Het leven van Tom Waes ging de laatste maanden door een zware storm. Het TV-gezicht had eind vorig jaar een zware crash met zijn Porsche, waarna hij half Vlaanderen over zich kreeg toen bleek dat hij (zwaar) gedronken had. Nu kwam er positief nieuws vanuit Kamp Waes.
Biecht na de crash
Tom Waes maakte onlangs zijn eerste publieke TV-optreden sinds de crash in december. Bij Karl Vannieuwkerke toonde de man van meerdere geslaagde programma's schuldinzicht.
Toch leverde het 'optreden' ook heel wat kritiek op. Heel wat ouders van verongelukte kinderen (door een chauffeur die onder invloed reed) toonden hun ongenoegen in verschillende kranten en verweten Waes vooral dat het 'veel te vroeg' was.
Ondertussen heeft Waes zelf heel wat van zijn werkzaamheden hervat. Zo kondigde hij onlangs aan dat de opnames van de fictiereeks Badgast afgerond waren.
"Dit komt er nog aan"
En ondertussen is er ook meer nieuws rond het megalomaan project van Waes: de bouw van een groot zeiljacht. Dit is in handen van KM Yachtbuilders en zij delen regelmatig een update, wat het VRT-gezicht dan overneemt via zijn sociale media.
Ondertussen is men bezig aan de interieurwerken, waarna ook de technische installaties zullen aangepakt worden. Op tien mei kunnen bezoekers zelf aanschouwen hoe ver het staat met de zeilboot van Waes: