'Deal in duigen: Renard activeert Plan B bij Anderlecht'

door
'Deal in duigen: Renard activeert Plan B bij Anderlecht'

Hoewel dé prioriteit in januari defensieve versterking blijft, zeker mocht Mathias Zanka Jorgensen vertrekken, blijkt Anderlecht momenteel vooral werk te maken van vers bloed in de voorhoede. Bovenaan de verlanglijst van Olivier Renard prijkt in dat opzicht César Huerta. Al moet de sportieve baas het geweer misschien wel van schouder wisselen.

Hoewel het hier en daar al klonk dat de deal om hem los te weken bij UNAM Pumas in kannen en kruiken was, en er zelfs gewag werd gemaakt van een persoonlijk akkoord met de 24-jarige Mexicaan zelf, dreigt zijn overstap nu alsnog in duigen te vallen. Afwachten dus of Renard de onderhandelingen toch nog tot een goed einde weet te brengen.

Huerta of Rodriguez?

LEES OOK Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

In de tussentijd blijven de Brusselaars alvast niet zomaar bij de pakken zitten. Eerder geraakte al bekend dat men in het Lotto Park reeds een alternatief in gedachten had mocht het dossier van Huerta nog afspringen. In dat geval zou Anderlecht een poging willen wagen om Nicolas Rodriguez, een 20-jarige Colombiaan, naar Neerpede te lokken.

Dat scenario komt volgens Le Soir steeds dichterbij. "Naarmate de situatie van Huerta ingewikkelder wordt, wordt het Plan B geactiveerd. Met name Nicolas Rodriguez", bevestigt de krant dat hij wel degelijk als volgende op de shortlist in Anderlecht staat. Ongetwijfeld heeft Renard er zelfs nog andere ijzers in het vuur die voorlopig niet bekend zijn.

Renard zoekt winger

Tenslotte staat het nog volgens dezelfde bron vast dat Paars-Wit nood heeft aan een extra vleugelaanvaller. David Hubert heeft daar nu weliswaar voldoende opties voorhanden, maar vermits zowel Francis Amuzu als Samuel Edozie na dit seizoen wellicht vertrekken lijkt het geen overbodige luxe om straks al iemand toe te voegen aan de selectie.

LEES OOK Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

In tegenstelling tot Huerta is Rodriguez, goed voor 12 goals en acht assists in 73 optredens voor zijn huidige werkgever Fortaleza en een pak goedkoper, wel een linkspoot die bij voorkeur op de rechterkant vertoeft. Mogelijk sluiten de beide targets elkaar dus niet volledig uit en beschouwd Renard hem vooral als een vervanger voor Anders Dreyer.

POLL: Wie lijkt u een betere aanwinst voor RSCA?

Meest recent

Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

12
12
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

25
25
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

8
8
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

79
79
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

160
160
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

119
119
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

32
32
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

17
17
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

91
91
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

61
61
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

31
31
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

138
138
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

83
83
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

24
24
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

75
75
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

155
155
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

305
305
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

38
38
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

41
41
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

66
66

Meer sportnieuws