Dat Ruben Van Gucht oog heeft voor vrouwelijk schoon, moeten we u ongetwijfeld niet meer vertellen. De blonde sportpresentator ging de afgelopen jaren meermaals 'door het stof' maar werd nu bedacht met een opmerkelijke eer.
Escapades van VRT-boegbeeld
Het liefdesleven van Ruben Van Gucht was de afgelopen jaren een veelbesproken onderwerp in de Vlaamse pers. Vooral Dag Allemaal had een vette kluif aan de vele escapades van de VRT-presentator.
Die is nu al geruime tijd getrouwd met Blanka Vlasic, al houden de twee er een open relatie op na. Zoals Ruben het zelf zegt: "Ik heb een leven in België en één in Kroatië". Zo verklaarde hij in het programma 'Het Huis'.
Omringd door vrouwelijk schoon
Het is ongeweten met hoeveel vrouwen Ruben momenteel aan het 'daten' is, gisteren was hij alvast omringd door heel wat vrouwelijk schoon. Van Gucht was immers jurylid bij de verkiezing van de mooiste vrouw van het land.
Dat nieuws werd op sociale media onthaald met heel wat hoongelach, al vermoeden we dat de blonde sportpresentator zich daar zelf weinig van zal aantrekken.
Ruben Van Gucht is jurylid
— Faudt Nieuws (@faudtnieuws) February 15, 2025
tijdens verkiezing Miss België
15 februari 2025#faudtnieuws @tijd pic.twitter.com/LWmp3ZeTG9
De nieuwe Miss België werd uiteindelijk de 23-jarige Lommelse Karen Jansen. Zo sloeg Van Gucht opnieuw een knappe vrouw aan de haak, al is het er vermoedelijk één die hij moet 'delen' met de rest van België.