Investeerder Courtois bezorgt Genk meteen transferboost

263 stemmen
Investeerder Courtois bezorgt Genk meteen transferboost

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als investeerder. Met zijn bedrijf 'NxtPlay' kocht de nationale nummer één zich namelijk in bij ex-club KRC Genk

Het sluitstuk van Real Madrid investeerder met NxtPlay eerder ook al in het Franse Le Mans FC en in het Spaanse CD Extremadura. In de wandelgangen deden al langer geruchten de ronde dat hij ook in het Belgische voetbal naar zo'n interessante oportuniteiten zocht.

LEES OOK: Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Raad van Bestuur

Even kwam Sporting Hasselt ter sprake. Maar uiteindelijk heeft Courtois dus besloten om te investeren in KRC Genk, de club waar hij destijds doorbrak in het profvoetbal. En de doelman maakte meteen duidelijk dat hij niet enkel voor mecenas zal spelen in de Cegeka Arena.

Zo zal zijn zakenpartner namens NxtPlay een zitje opnemen in de Raad van Bestuur. "We zien een investering niet als gewoon geld leggen en daarna geen inspraak hebben. We willen de clubs mee helpen om te groeien door onze knowhow en opinies te geven", werd hij Courtois geciteerd bij DAZN.

Zelf ook betrokken

Maar ook Courtois zelf zal zijn stempel drukken. "Ik kijk veel wedstrijden van KRC Genk. Dus als er een mening aan mij gevraagd kan worden ... . Of als er mogen een interessante speler is, wil ik daar gerust naar luisteren of naar kijken", klinkt het. De Genk-fans zullen het graag horen, iemand als Courtois heeft natuurlijk een enorme aantrekkingskracht en kan zo voor een flinke transferboost zorgen.

De doelman benadrukt wel dat hij het volste vertrouwen heeft in de huidige werking en leiding van Racing. "Ik denk dat Genk heel goed werk zoals ze nu bezig zijn. Met Dimitri De Condé en heel de club. Ik denk dat Genk ook zakelijk sterk staat op sportief vlak. Wij willen vooral op commercieel vlak helpen om de club nog internationaler te maken en verder te laten groeien."

Genk doet binnen de drie seizoenen weer mee voor de titel ...

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

86
86
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

24
24
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

23
23
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

79
79
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

73
73
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

62
62
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

109
109
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

45
45
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

140
140
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

115
115
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

162
162
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

369
369
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

239
239
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

72
72
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

765
765
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

492
492
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

517
517
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

378
378
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

691
691
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

340
340
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

519
519
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

139
139
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2182
2182
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

186
186

Meer sportnieuws