'Feyenoord zet door: verrassende Belg op komst'

door
'Feyenoord zet door: verrassende Belg op komst'

Feyenoord legt de laatste jaren alsmaar meer Belgische linken. Vorige zomer haalden nog Anis Hadj Moussa weg bij Patro Eisden en met Ilias Sebaoui en Antef Tsoungui - beiden momenteel verhuurd - legden ze ook twee veelbelovende Belgische spelers onder contract. Daar kan nog een opmerkelijke naam bijkomen.

Enkele dagen geleden doken al geruchten op dat de Rotterdammers zouden denken aan de komst van Liam Bossin. De 28-jarige doelman is momenteel aan de slag bij FC Dordrecht, een club waarmee Feyenoord zeer nauwe banden onderhoudt.

Feyenoord blijft azen op Bossin

LEES OOK 'Mark van Bommel krijgt ferme slag in het gezicht'

Bossin was in het verleden Iers jeugdinternational, maar is afkomstig uit het Brusselse en speelde in ons land voor WS Woluwe, Anderlecht en vorig seizoen nog bij KV Oostende. Hij was tussendoor ook nog actief bij Nottingham Forest en Cork City.

Volgens 1908.nl en ESPN drukt Feyenoord nu door voor de komst van Bossin. Maandag zouden ze opnieuw met Dordrecht aan tafel zitten om de transfer te bespreken. Ze zouden de Nederlandse tweedeklasser meteen ook een vervanger toesturen.

Ruildeal met Dordrecht in de maak

Het is immers de bedoeling dat de 20-jarige Mannou Berger op huurbasis de omgekeerde beweging zal maken. Al zijn er ook nog andere opties, want er zouden nog andere clubs interesse hebben in Berger. Daarnaast zou Feyenoord met Plamen Andreev ook nog een andere keeper kunnen verhuren.

LEES OOK Feyenoord zorgt voor enorme stunt en kegelt AC Milan uit CL

Als het zover komt, dan zal Bossin bij Feyenoord de komende maanden wellicht als derde doelman moeten fungeren. Met Timon Wellenreuther en Justin Bijlow beschikken ze al over twee potentiële titularissen onder de lat. Andreev en Berger fungeerden in de eerste seizoenshelft als derde en vierde keuze.

POLL: Zou dat voor Bossin een mooie transfer zijn?

Meest recent

Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

50
50
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

46
46
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

13
13
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

91
91
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

215
215
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

130
130
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

40
40
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

18
18
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

98
98
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

65
65
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

33
33
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

140
140
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

89
89
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

26
26
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

80
80
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

166
166
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

325
325
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

39
39
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

41
41
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

68
68

Meer sportnieuws