Anderlecht hield been stijf: "Sloegen bod van 7 miljoen af"

door
Anderlecht hield been stijf:

Anderlecht verkocht enkele weken geleden Frank Acheampong aan Tijanjin Teda, dat in totaal 6,5 miljoen euro betaalde voor de snelle linkerflankaanvaller.


Een jaar gelden kon RSCA nochtans méér krijgen voor Acheampong. "Iedereen weet wat er gebeurd is: Anderlecht zei neen. Ik moest blijven om de titel te helpen winnen. Het bestuur sloeg zelfs een bod van 7 miljoen euro af. Natuurlijk was ik boos - Anderlecht heeft mij toen mijn droom ontnomen - en ik heb dat niet verstopt. Het bestuur heeft zwaar op mij moeten inpraten en op het einde zijn we toch tot een faire overeenkomst gekomen: ik mocht voor een gelimiteerd bedrag gaan waar ik wilde. Op voorwaarde dat we kampioen werden", zei hij aan Sport/Voetbalmagazine.

Het werd afgelopen zomer China en niet Engeland. "Watford was héél concreet. Marco Silva, de manager die mij naar Hull wilde halen, werd aangesteld bij Watford en toonde opnieuw interesse. Maar het ging te traag naar mijn gevoel en ik had geen zin meer om te wachten. Aan de ene kant had je Watford dat mijn transfer on hold leek te zetten en aan de andere kant had je een Chinese club die alles op papier had gezet. In het leven krijg je soms een kans en die moet je grijpen."

POLL: Achteraf een slimme zet van Anderlecht?

Meest recent

Keert 'verloren zoon' terug bij Anderlecht?

Nieuwe bazen, nieuwe kansen. Dat is ook zo bij RSC Anderlecht met de komst van Besnik Hasi. Bepaalde ...

73
73
STVV mept tienkoppig Beerschot tegen het canvas

Om 16u ontving Beerschot STVV en de Antwerpse club wist wat het moest doen: winnen. Maar dat lukte ...

40
40
Kompany schrikt even, Sané brengt redding voor Bayern

Bayer Leverkusen won gisteren en stond daardoor op drie punten van Bayern München. Vincent ...

51
51
Gullit waarschuwt grootmacht: "Dat zou een ramp zijn"

Ruud Gullit is een van de beste Nederlandse voetballers ooit. De voormalige middenvelder is nu nog ...

16
16
Alle ogen op Antwerp: waarom falen geen optie is

Royal Antwerp FC moet aan de bak. De club zit inzake sportieve resultaten al een jaar in een ...

188
188
"Zonder mijn cocaïnegebruik had ik Gouden Bal gewonnen"

De Gouden Bal is de hoogste individuele bekroning die je kan krijgen als voetballer. Velen dromen ...

82
82
Union krijgt probleem niét opgelost: groot hiaat in de PO's

Union SG begint als verre outsider voor de titel aan de Champions’ Play-Offs. De Brusselaars ...

38
38
'Man City-mascotte mishandeld door eigen sterspeler'

Manchester City hoopt dat het seizoen wellicht héél snel voorbij is. Sportief is het ...

245
245
Charleroi ruikt miljoenen: "Veel mensen bellen me"

Bij Sporting Charleroi moeten ze de nodige uitgaande transfers doen tijdens de zomer- en ...

35
35
Coosemans aast op verrassende terugkeer RSCA'er

Bij RSC Anderlecht maken ze zich klaar voor de topper tegen Club Brugge. De vraag is welk middenveld ...

342
342
Beerschot aan zet: "Iedere wedstrijd winnen!"

D-day voor Beerschot. Zij moéten winnen van STVV als ze nog enige kans willen maken op het ...

36
36
Mazzu geeft toe: "Situatie is geëscaleerd met hem"

Didier Lamkel Zé zit in Kameroen en werkte daar in de fitness, althans zo deelde hij mee via ...

136
136
Bormans geeft toe: "Hij zal moeilijk te houden zijn"

Bij Union SG gaan ze in de zomer weer twee à drie sterkhouders de club zien verlaten. De ...

44
44
Mathijssen voorspelt Champions' Play-Offs: 'Zes kampioenenmakers'

Zaterdagavond worden de Champions' Play-Offs op gang getrappen. Dat levert de Belgische voetballer ...

338
338
Nieuwe naam bij Duivels? "Aanpassingen in volgende selectie"

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

207
207
Anderlecht tóch titelkandidaat? Vandenbempt geeft percentage

RSC Anderlecht besloot vlak voor de start van de Play-Offs nog een trainerswissel door te voeren. ...

287
287
'Liverpool ziet Trent vertrekken: spectaculaire opvolger'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

83
83
'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke periode. In de komende weken wil Blauw-Zwart zich ...

254
254
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

583
583
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

51
51

Meer sportnieuws