Real druipt af in Champions League, geen droomfinale Kompany

door
Real druipt af in Champions League, geen droomfinale Kompany

De halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Real Madrid slaagde er woensdagavond immers niet in om voor een spectaculaire ommekeer te zorgen en sneuvelde tegen Arsenal FC. Vincent Kompany en Bayern München mogen een finale op eigen veld dan weer op hun buik schrijven. De Duitsers beten hun tanden stuk op Internazionale.

Real Madrid - Arsenal FC: 1-2 (1-5)

De Madrilenen wisten in de voorbije seizoen meermaals terug te knokken vanuit een schijnbaar verloren positie, maar hadden het zich dit keer wel erg lastig gemaakt met een 3-0-nederlaag in de heenmatch. En op eigen veld dreigde het al snel opnieuw fout te lopen toen Asencio een penalty veroorzaakte. Saka faalde echter vanop de stip en trapte recht op Courtois.

Niet veel later kreeg Real ook een penalty. Dat was echter buiten de VAR gerekend, die scheidsrechter Letexier deed terugkomen op zijn beslissing. En zo stond het na een nerveuze eerste helft nog steeds 0-0. Na een dik uur spelen ontplofte de match echter toch. Saka maakte zijn strafschopmisser goed, Vinicius antwoordde vrijwel meteen na een blunder van Saliba.

Die treffer deed de Madrileense hoop terug oplaaien. Het merendeel van de sterspelers gaf echter niet thuis. Arsenal, met Trossard als invaller, kon de match zonder grote problemen uit controleren. In de extra tijd zorgde Martinelli zelfs nog voor de 1-2. De Gunners stoten zo overtuigend door naar de halve finale tegen Paris Saint-Germain, Real moet zijn wonden likken.

Internazionale - Bayern München: 2-2 (4-3)

Aan motivatie om de finale te halen geen gebrek bij Bayern. Dit seizoen wordt de eindstrijd immers gespeeld in de eigen Allianz Arena. Maar woensdagavond stonden Kompany en co met de rug tegen de muur. De Duitsers hadden hun heenmatch tegen Internazionale immers met 1-2 verloren. En dus kon de Italiaanse kampioen op eigen veld zijn favoriete spel spelen: controleren en vervolgens razendsnel omschakelen. Aan de rust was er bij een 0-0-tussenstand ook geen vuiltje aan de lucht voor de thuisploeg.

Vlak na de pauze flakkerde de Beierse hoop echter weer op nadat Kane de bezoekers op voorsprong kon knallen. Maar vrijwel meteen zette Inter weer orde op zaken. Lautaro zorgde al snel voor de gelijkmaker en niet veel later bezorgde Pavard zijn ex-club een nieuwe mokerslag. Via Dier kwam Bayern weliswaar nog langszij en werd het een spannende slotfase, maar Inter hield stand en mag zich opmaken voor een halve finale tegen FC Barcelona.

POLL: Wie wint de Champions League?

Meest recent

Ajax verdient evenveel als Anderlecht en Union SG samen

De Europa League gaat zijn laatste rechte lijn in. De Belgische ploegen liggen er al een tijdje uit. ...

27
27
NAC komt met statement over toekomst Hoefkens

Carl Hoefkens kende niet al te gelukkige passages bij Club Brugge en Standard. Sinds dit seizoen is ...

39
39
Klopp naar Real Madrid? Makelaar geeft hét antwoord

Jürgen Klopp staat momenteel onder contract bij RB Leipzig, waar hij een algemene functie heeft ...

31
31
Club Brugge laat twee smaakmakers NXT gratis gaan

Club Brugge heeft twee knopen doorgehakt. De Belgische landskampioen heeft meegedeeld dat twee ...

290
290
Vandenbroeck flikt het: "Ik ben helemaal leeg"

Zulte Waregem speelt volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League. Jelle Vossen besliste de match ...

70
70
Messi spreekt: over Yamal, Guardiola, Barça en het WK

Lionel Messi praat niet vaak, maar als hij het doet dan is het wel uitgebreid. Vanuit Miami sprak de ...

54
54
Zulte Waregem en La Louvière beuken poort naar JPL open

In de Challenger Pro League werd vandaag beslist welke twee ploegen zeker zouden promoveren naar de ...

165
165
Vertonghen komt met straffe info over coach Kompany

Vincent Kompany is een steengoede coach en bij RSC Anderlecht, Burnley en nu ook Bayern München ...

173
173
Zulte Waregem slaat toe met eerste toptransfer

Zulte Waregem speelt vanavond voor promotie naar de Jupiler Pro League. Eén speler hebben ze ...

98
98
Opvolger Vertonghen: "Er is contact met Anderlecht"

RSC Anderlecht moet in de zomer twee verdedigers halen. Jan Vertonghen stopt, Adryelson (die te ...

309
309
Leko: "Hij zal Standard niet voor een appel en ei verlaten"

Bij Standard gaat er nog het een en ander gebeuren op de transfermarkt de komende maanden. Er zullen ...

106
106
Snel resultaat bij Anderlecht: of het kot staat in brand

Besnik Hasi is terug als coach van Anderlecht en dat zorgt voor heel wat beroering. Ondanks zijn ...

154
154
"Ik sprak in 2024 enkel met Club Brugge voor een job"

Francky Dury is al een tijdje uit beeld nadat hij Zulte Waregem verliet. Ondertussen is het ...

241
241
KRC Genk haalt slag thuis: contract tot 2027

KRC Genk verloor de afgelopen weken talenten aan RSC Anderlecht en ook Club Brugge lijkt met een aan ...

182
182
Drama duurt voort bij Anderlecht: einde seizoen aanvaller

De blessurelast bij RSC Anderlecht is ongezien hoog en het wordt er niet beter op. Besnik Hasi heeft ...

311
311
Fink onthult plan versus Union: Karetsas weer op de bank?

Na de nederlaag tegen Club Brugge hoopt KRC Genk tegen Union de rug te rechten. Thorsten Fink kreeg ...

83
83
'Club Brugge slaat slag in Genk maar vangt bot in Gent'

Club Brugge heeft haar zinnen op de dubbel gezet, maar achter de schermen maakt men in Westkapelle ...

317
317
Penders dropt hint over verlengd verblijf bij KRC Genk

KRC Genk moest vorige week lang haar meerdere erkennen in Club Brugge, dat uiteindelijk wel een ...

177
177
Hasi velt verdict over akkefietje Dolberg en Hazard

Tegen de drie titelkandidaten bleek Anderlecht niet opgewassen, maar in eigen huis tegen Antwerp is ...

205
205
Antwerp & AA Gent verschaffen update uit ziekenboeg

AA Gent boekte vorige week een eerste zege op het veld van Antwerp, dat zelf nog steeds met lege ...

147
147

Meer sportnieuws