'Opsteker voor Hubert: sterkhouder viert comeback bij RSCA'

door
'Opsteker voor Hubert: sterkhouder viert comeback bij RSCA'

In de tussenronde van de Europa League moet Anderlecht in eigen huis donderdag een 0-3 achterstand ophalen tegen Fenerbahçe. Een schijnbaar onmogelijke opdracht, en dus zal David Hubert wellicht geen risico's nemen om volk uit de ziekenboeg te recupereren. Al lijkt één sterkhouder klaar voor zijn langverwachte rentree.

Zondag in Charleroi moest Hubert het zonder Mario Stroeykens en Yari Verschaeren stellen, terwijl ook Samuel Edozie en Kasper Dolberg uitvielen. Tenzij pakweg Verschaeren wat ritme mag opdoen oogt de kans dat zij in de vermoedelijk reeds overbodige terugwedstrijd tegen de Turken aan de aftrap verschijnen dan ook vrij gering.

Comeback in Charleroi

LEES OOK Frank Raes duidt bekerwinnaar aan: “Hij mag winnen!”

Jan Vertonghen daarentegen lijkt klaar voor zijn comeback. Na een maandenlange afwezigheid omwille van een blessure aan de achillespezen maakte de aanvoerder zowel in Istanboel als Charleroi weer deel uit van de wedstrijdkern, al kwam hij voorlopig nog niet in actie. Nochtans staat Vertonghen zelf te trappelen van ongeduld.

Volgens zowel La Dernière Heure als Het Nieuwsblad wilde de recordinternational zondag in Mambourg, waar hij zich de hele tweede helft opwarmde langs de zijlijn, eigenlijk al invallen. Alleen kreeg hij toen nog geen groen licht van de staf, die de omstandigheden door de krappe voorsprong en staat van het veld niet gunstig achtten.

Vertonghen viert rentree

Tot ongenoegen van Vertonghen, bij wie de honger groot is. Tenslotte resteren er hem nog maar een zestiental matchen alvorens hij zijn schoenen aan de haak hangt. Bovendien draait de 37-jarige verdediger, wiens laatste speelminuten al dateren van begin augustus, liefst zo snel mogelijk warm om in de play-offs weer de oude te zijn.

LEES OOK Vertonghen oordeelt over ontslag Hubert én keuze Hasi

"De (overbodige) Europese wedstrijd tegen Fenerbahçe is nu het ideale, nieuwe mikpunt om speelminuten te maken", denkt Het Nieuwsblad dan ook dat Vertonghen donderdag aan de aftrap zal verschijnen. "De intensiteit zal misschien niet de allerhoogste zijn en dan hebben de RSCA-fans tenminste iets om zich aan te verlekkeren."

POLL: Denkt u dat Vertonghen donderdag zal spelen?

Meest recent

Anderlecht tóch titelkandidaat? Vandenbempt geeft percentage

RSC Anderlecht besloot vlak voor de start van de Play-Offs nog een trainerswissel door te voeren. ...

15
15
'Liverpool ziet Trent vertrekken: spectaculaire opvolger'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

13
13
'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke periode. In de komende weken wil Blauw-Zwart zich ...

58
58
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

300
300
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

31
31
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

207
207
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

290
290
Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe opvallende uitdaging

Vadis Odjidja (36) gaat aan de slag bij Eendracht Aalst Lede. De voormalige speler van onder meer ...

58
58
Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

179
179
Gewild toptalent drukt hoop Rode Duivels helemaal de kop in

De Rode Duivels hebben een eerste interlandperiode onder bondscoach Rudi Garcia achter de rug. De ...

181
181
AA Gent rekent op 'parel in PO's': "Mooie kans voor hem"

AA Gent heeft na vele jaren eindelijk weer de Champions' Play-Offs weten te halen. De Buffalo's ...

200
200
Fink lacht tanden bloot: "Gunde ik geen andere trainer"

KRC Genk begint op een wolk aan de Play-Offs. De internationals kenden prachtige momenten, Genk is ...

100
100
Hasi analyseert Club Brugge: "Dat hebben ze allemaal"

RSC Anderlecht maakt zich klaar Besnik Hasi 2.0. Kan de coach Paars-Wit naar een mooi einde van het ...

268
268
Brazilië grijpt keihard in: bondscoach vliegt na afgang

In de Zuid-Amerikaanse kwalificatiecampagne voor het WK 2026, maakte Brazilië tot dusver niet ...

42
42
Thorgan onthult: "Welke speler van Club ik bij Anderlecht wil?"

RSC Anderlecht vat zondagmiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs aan met een bezoek aan Club ...

512
512
Boskamp helemaal overtuigd: "Zij pakken de titel!"

Dit weekend is het eindelijk zover, dan barsten de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League in ...

925
925
'Kompany gaat vol voor Anderlecht-reünie van 70 miljoen'

Vincent Kompany stoomt zijn spelers bij Bayern München momenteel klaar voor de ontknoping van ...

252
252
'Zomertransfer Dolberg krijgt vorm: eerste club in actie'

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een Europees ticket via de Champions' ...

455
455
'Club houdt hart vast: bliksemvertrek Jashari plots concreet'

Club Brugge vat dit weekend in de Champions' Play-Offs zijn queeste aan om voor de 20ste keer uit de ...

832
832
Rits waarschuwt concurrentie: "Als we dat doen…"

RSC Anderlecht wil in de Champions’ Play-Offs iedereen verrassen, maar dan zal het een pak ...

264
264

Meer sportnieuws