenteel vijfde in de Deense eerste klasse. Zij hopen weldra weer aansluiting te vinden met de top van het klassement. Fredberg moet daar de komende periode mee voor zorgen.

Zes weken na vertrek bij Anderlecht

De sportieve baas gaat zo een volgende uitdaging aan. Fredberg was eerder al sportief directeur bij Anderlecht en Viborg. Hij was ook werkzaam bij Panathinaikos, Omonia Nicosia en Aarhus. Met Brondby krijgt hij dus een volgende taak voorgeschoteld. Fredberg werkte net geen twee jaar bij Anderlecht. Hij kwam aan toen RSCA zijn grootste crisis ooit kende.

Bijna twee jaar later liet hij de club in een veel betere staat echter. Daarmee scoorde hij punten in Denemarken. RSCA deed onder zijn bewind weer mee voor de landstitel en haalde voor het eerst in zes jaar nog eens de groepsfase van de Europa League. Maar er kwam ruis te zitten op de relatie met Wouter Vandenhaute en die nam steeds meer de macht. Uiteindelijk werd Fredberg doorgestuurd en kwam Olivier Renard in de plaats.

POLL: Mooie stap voor Fredberg?

Meest recent

'Man City-mascotte mishandeld door eigen sterspeler'

Manchester City hoopt dat het seizoen wellicht héél snel voorbij is. Sportief is het ...

52
52
Charleroi ruikt miljoenen: "Veel mensen bellen me"

Bij Sporting Charleroi moeten ze de nodige uitgaande transfers doen tijdens de zomer- en ...

6
6
Coosemans aast op verrassende terugkeer RSCA'er

Bij RSC Anderlecht maken ze zich klaar voor de topper tegen Club Brugge. De vraag is welk middenveld ...

83
83
Beerschot aan zet: "Iedere wedstrijd winnen!"

D-day voor Beerschot. Zij moéten winnen van STVV als ze nog enige kans willen maken op het ...

18
18
Mazzu geeft toe: "Situatie is geëscaleerd met hem"

Didier Lamkel Zé zit in Kameroen en werkte daar in de fitness, althans zo deelde hij mee via ...

69
69
Bormans geeft toe: "Hij zal moeilijk te houden zijn"

Bij Union SG gaan ze in de zomer weer twee à drie sterkhouders de club zien verlaten. De ...

27
27
Mathijssen voorspelt Champions' Play-Offs: 'Zes kampioenenmakers'

Zaterdagavond worden de Champions' Play-Offs op gang getrappen. Dat levert de Belgische voetballer ...

221
221
Nieuwe naam bij Duivels? "Aanpassingen in volgende selectie"

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

95
95
Anderlecht tóch titelkandidaat? Vandenbempt geeft percentage

RSC Anderlecht besloot vlak voor de start van de Play-Offs nog een trainerswissel door te voeren. ...

212
212
'Liverpool ziet Trent vertrekken: spectaculaire opvolger'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

60
60
'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke periode. In de komende weken wil Blauw-Zwart zich ...

177
177
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

485
485
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

43
43
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

282
282
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

420
420
Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe opvallende uitdaging

Vadis Odjidja (36) gaat aan de slag bij Eendracht Aalst Lede. De voormalige speler van onder meer ...

75
75
Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

252
252
Gewild toptalent drukt hoop Rode Duivels helemaal de kop in

De Rode Duivels hebben een eerste interlandperiode onder bondscoach Rudi Garcia achter de rug. De ...

268
268
AA Gent rekent op 'parel in PO's': "Mooie kans voor hem"

AA Gent heeft na vele jaren eindelijk weer de Champions' Play-Offs weten te halen. De Buffalo's ...

268
268
Fink lacht tanden bloot: "Gunde ik geen andere trainer"

KRC Genk begint op een wolk aan de Play-Offs. De internationals kenden prachtige momenten, Genk is ...

113
113

Meer sportnieuws