'Club Brugge heeft toptarget beet: meer details bekend'

door
'Club Brugge heeft toptarget beet: meer details bekend'

Ondanks het punt tegen Juventus is Club Brugge nog altijd niet zeker van de knock-outfase van de Champions League. Sportieve baas Dévy Rigaux laat dat echter niet aan zijn hart komen, want achter de schermen rondde hij intussen een inkomende transfer af.

Op witte rook uit Westkapelle is het nog even wachten, maar behoudens een verrassing wordt Vince Osuji daar de eerste winteraanwinst. Eerder geraakte al bekend dat Blauw-Zwart op het punt stond om de 18-jarige Nigeriaan over te nemen van FF Kalmar, dat vorig seizoen degradeerde uit de hoogste afdeling in Zweden.

Club Brugge strikt Osuji

Het lokale medium Fotbolldirekt bevestigt nu dat de deal volledig in kannen en kruiken is. "Vince Osuji zijn overstap naar Club Brugge is een uitgemaakte zaak. De centrale verdediger is er geslaagd voor de medische keuring en zal in de loop van de middag zijn handtekening zetten onder een meerjarig contract", luidt het.

Het lijkt nu dus nog slechts een kwestie van tijd voor Osuji officieel wordt voorgesteld in Jan Breydel. Nog volgens dezelfde bron tast men daar diep in de buidel om de kapers op de kust te vlug af te zijn. Naar verluidt stond de ruwe diamant immers ook op de radar in Genk, Gent, Anderlecht en bij diverse buitenlandse gegadigden.

Prijskaartje: 3,5 miljoen

Club zou een slordige 3,5 miljoen op tafel leggen voor Osuij, die dinsdag al aanwezig was tegen Juventus. Na amper 16 optredens voor Kalmar wordt de tiener, die in Brugge in de voetsporen van onder andere Odilon Kossounou moet treden, op die manier daar de op een na lucratiefste transfer in de clubgeschiedenis.

In welke mate de landskampioen hem als een versterking voor de korte termijn dan wel een toekomstgerichte transfer beschouwt moet wel nog blijken. Hoewel hij meteen zou aansluiten bij de A-kern wordt Osuji naar het voorbeeld van onder meer Joel Ordonez wellicht eerst een aanpassingsperiode gegund bij Club NXT.

POLL: Denkt u dat Osuji een voltreffer wordt?

Meest recent

Vandenhaute buiten? "Kans bestaat dat het deze keer lukt"

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs. Bij een groot deel van ...

16
16
'Man United dropt PL-bom: transfer van 70 miljoen'

Manchester United plaatste zich in extremis voor de halve finales van de Europa League, maar blijft ...

49
49
Titelstrijd déze week beslist? "Dan is de kampioen bekend"

Sinds afgelopen weekend heeft de Jupiler Pro League een nieuwe leider, zo nam Club Brugge de macht ...

151
151
'Anderlecht zet de transfersoap van de zomer op z’n kop'

RSC Anderlecht toont opnieuw interesse in Ahmed Touba, de 27-jarige centrale verdediger van KV ...

165
165
Pijnlijke wake up-call Gent: "Sommige spelers beseften het niet"

AA Gent heeft zondag een flinke optater geïncasseerd in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

58
58
'Nieuwe trainer voor Real: Ancelotti op weg naar topjob'

Real Madrid sneuvelde vorige week op pijnlijke wijze uit de Champions League. Sindsdien wordt druk ...

258
258
Incident Genk-Union krijgt stevig staartje: Club grote winnaar?

Union SG deed zondagavond een gouden zaak door met 1-2 te winnen op het veld van KRC Genk, maar de ...

644
644
'Anderlecht pakt uit op transfermarkt: contract tot 2029'

RSC Anderlecht blijft maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs en zal zijn niveau in aanloop naar ...

134
134
Vandenbempt snoeihard: “Koers van kreupele paarden”

Speeldag 4 van de Play-Offs zit erop en naar goede gewoonte analyseerde Peter Vandenbempt de ...

169
169
Mpoku trekt stekker uit overname Standard en haalt uit

Standard Luik is achter de schermen bezig met een paleisrevolutie. Na het fiasco met eigenaars 777 ...

143
143
Zware straf Union na Genk? “Ze bedriegen de boel twee keer”

Naar goede gewoonte was het maandagavond tijd voor Extra Time. Filip Joos en de analisten spraken ...

693
693
‘Ajax heeft masterplan met Mokio: jackpot én knaltransfer’

Jorthy Mokio werd de jongste debutant ooit voor KAA Gent, maar de Buffalo’s zagen hun ...

90
90
Ulderink onthult groot probleem Antwerp: “Geen discussie!”

Royal Antwerp FC lijkt maar niet op stoom te geraken onder Andries Ulderink in de Champions ...

88
88
Glipt titel pijnlijk uit handen KRC Genk? “Een enorme klap”

KRC Genk verloor in eigen huis van Union SG. De Limburgers stonden al zeven maanden aan de leiding, ...

214
214
'Club op miljoenenkoers: Engelse driestrijd voor sterkhouder'

Club Brugge zal komende zomer naar alle waarschijnlijkheid enkele sterkhouders te gelde maken. ...

553
553
Belgische held beslist historische bekerfinale in Nederland

In Nederland stond op paasmaandag de finale van de KNVB Beker op het programma. En het is zowaar Go ...

274
274
KRC Genk komt erg goed weg: "Levensgevaarlijke actie"

KRC Genk verloor zondag ook zijn tweede rechtstreekse duel tegen een titelconcurrent en ging met 1-2 ...

304
304
Zorgwekkende reeks Anderlecht: Hasi nog tijdens seizoen weg?

RSC Anderlecht pakte zondag tegen Antwerp FC zijn eerste puntje van de Champions' Play-Offs en ...

475
475
'Nieuwe transfer Saelemaekers: Milan legt minimumprijs vast'

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang. Na zijn goede ...

110
110
'Arsenal krijgt vrij spel: zomerse supertransfer nabij'

De zomerse mercato komt met de dag dichter en een pak ploegen zijn nu al druk in de weer met het ...

289
289

Meer sportnieuws