Het zijn woelige weken geweest voor Antwerp. Jonas De Roeck werd na het verzekeren van Play-Off I ontslagen en dat zorgde toch voor verbazing. Het was voor de trainer immers vaak puzzelen door blessures en een smalle kern.
Bijvoorbeeld in zijn laatste wedstrijd tegen Cercle Brugge was de bank op Bozhinov en Doumbia na enkel gevuld met spelers van Young Reds. Daarbij moest De Roeck zelfs twee jonge Nigerianen uit zijn hoed toveren.
Antwerp haalt nog een jonge Afrikaan
Hij liet Orseer Achihi en Gabriel Jesus David invallen, ondanks dat de twee 18-jarigen pas enkele dagen voor de match neergestreken waren op de Bosuil. Dat was opvallend, want de transfermarkt in ons land was al een tijdje gesloten.
Dat houdt Antwerp echter niet tegen om nu nog een transfer aan te kondigen. Een volgende Afrikaans talent strijkt immers neer. Nu heeft ook Arouna Koné zijn handtekening gezet bij de Great Old.
18-jarige Ivoriaanse verdediger tekent
De 18-jarige Ivoriaan wordt weggeplukt bij Olympique Football Club Adiaké in zijn thuisland. Hij is een centrale verdediger en kreeg een contract voor vier seizoenen plus optie voorgeschoteld.
In eerste instantie zal Koné aansluiten bij Young Reds, maar de voorbije maanden bleek dus al dat de stap van daar naar de A-kern snel gemaakt kan worden.
Met Koné (18) verwelkomt The Great Old een centrale verdediger die de overstap maakt van Olympique Football Club Adiaké.
— RAFC Academy (@RAFC_academy_) March 11, 2025
De Ivoriaan tekent een contract van 4 seizoenen + optie bij RAFC. pic.twitter.com/5mEJMc2McO