Anderlecht geeft toe: "Zij waren in beeld als trainer"

door
Anderlecht geeft toe:

RSC Anderlecht ontsloeg een drietal maanden geleden Brian Riemer. David Hubert nam over. Het was Wouter Vandenhaute die dit doordrukte. Dat bevestigde de club op de supportersvergadering van enkele weken geleden.

Riemer out, Hubert in

Riemer deed het vorig seizoen zeer goed bij Anderlecht. RSCA speelde tot op de laatste speeldag mee voor de titel. Het nieuwe seizoen werd echter zeer moeizaam in gang gezet. Vandenhaute drukte door voor een ontslag. Voorlopig lijkt dat een goede keuze te zijn geweest, want Hubert doet het goed in het Lotto Park. Op de vergadering kwam er meer uitleg over dat proces.

"Wie de nieuwe trainer kiest? De sportief directeur en de voorzitter, dat is altijd een collectieve beslissing. Dat was ook zo bij Mazzu. Nu kwam het idee voor David van de voorzitter, maar was wel een gedragen beslissing”, klinkt het. 

Mason en Wicky

"David heeft dan zelf zijn kans gegrepen om vast T1 te blijven. De andere namen (Raphael Wicky en Ryan Mason) kwamen via de scouting, waren zeer gedegen geanalyseerd en zijn beiden zeer goede coaches. Er waren in de laatste tien dagen drie opties: David, Mason, Wicky. Dat is de situatie, niets anders. En we hebben voor David gekozen."

Hubert was, zijn interimperiode meegerekend, ondertussen negentien matchen trainer van Anderlecht. Daarin wist Paars-Wit twaalf keer te winnen, speelden ze vijf keer gelijk en verloren ze slechts twee keer. Anderlecht scoorde 44 keer en incasseerde 13 tegengoals.

POLL: Maakte RSCA de goede keuze met Hubert?

Meest recent

Referee Department geeft toe: VAR-fiasco in Genk-Gent

De kop is eraf. Afgelopen weekend betekende het startschot van de Play-Offs in onze competitie. Ook ...

0
0
Vermant lukt hattrick: Club Brugge klopt Essevee in oefenpot

Met een vlotte 2-0 zege tegen aartsrivaal Anderlecht schoot Club Brugge zondag uitstekend uit de ...

126
126
Coucke bijt van zich af: "Mag ik dat in extreme mate ontkennen?"

RSC Anderlecht likt nog maar eens zijn wonden. In Brugge incasseerde het zijn 10de nederlaag van het ...

263
263
Pijnlijk: Sonck en Verheyen leggen Anderlecht-problemen bloot

Bij RSC Anderlecht staat er geen ploeg op het veld. Een selectie die al zo door elkaar werd geschud ...

120
120
Ezekiel (ex-RSCA en Standard) met héél verrassende transfer

Er was een tijd dat Ezekiel Imoh een groot talent was op de Belgische velden. Maar zijn ...

99
99
'Fabrizio Romano maakt volgende coach Real Madrid bekend'

Real Madrid kent een heel wisselvallig seizoen. Er waren bijzonder pijnlijke nederlagen tegen FC ...

101
101
Romelu Lukaku doorgelicht: wàànzinnige tussenbalans

Romelu Lukaku is een fenomeen. De Belgische spits scoorde tegen AC Milan zijn 400ste goal uit zijn ...

64
64
Wijnants: "Hij is de beste spits in België"

Tolu Arokodare was vorig jaar inzake rendement een steengoede spits bij KRC Genk, wat onze redactie ...

270
270
Lukaku verrast met uitspraken, hoofdpijn voor Conte

Napoli won de Serie A-topper tegen AC Milan met 2-1 van AC Milan. Romelu Lukaku was belangrijk met ...

76
76
Noa Lang gaat door het lint en maakt ploegmakkers af

PSV ging afgelopen speeldag pijnlijk onderuit tegen Ajax. De Amsterdammers lijken nu op weg naar de ...

79
79
Antwerp schrapt plannen: ‘Ernstige problemen Gheysens’

Vandaag zouden de werken starten voor de afbraak van tribune 2 van de Bosuil. Royal Antwerp FC kende ...

746
746
Vanhaezebrouck sabelt Hasi en Anderlecht helemaal neer

De start van de Champions' Play-Off heeft meteen een stevige kloof blootgelegd. Genk, Club Brugge en ...

455
455
'Genk gaat voor komst verrassende JPL-smaakmaker'

KRC Genk maakte zondag nog eens een statement door in zijn openingsmatch in de Champions' Play-Off ...

570
570
Antwerp moet vertrek van volgende sterkhouder vrezen

Antwerp begon zijn play-offs met een pandoering in het Dudenpark, waar het met 5-1 afgeslacht werd ...

176
176
Hasi loopt vast: Anderlecht krijgt pijnlijke realiteit onder ogen

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen. Het ging in zijn openingswedstrijd kansloos ...

191
191
'STVV stuurt winteraanwinst alweer door'

STVV boekte afgelopen weekend een nipte zege op het Kiel, waarmee het er mee voor zorgde dat ...

143
143
'Kompany ziet absolute legende vertrekken'

Vincent Kompany blijft in zijn eerste seizoen als trainer van Bayern München op titelkoers ...

147
147
Zorgwekkend nieuws omtrent Thibaut Courtois

Real Madrid kwam vorig weekend met de schrik vrij tegen laagvlieger Leganes. Dat kwam in het ...

133
133
Proto keihard: "Hij zou nooit bij Anderlecht mogen spelen"

Anderlecht had gehoopt op een kentering door tijdens de interlandbreak David Hubert te vervangen ...

755
755
'Union krijgt mokerslag: einde seizoen sleutelpion'

Union heeft in zijn openingsmatch in de Champions' Play-Off meteen een stevig statement gemaakt door ...

258
258

Meer sportnieuws