Ondanks de drukke voetbalkalender waren er ongetwijfeld ook heel wat voetballers en supporters die met één oog keken naar de ontwikkelingen in Parijs-Roubaix. Daarbij zeker ook Jan Vertonghen. De verdediger van Anderlecht haalde op X zwaar uit na de incidenten rond Mathieu van der Poel.
Laatste kunststukje in finale?
Vertonghen zelf moest andermaal geblesseerd toekijken hoe Paars-Wit al op zaterdagavond onderuit ging bij de buren van Union. Het is nog maar de vraag of de ex-speler van onder meer Tottenham nog in actie zal komen.
Heel Anderlecht hoopt alvast dat Vertonghen nog fit geraakt voor de bekerfinale, die staat wel al binnen dik twee weken op het programma. Volgt daar nog een kers op de prachtige taart voor de ervaren verdediger?
Naast het veld is Vertonghen ook een heel grote wielerfan, naast onder meer ook Mats Rits en pak andere leden uit de technische staff bij de recordkampioen.
"Enkel vanavond?"
Gisteren keek sterke Jan dus ook naar Parijs-Roubaix, daarin zag hij een heerlijke strijd tussen titanen Mathieu van der Poel en Tadej Pogacar, met de Nederlander als glansrijke winnaar. Enkel werd de koers ook wel overschaduwd door één groot incident.
In volle finale kreeg Van der Poel een bidon richting zijn gezicht gegooid. Vandaag koos de 'supporter' ervoor om zelf naar de politie te stappen, MVDP en/of zijn ploeg dienen vermoedelijk ook nog een klacht in. Op X trok Vertonghen alvast zwaar van leer richting de 'hooligans' van de koers:
Just tonight?? https://t.co/8GGt2ttKZ5
— Jan Vertonghen (@JanVertonghen) April 13, 2025