In Engeland blijft er heel wat discussie ontstaan rond de rol van Simon Mignolet. De doelman van Liverpool staat zwaar onder vuur, maar toonde inmiddels toch er weer te staan. Jason McAteer gaf aan waarom het toch goed zou zijn om een concurrent te halen.
"Simon Mignolet heeft het nu misschien iets te comfortabel bij de club. Iemand extra halen kan dus zeker geen kwaad. Brad Jones is de volgende in rangorde en daardoor denkt Mignolet waarschijnlijk dat hij de schaapjes al op het droge heeft en z'n plek niet moet vrezen. Als hij dan eens in de fout gaat, weet hij dat hij zal blijven staan", begint McAteer z'n verhaal in de Britse pers.
"Valdes zou daarom een goede optie zijn, ja. Hij zou de concurrentiestrijd kunnen aangaan. Dat houdt iedereen scherp bij een club", gaat hij verder. Afwachten of Mignolet effectief een grote concurrent bij zal krijgen.