Opvallend: 'Union wil shoppen bij titelconcurrent'

door
Opvallend: 'Union wil shoppen bij titelconcurrent'

De strijd om de titel lijkt na afgelopen weekend meer dan ooit een driekoppige race tussen Club Brugge, KRC Genk en Union te worden. Het huidige nummer drie in de stand viste de voorbije jaren geregeld spelers op bij de concurrentie. Een kunstje dat ze straks nog eens willen overdoen.

In het Dudenpark maken tegenwoordig heel wat jonge landgenoten die elders hun opleiding genoten het mooie weer. Denk maar aan sterkhouder Noah Sadiki, die inmiddels wel voor Congo koos, en revelatie Kamiel Van de Perre. Zij hadden allebei geen toekomst meer bij respectievelijk Anderlecht en KRC Genk.

Union wil Audoor

Nu zou Union ook eens willen gaan shoppen bij grote rivaal Club Brugge, waar het tot dusver nog niemand wist weg te plukken. Integendeel: de afgelopen zomers bewandelden achtereenvolgens Casper Nielsen en Gustaf Nilsson de omgekeerde weg door voor serieuze sommen richting Jan Breydel te verhuizen.

Thomas Vandermeersch meldt nu echter dat de Brusselaars een oogje hebben laten vallen op Lynnt Audoor. De 21-jarige middenvelder vertoeft net zoals zijn tweelingboer Sem momenteel bij Club NXT, dat met Lenn en Liam De Smet na dit seizoen reeds twee andere tweelingen andere oorden zal zien opzoeken.

Kans bij Club?

Een voorbeeld dat Audoor mogelijk dus zal volgen. De voormalige jeugdinternational kwam negen keer in actie voor de Brugse hoofdmacht, maar na een niet helemaal geslaagde uitleenbeurt aan KV Kortrijk lijkt zijn toekomst vooraf. Bij het tweede elftal was Audoor goed voor acht goals en vijf assists in 44 matchen.

"Union probeert hem voor één miljoen over te nemen", onthult Thomas Vandermeersch nu in Footb'All Time. Nochtans wordt zijn marktwaarde 'slechts' op ruim een half miljoen geschat én gaat Audoor zijn laatste contractjaar in. Mogelijk wil Blauw-Zwart het product van eigen kweek dus toch niet zomaar laten gaan.

POLL: Audoor verdient meer kansen bij Club

Meest recent

Vandenbempt snoeihard: “Koers van kreupele paarden”

Speeldag 4 van de Play-Offs zit erop en naar goede gewoonte analyseerde Peter Vandenbempt de ...

49
49
Mpoku trekt stekker uit overname Standard en haalt uit

Standard Luik is achter de schermen bezig met een paleisrevolutie. Na het fiasco met eigenaars 777 ...

48
48
Zware straf Union na Genk? “Ze bedriegen de boel twee keer”

Naar goede gewoonte was het maandagavond tijd voor Extra Time. Filip Joos en de analisten spraken ...

196
196
‘Ajax heeft masterplan met Mokio: jackpot én knaltransfer’

Jorthy Mokio werd de jongste debutant ooit voor KAA Gent, maar de Buffalo’s zagen hun ...

48
48
Ulderink onthult groot probleem Antwerp: “Geen discussie!”

Royal Antwerp FC lijkt maar niet op stoom te geraken onder Andries Ulderink in de Champions ...

45
45
Glipt titel pijnlijk uit handen KRC Genk? “Een enorme klap”

KRC Genk verloor in eigen huis van Union SG. De Limburgers stonden al zeven maanden aan de leiding, ...

124
124
'Club op miljoenenkoers: Engelse driestrijd voor sterkhouder'

Club Brugge zal komende zomer naar alle waarschijnlijkheid enkele sterkhouders te gelde maken. ...

316
316
Belgische held beslist historische bekerfinale in Nederland

In Nederland stond op paasmaandag de finale van de KNVB Beker op het programma. En het is zowaar Go ...

215
215
KRC Genk komt erg goed weg: "Levensgevaarlijke actie"

KRC Genk verloor zondag ook zijn tweede rechtstreekse duel tegen een titelconcurrent en ging met 1-2 ...

224
224
Zorgwekkende reeks Anderlecht: Hasi nog tijdens seizoen weg?

RSC Anderlecht pakte zondag tegen Antwerp FC zijn eerste puntje van de Champions' Play-Offs en ...

394
394
'Nieuwe transfer Saelemaekers: Milan legt minimumprijs vast'

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang. Na zijn goede ...

86
86
'Arsenal krijgt vrij spel: zomerse supertransfer nabij'

De zomerse mercato komt met de dag dichter en een pak ploegen zijn nu al druk in de weer met het ...

272
272
‘Club Brugge haalt krachtig uit met JPL-powerhouse’

Club Brugge wil zijn middenveld versterken en heeft zijn oog laten vallen op Abdoulaye Sissako van ...

368
368
'Verhaeghe vloekt: middenvelder verlaat Club Brugge'

Club Brugge trekt alsmaar vaker de kaart van de eigen jeugd, maar uiteraard kan niet iedereen ...

407
407
Vanhaezebrouck ziet voordeel voor KRC Genk in titelrace

Na maanden onafgebroken aan de leiding te hebben gestaan is KRC Genk haar polepositie kwijt. De ...

301
301
Opvallend: 'Union wil shoppen bij titelconcurrent'

De strijd om de titel lijkt na afgelopen weekend meer dan ooit een driekoppige race tussen Club ...

176
176
Club Brugge krijgt goed & slecht nieuws uit ziekenboeg

Dankzij een vlotte 0-5 zege tegen AA Gent nam Club Brugge zondag de koppositie over van KRC Genk. De ...

541
541
Nieuwe beelden Genk-Union: echte ballengooier bekend?

Union wist zondag als eerste ploeg dit seizoen te winnen op het veld van KRC Genk, waar de potjes in ...

1166
1166
'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

Na het gelijkspel tegen Antwerp is de nul van het bord, maar RSC Anderlecht wacht wel nog steeds op ...

328
328
Kompany zet op speelse wijze journalist op zijn plaats

Bayern München pakt weldra weer de titel in de Bundesliga. Een straffe prestatie en Vincent ...

152
152

Meer sportnieuws