‘Operatie Schoonmaak: Man Utd zet 10 spelers op transferlijst'

door
‘Operatie Schoonmaak: Man Utd zet 10 spelers op transferlijst'

Manchester United kent een dramatisch seizoen en de kans is groot dat er in de zomer heel wat spelers de club gaan verlaten. Buitenlandse media spreken over een leger aan spelers dat de ploeg mag verlaten. Een eerst lijstje is al uitgelekt.

LEES OOK: 'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Hojlund mag al weg

Fichajes, niet altijd even betrouwbaar, liet weten dat er maar liefst tien spelers Manchester United in de zomer mogen verlaten. Man Utd heeft immers geld nodig om ook zelf actief te kunnen zijn op de transfermarkt. Een verrassing is dit dus niet.

Rasmus Hojlund, Casemiro, Christian Eriksen, Mason Mount, Antony, Jadon Sancho, Marcus Rashford, Jonny Evans, Tom Heaton en Victor Lindelof mogen Manchester United definitief verlaten. Antony (Real Betis), Rashford (Aston Villa) en Sancho (Chelsea) worden al uitgeleend. Eriksen is einde contract.

Sancho en Rashford

Deze tien spelers hebben samen een totale marktwaarde van bijna 227 miljoen euro. Chelsea en Aston Villa hebben ook een aankoopoptie ter waarde van respectievelijk 25 en 50 miljoen euro. Man Utd hoopt dus snel 75 miljoen euro op de rekening te mogen bijschrijven. 

Dat is héél welkom, want Man Utd gaat wellicht geen Champions League spelen. Al hopen ze de Europa League te winnen, hét doel de komende maanden. Het is het enige wat het povere seizoen van Man Utd nog een beetje glans kan geven.

Man Utd deelde via eigenaar Sir Jim Ratcliffe nog mee dat de club komende zomer ruim 90 miljoen euro moet betalen voor transfers uit het verleden. Financieel is dat een ferme tegenvaller voor een club die zelf zwaar moet toeslaan tijdens de zomermercato.

Gaat er een schoonmaak komen bij Man Utd?

Meest recent

Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

17
17
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

37
37
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

33
33
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

14
14
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

200
200
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

120
120
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

308
308
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

34
34
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

304
304
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

210
210
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

312
312
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

125
125
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

200
200
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

125
125
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

159
159
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

174
174
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

649
649
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

670
670
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

50
50
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

313
313
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

109
109
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

196
196
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

166
166
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

53
53
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

288
288

Meer sportnieuws