'Liverpool pakt fors uit: EK-smaakmaker naar Anfield'

door
'Liverpool pakt fors uit: EK-smaakmaker naar Anfield'

Spanje plaatste zich zondag voor de Final Four van de Nations League ten koste van Nederland. Bij de Europese kampioen was Nico Williams opnieuw van belang met onder meer de openingstreffer in de heenmatch. De flankaanvaller blijft dan ook in de running voor een fraaie transfer na het seizoen.

Williams is een jeugdproduct van het Baskische Athletic Club. In Bilbao stond hij lange tijd in de schaduw van zijn oudere broer Iñaki Williams. Die is al jarenlang één van de smaakmakers bij de club in het Baskenland. Maar inmiddels geldt ook zijn jongere broertje als één van de steunpilaren bij de Spaanse bekerwinnaar.

LEES OOK 'Liverpool in schok: Europese supertransfer Salah'

De oudste Williams koos evenwel voor de nationale ploeg van Ghana, terwijl Nico het schopte tot international van Spanje. En met La Roja veroverde hij vorige zomer dus de Europese titel. De technischvaardige flankaanvaller scoorde in de finale en was één van de absolute smaakmakers van het toernooi.

Toptransfer laat op zich wachten

Die prestaties leken hem ook een absolute toptransfer op te leveren. Voor het EK stond Williams al op verschillende verlanglijstjes, die interesse is sindsdien alleen maar toegenomen. Met name FC Barcelona drukte stevig door voor zijn komst. Uiteindelijk bleken de Catalanen financieel echter toch niet in staat hun komst af te ronden.

Een verhuis naar Paris Saint-Germain zag Williams zelf dan weer niet zitten en vanuit de Premier League werd niet doorgedrukt. Bijgevolg bleef de smaakmaker dus bij Athletic Bilbao. Maar er bestaat weinig twijfel over dat hij op na het huidige seizoen alsnog een stap voorwaarts zet.

Liverpool drukt door

LEES OOK 'Arsenal klopt aan bij Liverpool voor pikante transfer'

Aan interesse alvast geen gebrek. Williams zou zelf graag naar Barcelona trekken, maar de Catalanen zijn op dit moment financieel niet in staat om door te drukken voor zijn komst. Bijgevolg lijkt de Premier League zijn gedoodverfde bestemming te worden. Onder meer Arsenal, Manchester United en Aston Villa zouden belangstelling tonen.

Ook PSG lijkt nog in de race. Maar volgens TodoFichajes is het vooral Liverpool dat wil doordrukken. Om de concurrentie af te troeven zou de Premier League-koploper bereid zijn de aankoopclausule in zijn contract te triggeren. Die bedraagt zo'n 60 miljoen euro.

POLL: Williams heeft de kwaliteiten voor de absolute top van Europa ...

Meest recent

'El Khannouss maakt in de zomer nieuwe toptransfer'

Vorige zomer moesten ze bij KRC Genk afscheid nemen van Bilal El Khannouss. Het goudhaantje koos ...

2
2
Debuut Hasi bij Anderlecht meteen in gedrang?

Bij Anderlecht grepen ze tijdens de interlandbreak nog drastisch in. David Hubert werd op straat ...

51
51
Operatie redding begint voor KVK: "Dan doen we volledig mee"

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang na de interlandbreak. Het wordt meteen ...

26
26
Niet alleen door CL: "Club neemt voorsprong op concurrentie"

De voorbije jaren werd al een paar keer geopperd dat Club Brugge weleens op weg zou kunnen zijn om ...

91
91
'Grootmachten in de rij: Antwerp droomt van 25 miljoen'

Bij Antwerp is dezer dagen verkopen het codewoord. Goudhaantjes als Arthur Vermeeren, George ...

175
175
TRANSFERUURTJE: 'Kompany wil shoppen in Genk, Club en Anderlecht dokken'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

162
162
Het is zover: ‘Kevin De Bruyne praat met nieuwe club’

Kevin De Bruyne liet bij de Rode Duivels alwéér zijn klasse zien, maar bij Manchester ...

175
175
Lardot trekt pijnlijke conclusie over Belgische refs

De Belgische refs liggen dit seizoen weer flink onder vuur. Zowel de VAR als de arbiters krijgen ...

115
115
Frank Raes duidt bekerwinnaar aan: “Hij mag winnen!”

RSC Anderlecht nam afscheid van David Hubert en stelde Besnik Hasi aan als nieuwe hoofdtrainer. ...

388
388
DIW slaat weer toe: KDB, Lukaku én Courtois afgemaakt

Thibaut Courtois is terug bij de Rode Duivels. De Ideale Wereld maakte al gretig gebruik van zijn ...

142
142
Drama voor Kompany: twee sterkhouders lange tijd out

Bayern München is klaar voor de laatste rechte lijn van het seizoen. Vincent Kompany wil de ...

71
71
Brazilië huilt na Argentinië-vernedering: "Niet nog eens!"

Brazilië is al jaren in verval. De ooit zo fiere nationale ploeg krijgt de trein maar niet op ...

157
157
Recent ontslagen bij Club Brugge, nu aan de bak bij DAC

Bij Club Brugge vonden er het afgelopen jaar ook heel wat wissels plaats in het sportieve ...

80
80
'Standard onderhandelt met JPL-club omtrent transfer'

Standard heeft Dennis Eckert Ayensa definitief overgenomen. De spits komt voor ongeveer ...

206
206
Mignolet waarschuwt Genk: "Lieten we ook al zien"

Het interlandvoetbal ligt achter de rug en alle focus kan naar de Play-Offs. Wie gaat dit jaar de ...

174
174
Anderlecht: vreemde beslissing Renard wekt grote verbazing op

Olivier Renard kreeg al veel lof, al vonden we die voorlopig toch overdreven. Defensief werd RSCA ...

536
536
Club maakt interland-balans op: één groot vraagteken voor PO's

Club Brugge gaat vanaf komend weekend de strijd met KRC Genk en co aan voor de 20ste landstitel uit ...

169
169
'Genk op recordjacht: transferstrijd Karetsas barst los'

België is sinds vorige week één van zijn grootste talenten definitief kwijt. ...

371
371
'Real vult sterrenensemble aan: dubbelslag in Premier League'

Real Madrid blijft voorlopig op koers om met drie grote prijzen aan de haal te gaan. Desondanks ...

80
80
KRC Genk of Club kampioen? Boeckx fileert titelstrijd

Komend weekend barst de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal los. KRC Genk kan het ...

510
510

Meer sportnieuws