TRANSFERUURTJE: 'Topdoelwit RSCA staat vast, drie opties voor Fellaini'

door
TRANSFERUURTJE: 'Topdoelwit RSCA staat vast, drie opties voor Fellaini'

De zomermercato ligt definitief achter ons, maar het transfergeweld blijft maar duren. Een flink aantal transfervrije spelers speuren immers nadrukkelijk nog naar een club. Daarnaast zijn heel wat ploegen al bezig met de voorbereidingen op de twee volgende transfermarkten. VoetbalNieuws verzamelt al dit transfernieuws dagelijks in dit handige overzicht.


JUPILER PRO LEAGUE
Bij Anderlecht gaan ze in januari voluit voor een spits en na een meeting met de scouts heeft de club een beslissing genomen over wie die nieuwe aanvaller moet worden. Richmond Boakye, in de zomer nog gratis op te pikken en nu tussen de 5 en 7 miljoen waard, krijgt zeer goede rapporten en hij moet dé topaankoop van januari worden, zo meldt Het Laatste Nieuws. Verder zou het CFR Cluj geïnteresseerd zijn om Nicolae Stanciu op huurbasis over te nemen, al lijkt zijn loon nog veel te hoog voor de Roemeense topclub.



Club Brugge zou erg geïnteresseerd in seizoensrevelatie Ryota Morioka. Volgens coach Ivan Leko is de spelmaker van Waasland-Beveren één van de betere spelers op de Belgische velden en bij Het Nieuwsblad werd de Kroaat gevraagd naar de vermeende interesse in de Japanner. "Of ik hem bij Brugge wil? Dat is niet aan mij om dat te zeggen. Ik vind hem gewoon een goede speler. Maar het is natuurlijk nog anders om te spelen bij Club Brugge of Anderlecht dan bij Waasland-Beveren."

BUITENLAND
Nu zijn contractverlenging maar blijft uitgesteld worden, bestaat de kans dat Marouane Fellaini dan toch vertrekt bij Manchester United. De grootste interesse komt vanuit Turkije, want Besiktas gaf al aan dat het hem er zeer graag bij wil. Er zijn volgens The Sun echter nog twee clubs in de running: Valencia en Galatasaray. Vooral die laatste club wil een inspanning doen om 'Big Fella' naar Istanbul te halen.



Anderlecht-cultheld Marcin Wasilewski heeft een nieuwe club gevonden. Zo tekende ervaren rechtsback een contract tot eind dit seizoen, met optie tot een extra jaar, bij Wisla Krakow. Deze topclub staat momenteel derde in de Poolse eerste klasse en had nood aan wat extra ervaring in de defensie. Bij Wisla kreeg Wasilewski ook meteen zijn geliefde rugnummer 27 toegewezen.



Bij Chelsea proberen ze naar verluidt om in januari een opvallend duo naar Stamford Bridge proberen lokken. Volgens Football Italia zouden de Blues verregaande interesse vertonen in Antonio Candreva en Milan Skriniar. Beide spelers zijn op dit moment sterkhouder bij het Italiaanse Inter Milaan, waardoor ze de interesse van menige topclubs al aangewakkerd hebben.

POLL: Wie is volgens u de beste spelmaker?

Meest recent

'Spectaculaire uitdaging voor Thomas Müller'

Thomas Müller lijkt op weg naar zijn afscheid bij Bayern München. Gaat hij nog een ...

12
12
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: ruim 25 dossiers op tafel

Olivier Renard is sinds oktober aan de slag bij RSC Anderlecht. Hij hekelde het werk van Jesper ...

62
62
De Condé bevestigt transfergerucht: "Interessante speler"

KRC Genk is nu al bezig met de zomermercato, net zoals de andere ploegen in de Jupiler Pro League. ...

53
53
Genk heeft enorme titeltroef: "Beste back-up van België"

KRC Genk blijft voorlopig op koers om met de vijfde landstitel uit zijn geschiedenis aan de haal te ...

41
41
Hommeles bij Bayern München: nieuwe baas voor Kompany?

Bayern München is bezig aan een goed seizoen. Der Rekordmeister stevent af op zijn zoveelste ...

39
39
'Hete zomer Renard: tot 13 (!) vertrekkers bij Anderlecht'

Olivier Renard werd in het najaar aangeduid als sportief directeur bij RSC Anderlecht. Tijdens de ...

169
169
'Bliksemvertrek op Stayen: opvallende bestemming Lamkel Zé'

STVV pakte tijdens de winterse transferperiode uit met de komst van Didier Lamkel Zé. Maar na ...

201
201
'Club Brugge shockeert: ‘krankzinnige’ miljoenentransfer'

Caspar Jander (22) van 1. FC Nürnberg is een van de meest gewilde spelers op de transfermarkt. ...

438
438
'City reserveert 100 miljoen voor droomtransfer Guardiola'

Manchester City plaatste zich afgelopen weekend voor de halve finales van de FA Cup, maar is ...

51
51
'Chelsea en co in de rij: KRC Genk op miljoenenkoers'

KRC Genk is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en heeft dat onder maar aan Konstaninos ...

134
134
'Dolberg naar exit: Anderlecht heeft vervanger in vizier'

RSC Anderlecht staat voor enkele belangrijke weken. De Brusselaars willen zich in de Champions' ...

349
349
'Club Brugge wil nationaal transferrecord verpletteren'

Onder meer dankzij de knappe campagne in de Champions League, dreigt Club Brugge komende zomer ...

611
611
Real Madrid mag na absolute thriller naar bekerfinale

Real Madrid heeft dinsdagavond een ticket voor de Spaanse bekerfinale gepakt, maar daarvoor moest ...

68
68
Joos geeft Anderlecht toch een beetje hoop voor PO1

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft meteen duidelijk gemaakt dat er een stevige ...

229
229
Waanzinnige bekerstunt in Duitsland, PSG ontsnapt

Belgische clubs mogen deze week rusten, maar in heel wat andere Europese landen staat er ...

124
124
Gedroomde comeback Arsenal, Sels klopt ook Man Utd

Omdat er vorig weekend in de FA Cup gespeeld werd, wordt er in de Premier League tijdens deze ...

51
51
'Salah heeft knoop doorgehakt: nieuwe club bekend'

Op zijn 32ste zit Mohamed Salah in de vorm van zijn leven, maar het lijkt er alsmaar meer op dat de ...

179
179
'Nieuwe wending: overname Standard opgeschort'

Standard gaat in de play-offs nog op zoek naar een mogelijk ticket, wat toch een mirakel zou zijn ...

305
305
'Anderlecht bereikt akkoord: thuishaven Futures gekend'

Voor Anderlecht dreigt het seizoen op een grote ontgoocheling uit te draaien. Nadat het de play-offs ...

435
435
'Bayern hakt knoop door over transfer Karetsas'

Na een topseizoen wacht KRC Genk in de zomer wellicht een helse klus om zijn kern bijeen te houden. ...

639
639

Meer sportnieuws