‘Chelsea wil Belgen betrekken in sensatietransfer’

door
‘Chelsea wil Belgen betrekken in sensatietransfer’

De Engelse topclub Chelsea wil enkele concurrenten de loef afsteken. De ploeg uit Londen zou in januari een serieus bod willen uitbrengen op AS Monaco-talent Thomas Lemar. Arsenal en Liverpool probeerden de 22-jarige middenvelder Lemar afgelopen zomer te halen, maar Monaco liet Lemar niet gaan. The Telegraph meldt nu dat Chelsea een serieuze poging gaat wagen voor Lemar. Arsenal zou de middenvelder ook nog niet vergeten zijn en hem ook willen in januari.

Volgens The Telegraph heeft Chelsea echter twee troeven in handen waardoor het clubs als Liverpool en Arsenal gaat aftroeven in strijd om de handtekening van Lemar.

Chelsea heeft het opzichte van Arsenal en Liverpool het voordeel dat het enkele interessante spelers heeft die het kan betrekken in een deal met Monaco. Het kan spelers verhuren of definitief betrekken in de transfer. Daarnaast kent Chelsea Michael Emenalo goed. Emenalo was van 2011 tot afgelopen zomer technisch directeur van Chelsea en bekleedt die functie nu bij AS Monaco.

UPDATE 14/12

Zoals eerder vermeldt zou Chelsea enkele interessante spelers kunnen betrekken in de deal voor Thomas Lemar. Volgens The Telegraph is dat ook helemaal het plan van The Blues. Sterker nog: twee Belgen zouden de omgekeerde beweging kunnen maken. Michy Batshuayi zou een kandidaat zijn, maar het Engelse medium meldt dat ook Charly Musonda jr. voor minstens een half seizoen op huurbasis naar AS Monaco zou kunnen trekken.

POLL: De ideale bestemming voor Batshuayi en Musonda?

Meest recent

'Anderlecht pakt uit op transfermarkt: contract tot 2029'

RSC Anderlecht blijft maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs en zal zijn niveau in aanloop naar ...

0
0
Vandenbempt snoeihard: “Koers van kreupele paarden”

Speeldag 4 van de Play-Offs zit erop en naar goede gewoonte analyseerde Peter Vandenbempt de ...

97
97
Mpoku trekt stekker uit overname Standard en haalt uit

Standard Luik is achter de schermen bezig met een paleisrevolutie. Na het fiasco met eigenaars 777 ...

77
77
Zware straf Union na Genk? “Ze bedriegen de boel twee keer”

Naar goede gewoonte was het maandagavond tijd voor Extra Time. Filip Joos en de analisten spraken ...

386
386
‘Ajax heeft masterplan met Mokio: jackpot én knaltransfer’

Jorthy Mokio werd de jongste debutant ooit voor KAA Gent, maar de Buffalo’s zagen hun ...

68
68
Ulderink onthult groot probleem Antwerp: “Geen discussie!”

Royal Antwerp FC lijkt maar niet op stoom te geraken onder Andries Ulderink in de Champions ...

58
58
Glipt titel pijnlijk uit handen KRC Genk? “Een enorme klap”

KRC Genk verloor in eigen huis van Union SG. De Limburgers stonden al zeven maanden aan de leiding, ...

164
164
'Club op miljoenenkoers: Engelse driestrijd voor sterkhouder'

Club Brugge zal komende zomer naar alle waarschijnlijkheid enkele sterkhouders te gelde maken. ...

420
420
Belgische held beslist historische bekerfinale in Nederland

In Nederland stond op paasmaandag de finale van de KNVB Beker op het programma. En het is zowaar Go ...

237
237
KRC Genk komt erg goed weg: "Levensgevaarlijke actie"

KRC Genk verloor zondag ook zijn tweede rechtstreekse duel tegen een titelconcurrent en ging met 1-2 ...

252
252
Zorgwekkende reeks Anderlecht: Hasi nog tijdens seizoen weg?

RSC Anderlecht pakte zondag tegen Antwerp FC zijn eerste puntje van de Champions' Play-Offs en ...

429
429
'Nieuwe transfer Saelemaekers: Milan legt minimumprijs vast'

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang. Na zijn goede ...

94
94
'Arsenal krijgt vrij spel: zomerse supertransfer nabij'

De zomerse mercato komt met de dag dichter en een pak ploegen zijn nu al druk in de weer met het ...

280
280
‘Club Brugge haalt krachtig uit met JPL-powerhouse’

Club Brugge wil zijn middenveld versterken en heeft zijn oog laten vallen op Abdoulaye Sissako van ...

388
388
'Verhaeghe vloekt: middenvelder verlaat Club Brugge'

Club Brugge trekt alsmaar vaker de kaart van de eigen jeugd, maar uiteraard kan niet iedereen ...

467
467
Vanhaezebrouck ziet voordeel voor KRC Genk in titelrace

Na maanden onafgebroken aan de leiding te hebben gestaan is KRC Genk haar polepositie kwijt. De ...

325
325
Opvallend: 'Union wil shoppen bij titelconcurrent'

De strijd om de titel lijkt na afgelopen weekend meer dan ooit een driekoppige race tussen Club ...

185
185
Club Brugge krijgt goed & slecht nieuws uit ziekenboeg

Dankzij een vlotte 0-5 zege tegen AA Gent nam Club Brugge zondag de koppositie over van KRC Genk. De ...

605
605
Nieuwe beelden Genk-Union: echte ballengooier bekend?

Union wist zondag als eerste ploeg dit seizoen te winnen op het veld van KRC Genk, waar de potjes in ...

1203
1203
'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

Na het gelijkspel tegen Antwerp is de nul van het bord, maar RSC Anderlecht wacht wel nog steeds op ...

338
338

Meer sportnieuws