Bondsvoorzitter: "Hij heeft het ideale profiel om Martinez op te volgen"

door
Bondsvoorzitter:

Het is nog altijd niet duidelijk of Roberto Martinez na het WK zal aanblijven als bondscoach van de Rode Duivels. Over de toekomst van de Spanjaard en zijn mogelijke opvolger is de voorbije maanden al heel wat inkt gevloeid. Bondsvoorzitter Gérard Linard zet nog eens de puntjes op de i.


"Het is geen dringend dossier", vertelt hij aan RTBF. "Toen Wilmots ons een maand na het EK 2016 verliet, hebben we makkelijk een opvolger gevonden. Alles zal afhangen van ons parcours op het WK. Als we een goed toernooi spelen en de twee partijen zijn tevreden, gaan we samen verder."

"Als ons WK mislukt, zullen we moeten omgaan met een contract dat te vroeg getekend is, met alle financiële gevolgen die daaraan vasthangen. En als we wereldkampioen worden, zal heel Engeland Martinez willen en zullen wij niet de middelen hebben om daarmee te concurreren. Laat ons dus afwachten hoe het toernooi verloopt, daarna zien we wel."

"Hetzelfde geldt voor Preud'homme. Natuurlijk heeft hij het ideale profiel, maar we hebben geen contact met hem. Daar zijn wij geen vragende partij voor, en Michel ook niet. Misschien zal hij tegen dan al getekend hebben bij Standard... Maar om duidelijk te zijn: wij houden geen lijst met namen van mogelijke opvolgers achter de hand. We zullen beslissen wanneer het moment daar is."

POLL: Moet de bond nu al beslissen over Martinez?

Meest recent

Lukaku dankt Roma in titelstrijd, zoveelste slipper United

In de Italiaanse Serie A kan SSC Napoli de titelstrijd zondagavond helemaal neer toe trekken. Grote ...

5
5
Poppen aan het dansen: Genk-Antwerp escaleert na puike penalty

KRC Genk wou zich zondagnamiddag op eigen veld herpakken na de recente 1 op 9. Maar in de eerste ...

143
143
Anderlecht op koers: Verschaeren verklaart 'Hasi-effect'

Een week voor de bekerfinale heeft RSC Anderlecht nog een extra portie vertrouwen getankt. Zo nam ...

97
97
Kranten zien dissonant bij winnend Anderlecht: 4.5 op 10

RSC Anderlecht heeft een geslaagde week achter de rug. Nadat het thuis al met 5-0 won van AA Gent, ...

185
185
Grote comeback bij Duivels? Garcia zet deur wagenwijd open

Rudi Garcia is momenteel bezig met het vormen van zijn selectie voor de WK-kwalificatiewedstrijden ...

111
111
Paars-Wit kraakt Gentse code pas laat na domme rode kaart

Anderlecht heeft zich deze namiddag nog wat steviger op de vierde plaats genesteld. Paars-Wit ...

115
115
Fink wisselt twee keer, Antwerp vindt vervanger Janssen

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs kwijt gespeeld, maar de titel is zeker ...

63
63
'Crisis Real: Ancelotti eerstdaags weg, nieuwe job wacht al'

Real Madrid verloor zaterdagavond de finale van de Copa del Rey na verlengingen tegen FC Barcelona: ...

46
46
Izquierdo over Club-smaakmaker: "Leek wel bezorger Uber Eats"

Club Brugge heeft er tijdens de Champions' Play-Offs een erezaak van gemaakt om de aftrap tijdens de ...

194
194
Anderlecht-fans spuwen Buffalo uit: "Onsportief en irritant"

Zondagmiddag werd in de Champions' Play-Offs de return tussen AA Gent en RSC Anderlecht afgewerkt. ...

345
345
Mokerslag bevestigd: laatste match bij Antwerp gespeeld?

Antwerp FC zal in de komende matchen nog vol aan de bak moeten om alsnog een Europees ticket te ...

68
68
Bellingham toont kleinste kant, finale krijgt duur staartje voor Real

Real Madrid heeft zaterdagavond een nieuwe mokerslag geïncasseerd. In de finale van de Copa del ...

242
242
Leegloop bij Club? 'Hayen bibbert voor vertrek sterkhouder'

Club Brugge zet zich schrap voor een drukke zomermercato. Door de goede prestaties van de voorbije ...

480
480
Spaanse pers pakt Courtois aan na beklijvende Clasico-finale

FC Barcelona heeft zaterdagavond beslag gelegd op de Copa del Rey. In een beklijvende finale haalden ...

350
350
Milicevic dumpt brokkenpiloot, Hasi maakt statement

RSC Anderlecht gaf AA Gent afgelopen woensdag een stevig pak voor de broek: 5-0. Maar zondagmiddag ...

81
81
TRANSFERUURTJE: 'Jackpot Club en Genk, nieuwe spelmaker Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

274
274
Grote misser Mannaert: nét te laat voor JPL-revelatie

Noah Sadiki (20) is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. ...

116
116
De vloek van Harry Kane: ramp voor Kompany en Bayern

Harry Kane wordt al jaren beschimpt in Engeland. De aanvaller is de aanvalsleider van de Engelse ...

132
132
Real-aanvoerder haalt uit na Clásico: “Wat ben jij een klootzak!”

El Clásico tussen Real Madrid en FC Barcelona blijft de gemoederen bezighouden. De ...

385
385
Denkey verovert VS met wereldomhaal, Cuypers scoort

In de Major League Soccer van de Verenigde Staten spelen enkele oude bekende. Kévin Denkey ...

75
75

Meer sportnieuws