RSC Anderlecht zal het nog tot de Champions Play-Offs zonder aanvalsleider Kasper Dolberg moeten doen, dat laat coach David Hubert aan Het Nieuwsblad weten. Er kwam ook een update over de blessures van Mario Stroeykens en Samuel Edozie.
Dolberg kampt met knieproblemen en zal nog even out zijn. Ook Yari Verschaeren (lies) en Tristan Degreef (rug) zijn niet aanwezig tegen rivaal Standard Luik. Hubert gaf een persconferentie en kwam met onheilspellend nieuws over Dolberg.
Stevige domper
Anderlecht laat weten dat Dolberg pas in de Play-Offs zullen terugkeren. “Na verschillende bijkomende onderzoeken en gezien de gunstige evolutie van de voorbije dagen kan hun belasting progressief opgebouwd worden in de volgende weken, in aanloop naar de Play-Offs. Voor Verschaeren en Degreef is het niet uitgesloten dat ze al eventueel vroeger opnieuw in actie komen”, klinkt het.
Wel positief is dat Hubert weer kan beschikken over Stroeykens en Edozie. Het duo trainde deze week weer mee met de groep van Anderlecht. Ook Majeed Ashimeru zpu dicht bij een comeback staan. De middenvelder speelde al twee matchen bij de RSCA Futures en de Ghanees wordt binnenkort weer bij de A-kern van Hubert en Anderlecht verwacht.
Topper Standard
Komende speeldag staat de topper tegen Standard Luik op het programma. De beladen klassieker staat alvast op scherp na een actie van de supporters van Anderlecht. Paars-Wit staat op een vierde plek met 45 punten. De Rouches vallen net buiten de top 7 en moeten nog vol aan de bak. Standard telt 38 punten uit 27 matchen.