'Aanvaller weg bij Anderlecht, transfer van twee miljoen'

door
'Aanvaller weg bij Anderlecht, transfer van twee miljoen'

RSC Anderlecht zal onder impuls van Marc Coucke in de zomer wellicht een grote schoonmaak gaan doorvoeren. En de Brusselaars kunnen mogelijk één van de uitgeleende spelers voor een smak geld verkopen.


Mahmoud 'Trezeguet' Hassan wordt door Anderlecht uitgeleend aan Kasimpasa en daar doet de Egyptenaar het zeer goed. Galatasaray is alvast onder de indruk geraakt en de Turkse topclub zou Hassan in de zomer willen aantrekken. Hoeveel de aanvaller moet kosten is voorlopig niet geweten.

UPDATE 21/03
Een rechtstreekse transfer van Anderlecht naar Galatasaray lijkt er niet in te zitten, toch mogen de Brusselaars weldra incasseren voor Trezeguet. Volgens Het Nieuwsblad zal Kasimpasa de aankoopoptie van twee miljoen euro lichten. De Turken zijn inmiddels helemaal gek van de aanvaller en zien in hem ook belangrijke bron van inkomsten op termijn. Naast Galatasaray zou immers ook Besiktas geïnteresseerd zijn. Bovendien kan Trezeguet zijn marktwaarde op het WK nog wat opkrikken, waardoor Kasimpasa hem voor een veelvoud zou kunnen verkopen.

POLL: RSCA mag blij zijn dat het van Trezeguet af is ...

Meest recent

'Anderlecht laat dure spits gaan voor spotprijs'

Luis Vázquez, de Argentijnse spits waarvoor Anderlecht 4,5 miljoen euro betaalde, voldoet ...

192
192
Garcia verklapt: Genk-smaakmaker dicht bij Rode Duivels

Nog enkele weken en het seizoen zit er voor de meeste clubs weer op, maar de internationals zullen ...

36
36
Club - Union: uitsluitsel Mignolet, één wissel bij bezoekers

Donderdagavond staat opnieuw een sleutelduel in de titelstrijd op het programma. Zo krijgt leider ...

54
54
Crisis compleet: Gent onderneemt actie met woeste fans

De Champions' Play-Offs zijn voorlopig een ware lijdensweg voor AA Gent. Woensdag werd een nieuw ...

132
132
'Hayen huiverachtig tegenover toptransfer Club Brugge'

Club Brugge zet zich schrap voor een drukke zomermercato. Door de goede prestaties van de voorbije ...

184
184
'Grote schoonmaak City: nieuwe topdoelman op komst'

Met een late zege tegen Aston Villa, deed Manchester City dinsdag een gouden zaak binnen de strijd ...

187
187
'Enorme De Bruyne-schok: Europese topclub meldt zich aan front'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen op transfervrije basis bij Manchester City. De ...

411
411
Garcia breekt stilte over netelige Duivels-kwestie

Even dreigde een debuut in mineur, maar uiteindelijk wist Rudi Garcia zijn vuurdoop bij de Rode ...

85
85
'Club Brugge ligt dwars: spraakmakende transfer van de baan'

Club Brugge gaat straks een drukke zomer tegemoet, want behalve tal van sterkhouders lijken ook een ...

272
272
'Ex-Anderlechtman duikt verrassend op bij Union'

Net zoals de voorbije jaren moet RSC Anderlecht op het veld haar meerdere erkennen in stadsrivaal ...

214
214
'Here we go: grootmacht wil shoppen bij Club Brugge'

Club Brugge kan donderdag een stevige stap richting de titel zetten, terwijl ook de beker nog een ...

303
303
'Financieel fiasco voor AA Gent: 13 miljoen de vuilbak in'

Een paar dagen na de pandoering in eigen huis tegen Club Brugge ging AA Gent woensdag op bezoek bij ...

205
205
'Witte rook bij Club Brugge: toekomst Vermant beslist'

Gustaf Nilsson ligt nog in de lappenmand, en dus is het donderdag tegen Union diep in de punt ...

442
442
'Overmars op dreef: Antwerp op zucht van toptransfer'

Na het gelijkspel tegen Anderlecht sleepte Antwerp ook tegen KRC Genk een puntje uit de brand. ...

647
647
'Renard draait overuren: Anderlecht mikt op dubbelslag'

RSC Anderlecht boekte met klinkende forfaitcijfers woensdag nog eens een deugddoende zege tegen AA ...

392
392
'Hayen houdt adem in: mokerslag voor Club Brugge?'

KRC Genk bleef woensdag steken op een gelijkspel tegen Antwerp, en dus kunnen zowel Club Brugge als ...

1029
1029
Opvallende kandidaat biedt zich aan bij KV Mechelen

Het zijn bij KV Mechelen enkele woelige maanden geweest. De Relegation Play-Off werd maar op het ...

449
449
'Schok bij Real: Perez kiest deze ster als vervanger Vinicius'

Voor Real Madrid dreigt het een tegenvallend seizoen te worden. Het moet in de titelstrijd ...

192
192
"Ik kan de fans geen ongelijk geven": storm bij AA Gent

Voor AA Gent is het een ronduit rampzalige week. De Buffalo's werden vorig weekend al in eigen ...

181
181
'Genk krijgt belangrijk nieuws over blessure Heynen'

KRC Genk liep woensdagavond opnieuw averij op in de strijd om de titel. Na de nederlagen tegen Club ...

322
322

Meer sportnieuws