Harde kern Antwerp waarschuwt Club Brugge: “In brand!”

door
Harde kern Antwerp waarschuwt Club Brugge: “In brand!”

Royal Antwerp FC is desastreus aan Play-Off 1 begonnen, maar de supporters zijn niet van plan om de kopjes te laten hangen. Na de 5-1 nederlaag tegen Union SG zet de harde kern van The Great Old alles op scherp voor de clash tegen Club Brugge.

Het overkoepelend suppportersorgaan Collectief 86 had niet enkel een boodschap voor het bestuur van Antwerp na de perikelen van de afgelopen weken, maar ook voor Club Brugge. Antwerp moest de afgelopen twee matchen zonder uitfans meemaken.

Fans zijn er klaar voor

Antwerp werd gestraft voor ongeregeldheden tegen Beerschot en ook op Union waren er aldus geen uitfans. “Wij waren er niet bij om jullie te steunen. Dat is onze fout. Sorry daarvoor. Maar blijven liggen? Dat is niet wie we zijn. Nooit geweest. Wij krabbelen recht en gaan door. En grijpen dit moment om nòg sterker als één blok achter onze ploeg te staan - zoals we altijd doen.”

Club Brugge is alvast gewaarschuwd, het gaat spoken op de Bosuil. “Daarom roepen we iedereen op om de bezorgdheden even aan de kant te schuiven en nu zondag het vuur terug aan te wakkeren. En de Bosuil te laten branden. Laat elke vierkante meter voelen dat dit óns huis is. Aan onze boys: We’ve got your back! Van het eerste fluitsignaal tot de laatste seconde.”

Onzekerheid en vragen

De supporters zitten met veel vragen, maar focussen zich nu op het sportieve. “De laatste weken gromt de onderbuik van de Bosuil. Wat gebeurt er met Tribune 2? Wat met de abonnementsprijzen? De financiële situatie? En hoe zal onze ploeg er volgend seizoen uitzien? Terechte vragen. Vragen waar we vandaag helaas nog geen klare antwoorden op hebben. Maar dat wil niet zeggen dat ze niet leven.”

POLL: Antwerp heeft de meest fanatieke achterban van België...

Meest recent

'Standard verbaast met bizarre transferzet'

Bij Standard is er grote onzekerheid over hoe de toekomst eruit zal gaan zien. De Rouches kregen dan ...

8
8
Anderlecht ziet toptalent prestigieuze bekroning krijgen

De voorbije weken werd er regelmatig pijnlijk vastgesteld dat het Anderlecht op dit moment ontbreekt ...

33
33
'Sensationele wending: Salah keert zijn kar over toekomst'

De voorbije maanden krioelde het van de geruchten omtrent de toekomst van Mohamed Salah. Het ...

40
40
Nieuwe Penders? Genk haalt talentvolle keeper binnen

KRC Genk staat bekend voor zijn uitstekende keepersopleiding, met Mike Penders als laatste product ...

155
155
'9 clubs moeten nog wachten op proflicentie'

De lente is in het land en in het Belgische voetbal betekent dat ook dat de tijd gekomen is om de ...

119
119
Anderlecht heeft beet: contract tot medio 2028

Bij RSC Anderlecht moet Olivier Renard de komende weken en maanden héél veel knopen ...

105
105
De Conde over Karetsas: "Zij informeren wél vaak"

Konstantinos Karetsas is met afstand het grootste talent op de Belgische velden. De jonge ...

128
128
Transferstunt bij Club Brugge: "Ik zie mezelf nog hier"

Bij Club Brugge gaan ze wellicht héél veel aanbiedingen krijgen voor hun topspelers. ...

355
355
Droomtransfer voor STVV? "Mag exotisch zijn"

Bij STVV gaan er in de zomer uiteraard ook de nodige uitgaande transfers plaatsvinden. Zo is er Rein ...

75
75
Standard boekt verrassende transfer bij KRC Genk

Standard wacht vruchteloos op een overname, maar door de nodige perikelen omtrent A-Cap is er daar ...

115
115
Knaltransfer Matte Smets: 'Drie clubs in de markt'

Matte Smets is een van de allerbeste aankopen van dit seizoen in de Jupiler Pro League. De centrale ...

346
346
'Transfer voor Mbangula: betaalbaar prijskaartje bekend'

Het einde van het seizoen nadert met rasse schreden en dus beginnen vele clubs al hun zomermercato ...

45
45
'Overmars liet zich kaas van brood eten door Anderlecht'

Het dreigen nog lange play-offs te worden voor Antwerp, dat vorig weekend een 5-1 om de oren kreeg ...

219
219
De Ketelaere onder vuur in Italië: Mannaert reageert

Charles De Ketelaere kreeg in de voorbije interlandperiode zijn kans van Rudi Garcia bij de Rode ...

249
249
'Liverpool kiest ideale vervanger Van Dijk: 50 miljoen euro'

Liverpool blijft voorlopig afstevenen op de titel in de Premier League, maar in de zomer wacht ...

51
51
Blijft huurling bij Genk? "Ik voel me hier goed"

Ondanks dat ze nog in volle titelstrijd verwikkeld zijn, zijn ze bij KRC Genk toch al volop bezig ...

209
209
Alwéér grote zorgen om Roméo Lavia

De Rode Duivels begonnen in maart onder Rudi Garcia aan een nieuw tijdperk. De Fransman maakte de ...

113
113
'Droomtransfer De Cuyper: deze club toont plots interesse'

Het wordt voor Club Brugge een spannende zomer, want na de knalprestaties in de Champions League ...

703
703
'Anderlecht slaat slag: gegeerde revelatie blijft aan boord'

Er staat bij Anderlecht wellicht een zeer drukke transferzomer voor de deur. Een grondige evaluatie ...

364
364
Nieuwe bom in Spanje: La Liga dient klacht in tegen Barça

De voorbije jaren was het maar zelden stil rond FC Barcelona. De club belandde in een mogelijk ...

283
283

Meer sportnieuws