Transferbom bij Man Utd: uithangbord stuurt aan op transfer

door
Transferbom bij Man Utd: uithangbord stuurt aan op transfer

Manchester United boekte vorig weekend een veelbesproken overwinning in de stadsderby tegen City, na een late ommekeer. Daardoor kon Ruben Amorim een eerste grote succes bij United voorleggen en pakten zijn gewaagde keuzes ook goed uit.

De Portugese trainer had immers voor grote verbazing gezorgd door voor de derby Alejandro Garnacho en Marcus Rashford uit de selectie te laten. De twee aanvallers waren nochtans gewoon fit, maar Amorim liet uitschijnen dat hij niet tevreden was met hun mentaliteit en trainingsarbeid.

Rashford naast selectie voor derby

LEES OOK EL: Topaffiche voor Martens, Ajax treft Rode Duivels

Het deed meteen de geruchtenmolen over hun toekomst aanwakkeren, zeker die van Rashford. De 27-jarige aanvaller is al zijn hele carrière op Old Trafford aan de slag, maar wordt de laatste tijd alsmaar vaker aan een vertrek gelinkt.

United zou hem immers willen verkopen om financiële ruimte te maken met het oog op de Financial Fair Play-regels, want Rashford zou over een zwaar contract beschikken. Bovendien zouden er binnen de club ook twijfels heersen over zijn levensstijl.

Rashford stuurt nu zelf ook aan op transfer

En nu dropt Rashford zelf ook een bommetje, want hij stuurt nu zelf openlijk aan op een transfer. "Ik voel me persoonlijk klaar voor de volgende stap", vertelt hij in een interview met journalist Henry Winter op X.

LEES OOK ‘De Ketelaere is hot: grootmacht wil City de loef afsteken’

Natrappen op de club wil Rashford echter niet doen. "Als ik weet dat de situatie al slecht is, wil ik die niet erger maken. Ik heb in het verleden gezien hoe andere spelers vertrokken zijn, maar zo wil ik niet zijn. Wanneer ik vertrek, zal ik met een statement komen en dat zal van mij komen. In mijn hart zal ik altijd een Red blijven."

POLL: Heeft hij nog een toekomst bij Man Utd?

Meest recent

'Club-fiasco niet zonder gevolgen: sterspeler weg bij Atalanta'

Atalanta BC incasseerde afgelopen dinsdag een mokerslag door uit de Champions League gewipt te ...

28
28
Ongezien! Stoppen slaan door bij Hasi, spelers moeten ingrijpen

Nog geen week na de cruciale overwinning op het veld van Union SG, heeft KV Mechelen opnieuw steken ...

94
94
'Knaltransfer Club in stroomversnelling: Juve opent gesprekken'

Club Brugge is bezig aan een uitstekende campagne in de Champions League. Logischerwijs hebben ...

216
216
'Harde keuzes Hubert: revelatie in problemen bij Anderlecht'

RSC Anderlecht sneuvelde donderdagavond tegen Fenerbahçe in de Europa League. Een ...

182
182
Storck verrast bij KV Kortrijk: "Beter dan toen"

KV Kortrijk stelde Bernd Storck voor als de nieuwe trainer. De coach moet de Kerels in de Jupiler ...

62
62
Ophef na KV Mechelen - STVV: Hasi woedend op supporter

Een bijzonder pover KV Mechelen speelde 1-1 tegen STVV. De Maneblussers speelden amper iets klaar en ...

345
345
Anderlecht baalt: twee Genk-parels glipten door de handen

KRC Genk is al vele jaren een van de voorbeeldclubs in België inzake jeugdopleiding. De ...

293
293
STVV zadelt KV Mechelen alsnog met kater op

Om 20u45 stond er onderaan het klassement een bijzonder belangrijk duel op het programma: KV ...

121
121
Fink waarschuwt: "Moeilijk om hen te verslaan"

KRC Genk is aan een zeer goed seizoen bezig in de Jupiler Pro League. Ze staan acht punten voor op ...

133
133
RSCA-revelatie: "Voel me meer op mijn gemak op die positie"

Bij RSC Anderlecht heeft Thomas Foket een probleem. Hij is de nummer drie op de rechtsachterpositie. ...

194
194
Zulte Waregem deelt Jong Genk ferme tik uit

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee matchen op het programma. RWDM ontving Francs ...

110
110
Einde verhaal na straf avontuur voor Mertens en Vertonghen?

Jan Vertonghen en Dries Mertens liggen met RSC Anderlecht en Galatasaray uit de Europa League. ...

300
300
Anderlecht is het beu en straft 'fans' tegen Union SG

RSC Anderlecht kende een degelijke Europese campagne, maar een deel van de fans hebben zich dit ...

849
849
Red Flames van hemel naar de hel in extra tijd

De Red Flames begonnen vanavond aan hun nieuw tijdperk. Elisabet Gunnarsdottir werkte haar eerste ...

98
98
Hasi looft pion: "Zo iemand hadden we vorig jaar niet"

Het is duidelijk: Besnik Hasi heeft van hogerhand toch wel een veeg uit de pan gekregen omwille van ...

48
48
Roofe (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Kennen jullie Kemar Roofe nog? De Britse aanvaller speelde jaren geleden voor RSC Anderlecht. Hij ...

41
41
KV Mechelen - STVV: Hasi en Mazzu wisselen één keer

KV Mechelen en STVV openen vanavond de 27ste speeldag in de Jupiler Pro League. Dat is voor de twee ...

35
35
Nieuwe eigenaar bij STVV? DMM reageert

STVV staat voor een zeer belangrijk duel tegen KV Mechelen. Ze moeten er vanavond punten rapen en ...

110
110
'Anderlecht wil 'kind van het huis' tot 2030 vastleggen'

RSC Anderlecht is bezig met een aantal contracten. Olivier Renard merkt wel dat het niet van een ...

407
407
'Mannaert vangt bot: Rode Duivels mislopen toptalent'

Vincent Mannaert is op een missie. De technisch directeur van de voetbalbond hoopt een aantal ...

470
470

Meer sportnieuws