Sinds goed een jaar is één van de boegbeelden van de VRT helaas niet meer te zien op de openbare omroep. Aster Nzeyimana verliet immers het schip en trok naar de buren van VTM. De presentator zorgde nu voor een prachtig gebaar.
Immens schrikmoment
Het was voor veel voetballiefhebbers schrikken toen de immens populaire Aster verkaste naar de commerciële omroep. Tot dan leek de man een steile opgang te maken bij de VRT.
Al was van Nzeyimana geweten dat hij zich ook fel aangetrokken voelde tot het 'showbizzgedeelte'. Bij de openbare omroep mocht hij daarin zijn eerste stappen zetten, bij VTM stonden er natuurlijk nog een pak aantrekkelijkere programma's op het menu.
Sinds zijn komst bij VTM, mag Aster nog steeds voetbalverslaggeving doen. Voornamelijk dan bij wedstrijden van de Rode Duivels en Europese wedstrijden. Tevens doet hij ook nog live-commentaar bij DAZN.
Uniek project met ouders
In het andere segment, het showbizzgedeelte, kreeg hij met onder meer The Voice meteen een kaskraker onder zijn vleugels. Iets wat heel hard gesmaakt werd door de kijkers, die Nzeyimana meteen omarmden.
De sympathieke presentator heeft dan ook het hart op de juiste plaats en dat bewijst hij met de VZW Akibu. Deze werd samen met zijn vader en moeder opgericht om fondsen te verwerven, zodat men een gezondheidscentrum kan bouwen in Burundi. Via papa's kant heeft Aster immers roots in het Afrikaanse land. Met een mooie video riep hij de mensen op om naar de aankomende spaghetti-avond te komen: